В Mi 6 реалізована високотехнологічна система захисту зору

  • 17.05.2017
  • 1547

Смартфон давно став незамінним пристроєм в житті кожної сучасної людини. Однак з використанням цього гаджета пов'язана одна актуальна проблема сучасності – шкода зору. Справа в тому, що коли користувач довго дивиться на екран смартфона, його очі починають втомлюватися або навіть відчувати біль. Виною тому часто буває синє світло випромінювання екрану смартфона. Надмірний контакт цього виду випромінювання з людським оком, може негативно відбитися на стані останнього.

Флагман Xiaomi Mi 6 оснащений технологією захисту людського зору від шкідливого синього випромінювання. Дана технологія була сертифікована одним з китайських науково-дослідних центрів.

Mi 6  захист зору

Відповідно до проведеного в Китаї опитування, активний день середньостатистичної людини становить близько 16 годин. З них близько 10 години сучасний користувач дивиться на екран свого пристрою: комп'ютера, смартфона, планшета тощо.

У разі якщо мова йде про смартфони, планшети або інші мобільні пристрої, ризик пошкодження зору користувача істотно вище, тому що екрани цих гаджетів знаходяться ближче до очей, ніж, наприклад, екран ПК. Чим це небезпечно?

Вся справа в тому, що шкідливе синє світло може проникати через рогівку та кришталик ока, прямо в макулярну область ока. Подібний процес може викликати справжнісіньке пошкодження сітківки і, як наслідок, погіршення зору людини!

Протягом останніх двох років вчені компанії Xiaomi активно працюють над впровадженням технології захисту очей користувача від шкідливого синього світла. Крім зниження яскравості випромінювання в «нічному режимі», Mi 6 володіє спеціально скоригованою кольоровою гамою, що зменшує шкідливий вплив синього світла. Цього вдалося домогтися шляхом побудови спеціального алгоритму програмного забезпечення, заснованого на частковій заміні синього світла жовтим, шляхом певного змішування RGB-кольорів.
В результаті синя частина спектру залишається відсіченою. 

Mi 6  відсічення синьої частини спектру

Фахівці компанії вважають, що подібна технологія стане «флагманською», тобто, в майбутньому буде використовуватися на переважній більшості сучасних смартфонів.

Крім того, в Mi 6 даний режим захисту очей підтримує налаштування користувача. Тобто, користувач зможе «підганяти» колірну гаму та її яскравість під себе, коли йому це буде необхідно.

Mi 6  підтримує налаштування користувача

Фахівці компанії доклали всіх зусиль, щоб технологія захисту зору не порушила натуральність кольору. Тому кольори екрану Mi 6 залишилися такими ж якісними та насиченими. Чорний тут дійсно чорний, а білий, відповідно, дійсно білий.

Mi 6  натуральність кольорів

Дисплей має глибоку контрастність, а його яскравості 600 nit цілком достатньо для відмінної видимості навіть в яскравий сонячний день. Не забутий також високоякісний датчик світла, який автоматично змінює яскравість екрану залежно від освітлення.

Mi 6  безпечний нічний режим

Підводячи підсумок можна констатувати той факт, що дисплей Mi 6 зберіг кращі розробки моделей своєї лінійки, плюс отримав чудове доопрацювання, спрямоване виключно на захист зору користувача.

Інші новини
 В Mi 6 реалізована високотехнологічна система захисту зору
В Mi 6 реалізована високотехнологічна система захисту зору
  • 17.05.2017
  • 1548
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини