Mi Wi-Fi Router HD (з HDD 1TB) - кращий представник нової лінійки роутерів Mi

  • 28.05.2017
  • 1627

Метою створення Mi Wi-Fi Router HD було відповісти на два символічних питання: «хто ми?» та «куди ми йдемо?». Під першим питанням мається на увазі створення оригінального формату, який можна легко впізнати, а під другим - чітке визначення напрямку розвитку компанії в сфері створення маршрутизаторів. Дивлячись на Mi Wi-Fi Router HD розумієш, що, без сумніву, обидві цілі конструктори були досягнуті.

Mi Wi-Fi Router HD металевий корпус

На відміну від своїх пластикових колег, пристрій одержав металевий корпус з алюмінієво-магнієвого сплаву. Його 4 всеспрямовані антени працюють в двох діапазонах: зі швидкістю до 800 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц і до 1733 Мбіт/с на частоті 5 ГГц.
Mi Wi-Fi Router HD оснащений найпотужнішою електронною «начинкою»:

  • Процесор Qualcomm IPQ8064 (2 ядра) з тактовою частотою 1,4 ГГц;
  • Двоядерний мережевий співпроцесор з частотою 733 МГц;
  • 512 МБ оперативної пам'яті (DDR3-1600).

Mi Wi-Fi Router HD оригінальний дизайн

Завдяки таким вражаючим параметрам, маршрутизатор здатний видавати надзвичайно сильний сигнал (площа охоплення до 200 метрів квадратних). Цікавою конструкторської особливістю є наявність в роутері вбудованого накопичувача Seagate ємністю 1 ТБ. Таким чином, використовуючи Mi Wi-Fi Router HD, ви можете зберігати на ньому саму цікаву або детальну інформацію.

Mi Wi-Fi Router HD потужний

Щоб охолодити таку міць, була розроблена спеціальна конструкція корпусу гаджета, з системою охолоджуючих каналів. Крім того, в пристрій було поміщено інтелектуальний низькошвидкісний «безшумний» вентилятор.

Mi Wi-Fi Router HD охолодження

Однак справжньою гордістю Mi Wi-Fi Router HD є не все це. І не гігабітний порт, і не роз'єм USB 3.0. Справжньою перлиною творіння китайських інженерів стала підтримкою роутером технології MU-MIMO. Це надзвичайно корисна технологія, що забезпечує одночасну передачу даних відразу декільком пристроям.

Mi Wi-Fi Router HD дуже сильний сигнал

Тепер, підключеним до Mi Wi-Fi Router HD, пристроям не прийдеться «стояти в черзі на швидке обслуговування», як це було в роутерах без підтримки MU-MIMO.

Mi Wi-Fi Router HD технологія MU-MIMO

Як бачите, на даний момент, Mi Wi-Fi Router HD - це найбільш інноваційний та топовий роутер Xiaomi. Його конструкція та технічні параметри дозволяють відповідати на, мабуть, всі сучасні виклики пов’язані з побудовою «домашніх» мереж. Дивлячись на цей шедевр науки і техніки, відповіді на питання «хто ми?» та «куди ми йдемо?», в розрізі компанії Xiaomi, стають очевидними.

Mi Wi-Fi Router HD інноваційний маршрутизатор

 

Інші новини
Mi Wi-Fi Router HD (з HDD 1TB) - кращий представник нової лінійки роутерів Mi
Mi Wi-Fi Router HD (з HDD 1TB) - кращий представник нової лінійки роутерів Mi
  • 28.05.2017
  • 1628
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини