Анонсована Honeywell - пожежна сигналізація екосистеми Mijia

  • 21.05.2017
  • 1997

Так, без сумніву, такого датчика дійсно не вистачало в системі Smart Home. Повноцінна пожежна сигналізація Honeywell надзвичайно бадьоро збирає гроші на краудфандінговой платформі Xiaomi, і, безумовно, через деякий час ми побачимо цей пристрій в числі інших розумних датчиків китайської компанії, представлених в наших магазинах.

Honeywell пожежна сигналізація

Honeywell динамік та Wi-Fi модуль

Honeywell є дійсно повноцінною пожежною сигналізацією. У неї вбудований чутливий датчик диму, світловий індикатор і динамік. У разі виявлення пожежі або диму пристрій почне блимати яскравим червоним кольором і видавати гучні тривожні звукові сигнали.

Honeywell датчик диму

Honeywell надійна сигналізація

Само собою, Honeywell оснащена і Wi-Fi-чіпом, який дозволяє пристрою синхронізуватися зі смартфоном і відправляти на нього попереджувальні повідомлення. Більш того, завдяки підтримці мобільного додатка Mi Home, користувач зможе регулювати різні параметри пожежної сигналізації.

Honeywell мобільний додаток

Honeywell синхронізація зі смартфоном

Наприклад, власник Honeywell може встановити в налаштуваннях гаджета заборону на вмикання при ідентифікації сигаретного диму або відрегулювати ступінь чутливості сенсора, що реагує на дим. Подібні широкі можливості налаштування дозволяють використовувати пожежну сигналізацію Mijia навіть людям, котрі палять.
Пристрій може монтуватися в необхідне власнику місце, як на липучу основу, так і за допомогою гвинтових з'єднань.

Honeywell монтаж на стіну

Honeywell гвинтові з'єднання

Пожежна сигналізація працює від однієї батарейки типу Cr123a. Цієї батареї може вистачати на до 5 років роботи Honeywell.

Honeywell батарея

Приємною особливістю є можливість налаштування світлового індикаторного кільця гаджета в якості своєрідного нічника.

Honeywell світлове кільце

Інші новини
Анонсована Honeywell - пожежна сигналізація екосистеми Mijia
Анонсована Honeywell - пожежна сигналізація екосистеми Mijia
  • 21.05.2017
  • 1998
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини