Mi Bunny Building Block Robot – іграшка, яка розважає, розвиває та радує, отримала новий датчик!

  • 19.05.2017
  • 1850

Як відомо, іграшки-конструктори є незмінною частиною дитячого навчання. Конструктори, що складаються з десятків, сотень, а іноді і тисяч, деталей, стимулюють розвиток мислення та творчості у дитини. Куди і що прикрутити, як і що зібрати – дитина мислить, пізнає нове, а значить – розвивається.

Екосистема компанії Xiaomi прагне охопити всі сфери людського життя. Її інженери хочуть завжди йти в ногу з часом, перетворюючи звичайні речі в щось зовсім нове. Саме так і з'явився Mi Bunny Building Block Robot - конструктор, трансформер і радіокерована іграшка в одному комплекті.

Mi Bunny Building Block Robot робот

Mi Bunny Building Block Robot трансформер

Гаджет складається з 978 високоякісних деталей з гіпоалергенного полікарбонату (плюс дві покришки з гуми для коліс гаджета). Такий робот забезпечить відмінне проведення часу не тільки дітям, а й дорослим! Пристрій збирається в три різних форми: бойовий робот, динозавр і футуристичний літак.

Mi Bunny Building Block Robot деталі

Основною інновацією робота є навіть не наявність безщіткового двигуна з функцією захисту від перегріву, а розумна складова, що забезпечує можливість управління роботом за допомогою смартфона. Причому, зі смартфона, створювати маршрут руху робота можна декількома способами:

  • Перший - це класична модель джойстика або гіроскопа.
  • Другий – це рух за допомогою дотику. Просто торкніться пальцем екрану смартфона і Mi Bunny Building Block Robot відреагує на вашу дію!
  • Третій - алгоритм поведінки робота можна створювати шляхом декількох блок-команд. Для цього потрібно перейти у відповідний режим спеціального мобільного додатку смартфона, і перетягнути в програму маршруту, що створюється, блок команди, який відповідає за ту чи іншу дію.

Спеціальний комплектний блок з набором датчиків, який є однією з частин конструктора-трансформера Mi Bunny Building Block Robot відповідає за автоматичний баланс іграшки. Тому можна не турбуватися з приводу того, що робот може втратити рівновагу і впасти.

Але тепер, до всієї цієї пишноти, гаджет отримав спеціальну деталь (яку можна придбати окрема), що є сенсором кольору. Це витончене творіння може розпізнавати багато кольорів!

Mi Bunny Building Block Robot датчик кольору

Mi Bunny Building Block Robot розпізнає кольори

Подібна інновація дозволить власнику задавати нові команди свому роботу, пов'язані, безпосередньо, з кольором. Наприклад, він може наказати роботу рухатися виключно біля синьої стіни або триматися на певній відстані від коричневого столу.

Mi Bunny Building Block Robot дистанційне керування

Само собою, щоб скористатися всіма можливостями нового режиму управління гаджетом, слід завантажити останнє оновлення його мобільного додатка.
Як бачите, Mi Bunny Building Block Robot став ще розумнішим, а значить, грати з ним стало ще цікавіше!

Mi Bunny Building Block Robot конструктор

Інші новини