Подовжувач Mi Power Strip сертифікований CCC (China Compulsory Certificate)

  • 27.05.2017
  • 1467

Черговим підтвердженням високої якості продукції Mi стало отримання подовжувачем Mi Power Strip Quick Charger 2.0 (6 + 3 USB-port) офіційної сертифікації китайського органу контролю China Compulsory Certificate (ССС).

Mi Power Strip CCC знак якості

Таким чином, гаджет отримав офіційне підтвердження своїх високих стандартів якості та безпеки. Чому? Давайте просто згадаємо деякі положення стандарту ССС, і вам все відразу стане зрозуміло.

Mi Power Strip надійний

По-перше, згідно зі стандартом, розетки обов'язково повинні мати спеціальні пластикові «штори», щоб виключити випадкове зіткнення людини з оголеними контактами.

Mi Power Strip захист від дітей

По-друге, модернізовані вимоги до поперечного перерізу шнура, в залежності від його довжини, для підвищення безпеки та нормального енергозабезпечення.

Mi Power Strip захист кабеля

По-третє, обов'язкова наявність окремої кнопки вмикання/вимикання живлення.

По-четверте, передбачається захист від короткого замикання, захист від удару блискавкою тощо.

Крім того, слід зазначити, що пристрій підтримує швидку зарядку Quick Charger 2.0 і забезпечений автоматичним регулятором сили струму, в залежності від типу та кількості підключених до нього пристроїв.

Mi Power Strip захищений

Незважаючи на всі перераховані вище плюси, ми настійно радимо уважно ознайомитися з параметрами гаджета і ні в якому разі не перевантажувати пристрій вище його допустимої потужності!

Інші новини
 Подовжувач Mi Power Strip сертифікований CCC (China Compulsory Certificate)
Подовжувач Mi Power Strip сертифікований CCC (China Compulsory Certificate)
  • 27.05.2017
  • 1468
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини