З Aqara Smart Curtain Control Set будь-які штори можна зробити розумними

  • 25.05.2017
  • 1334

Штори, штори, штори. Темні, світлі, легкі, важкі – їх тисячі видів, а може навіть десятки тисяч видів. Що ж об'єднує всі різновиди цього предмета інтер'єру?

Aqara Smart Curtain Control Set штори

Що спільного є у пишних оксамитових штор і у легких, майже невагомих, мереживних фіранок? Чим штори в Японії схожі зі своїми подругами з Китаю або з України? Тим, що, незалежно від кольору або прозорості, тепер звичайні штори можна зробити розумними. Само собою, за допомогою гаджета від Xiaomi – Aqara Smart Curtain Control Set.

Aqara Smart Curtain Control Set карниз

Надійний і тихий мотор забезпечить плавне закривання і відкривання штор. Пристроєм можна керувати, як з пульта дистанційного керування, так і зі смартфона. Хочете, щоб з ранку вас розбудив сонячний промінь - просто задайте, за допомогою мобільного додатку свого смартфона, таймер, і в призначений час, штори отримають сигнал відкритися!

Aqara Smart Curtain Control Set пульт ДУ

Aqara Smart Curtain Control Set синхронізація зі смартфоном

Не бійтеся випадково вдарити корпус, в якому захована електронна начинка розумного карниза. Матеріал корпусу - міцний алюміній, він здатний захистити тонкі внутрішні структури управління від випадкових фізичних впливів. Крім того, він ефективно протистоїть корозії та високій температурі.
Подаруйте собі щоденне свято – перетворіть свій будинок у розумний, за допомогою розумного карнизу для штор Aqara Smart Curtain Control Set.

Aqara Smart Curtain Control Set розумні штори

Інші новини
З Aqara Smart Curtain Control Set будь-які штори можна зробити розумними
З Aqara Smart Curtain Control Set будь-які штори можна зробити розумними
  • 25.05.2017
  • 1335
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини