Чому людям так подобається зубна щітка DOCTOR B?

  • 01.06.2017
  • 1737

У 2016 році краудфандінгова кампанія зі збору коштів на розробку зубних щіток DOCTOR B стала однією з найуспішніших серед безлічі проектів екосистеми Xiaomi. У чому ж секрет цієї корисної «дрібниці»?

DOCTOR B зубна щітка

По-перше, дизайн зубної щітки розробляв відомий китайський фахівець Чжан Цзюнь, який спроектував дизайн Факела Олімпійських Ігор в Пекіні 2008 року.

DOCTOR B дизайн

По-друге, щітка підходить для чищення зубів за методом Басса. Цей метод має на увазі, що голівка зубної щітки розташовується під кутом 45° до осі зуба. В такому випадку кінці щетинок торкаються і бічної поверхні зуба і ясенної борозенки. При русі щітки її волокна очищують як проміжки між зубами, так і «кишеню», між зубом і яснами. Це сприяє прискореному видалення зубного нальоту та масажу ясен.

DOCTOR B метода Басса

По-третє, для виробництва щітки були обрані кращі матеріали. Ручка з екологічно безпечного поліпропілену (РР) і три види щетинок:

  • Японська антибактеріальна вугільна нитка, виробництва компанії Toray;
  • Японська антибактеріальна нитка з іонами срібла, виробництва компанії Toray;
  • Німецькі еластичні спіралеподібні нитки, виробництва компанії PEDEX.

DOCTOR B зручна

Таке поєднання високоякісних матеріалів дозволяє забезпечувати надійну та якісну чистку зубів. Щетинки зубної щітки кріпляться спеціальними пластинами з нікель-срібла. Цей матеріал надзвичайно стійкий до розмноження бактерій.

Варто відзначити і спеціальну округлу форму головки щітки. Ця форма була вибрана спеціально, щоб забезпечити власнику максимальний комфорт при чищенні зубів.

DOCTOR B ручка з поліпропілену PP

Саме завдяки всім цим сильним властивостями, зубна щітка DOCTOR B отримала визнання та величезну популярність у користувачів Китаю. І не тільки у них ...

Інші новини
Чому людям так подобається зубна щітка DOCTOR B?
Чому людям так подобається зубна щітка DOCTOR B?
  • 01.06.2017
  • 1738
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини