Пожежний датчик Mi Smart Home Fire detector Honeywel

Honeywell - високотехнологічне прогресивне підприємство, яке спеціалізується на виробництві пристроїв/датчиків/систем спрямованих на пожежну безпеку. Співпраця Mijia і Honeywell забезпечила створення інноваційного продукту з чудовим дизайном.

Ви можете знаходиться на роботі або прогулюватися на вулиці і при цьому тримати під контролем пожежну безпеку в вашому домі / квартирі. При виявленні небезпеки за допомогою програми Ви зможете вчасно відреагувати і вжити всі необхідні заходи, щоб запобігти небезпеці.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Andrii, 09.02.2022
Можно ли его настроить через смартфон и использовать без шлюза?
Адміністрація MIOT.UA 09.02.2022
Подключение только по протоколу ZigBee, через шлюз.
Виталий, 05.12.2020
Этот датчик достаточно подключить к шлюзу (напр. Gateway 3) , чтобы удаленно получать с него сигнал тревоги на смартфон? Это будет происходить через приложение MiHome? Заранее Спасибо за ответ
Адміністрація MIOT.UA 05.12.2020
Добрый день, все верно, нужен шлюз. Для работы используется приложение MiHome
Всі відгуки

Пожежний датчик Mi Smart Home Fire detector Honeywel

Незамінний помічник для вашого будинку

Національна пожежна академія нагородила Mi Smart Home Fire detector Honeywell сертифікатом відповідності CCCF. Коли рівень концентрації диму в області моніторингу доходить до небезпечної позначки, розумний гаджет дуже швидко видає сигнал тривоги і повідомляє за допомогою спеціального додатку, який можна встановити на мобільний девайс або планшет.

* Щоб активувати режим оповіщення за допомогою додатка на смартфоні / планшеті, необхідно використовувати останнє оновлення додатка для даного пристрою.

Оперативна інформація

Ви можете знаходиться на роботі або прогулюватися на вулиці і при цьому тримати під контролем пожежну безпеку в вашому домі / квартирі. При виявленні небезпеки за допомогою програми Ви зможете вчасно відреагувати і вжити всіх необхідні заходи, щоб запобігти небезпеці.

Повідомлення про діагностику

У датчиках подібного типу, які використовувалися раніше, як правило, доводилося підставляти стілець / стіл / драбину і вручну перевіряти його працездатність. Тепер немає необхідності в цьому, оскільки мобільний додаток дозволить вам провести діагностику дистанційно в автоматичному режимі. Крім того, можна налаштувати періодичність проведення діагностики та встановити нагадування, яке проінформує вас про необхідність перевірити коректність роботи девайса.

Висока якість кожної деталі

Вогнестійкі матеріали з кисневим індексом > 35, вбудованим інтелектуальним процесором із застосуванням передових технологій електронної обробки даних з досить економічним енергоспоживанням - забезпечують високоякісну і тривалу роботу пристрою. Ф-ція самодіагностики і алгоритм визначення стану девайса стежать за стабільністю роботи Mi Smart Home Fire detector Honeywell.

Honeywell - високотехнологічне прогресивне підприємство, яке спеціалізується на виробництві пристроїв / датчиків / систем спрямованих на пожежну безпеку. Співпраця Mijia і Honeywell забезпечило створення інноваційного продукту з прекрасним дизайном.

Проста установка

Пожежний детектор може використовуватися автономно і спільно з оновленою версією комутатора. Сполучення з комутатором дозволить застосовувати ф-цію дистанційного оповіщення, діагностику та інше.

Тип: Автономний фотоелектричний датчк виявлення диму
Бренд: MiJia
Модель: JTYJ-GD-01LM / BW
Акумулятор: CR123A, стандартна напруга 3V
Сертифікаційний знак: CCCF
Матеріал: Пластик
Рівень тривоги: 80 дБ або більше (3 метра)
Робоча температура: -10 ~ +55 ºC
Інтерфейс: ZigBee
Колір: Білий
Вага: 100 г
Розмір: Ф90 x 36 мм (з монтажною пластиною)
Термін служби акумулятора: 5 років (в залежності від фактичного використання термін служби батареї може бути скорочений)
Додатково: Тривога звуковій та світловій сигналізації, аварійная сигналізація, пожежна сигналізація, аварійний сигнал, сигналізація низького заряду батареї

Завантаження…

Відгуки користувачів
Andrii, 09.02.2022
Можно ли его настроить через смартфон и использовать без шлюза?
Адміністрація MIOT.UA 09.02.2022
Подключение только по протоколу ZigBee, через шлюз.
Виталий, 05.12.2020
Этот датчик достаточно подключить к шлюзу (напр. Gateway 3) , чтобы удаленно получать с него сигнал тревоги на смартфон? Это будет происходить через приложение MiHome? Заранее Спасибо за ответ
Адміністрація MIOT.UA 05.12.2020
Добрый день, все верно, нужен шлюз. Для работы используется приложение MiHome
Руслан, 05.11.2019
Добрый день! Скажите пожалуйста, датчик срабатывает на СО (угарный газ)
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2019
Добрый день, все верно, он реагирует на СО
Андрей, 14.01.2019
Добрый день Подскажите этот датчик работает через приемный прибор ксиоми, или автономно
Адміністрація MIOT.UA 14.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Андрей, датчик может использоваться автономно и совместно с обновленной версией коммутатора.
Катерина, 22.12.2018
Які прилади потрібні для організації протипожежної системи в адміністративній будівлі, якщо датчики розташовані у віддалених одне від одного приміщеннях? Чи можна передавати сповіщення через мобільну мережу?
Адміністрація MIOT.UA 22.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Катерина, сповіщення через мобільну мережу не підтримується. Датчики розраховані для організації домашньої системи безпеки в межах одного приміщення або декількох кімнат.
Роман, 17.10.2018
Думав що він підключається до WIFI і зразу можна на телефоні бачити тревогу...
Адміністрація MIOT.UA 17.10.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Роман, ні. Датчик необхідно використовувати у зв'язці з шлюзом Mi Gateway та синхронізувати з додатком до смартфону Mi Home.
Сергей, 13.06.2018
Скажите, реагирует ли датчик на сигаретный дым?
Адміністрація MIOT.UA 13.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Сергей, да.
Віктор, 20.10.2017
Скажуть, будь ласка, батарейка входить в комплект?
Адміністрація MIOT.UA 21.10.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віктор, так. Батарейка типу CR123A на 3 В у комплекті.
Додати коментар