Упевнений, ви не знаєте, з чого зроблені лінзи окулярів Turok Steinhardt Sunglasses

  • 25.05.2017
  • 1842

Як ви думаєте - з чого зроблені лінзи надстильних окулярів Turok Steinhardt, розроблених спільно з брендом Xiaomi? Пластик, органічне скло? Ні - нейлон! Стійкий до ударів нейлон з поляризацією, зроблений за аналогією з тим, що використовується при виготовленні лицьових щитків шоломів космонавтів. Вражає? Безумовно!

Turok Steinhardt стильні окуляри

Turok Steinhardt матеріал лінз нейлон

Уже саме використання такого інноваційного матеріалу свідчить, що окуляри будуть на 100% захищати очі власника від ультрафіолетового випромінювання. Однак в сучасному світі однієї лише високої якості комплектуючих мало. Потрібен стиль, дизайн, практичність. Все це у Turok Steinhardt є в надлишку.

Turok Steinhardt сонцезахисні окуляри

Дизайн сонцезахисних окулярів – класичні «авіатори», які зробили за технологією «без оправи». Це означає, що дужки і оправа лінз надзвичайно тонкі – фактично невагомі (загальна вага очок 18 г). Все зроблено для того, щоб власник не втомлювався від довгого носіння окулярів. Тонкі дужки - не означає тендітні! Каркас очок литий і створений з нержавіючої сталі 304Н. Надійність під контролем!

Turok Steinhardt захист від УФ-променів

Додамо сюди стійкість до нагрівання, носоупори з гіпоалергенного силікону і зміщений центр ваги – отримуємо вражаючий комфорт при носінні.
Як бачимо, Turok Steinhardt і Xiaomi вирішили створити справжній продукт класу люкс – стильний, зручний і практичний одночасно. Чи вийшло у них це? Безперечно!

Turok Steinhardt окуляри люкс

Інші новини