Mi Bunny Speaker – не іграшка, а друг дитини та його батьків!

  • 05.06.2017
  • 1393

Турбуєтеся, якщо дитина надовго залишається одна? Хочете, щоб ваше чадо завжди було під контролем, навіть коли вас немає вдома? Вважаєте, що звичайні іграшки пора замінити на «розумні»? Тоді дозвольте вам представити Mi Bunny Speaker - гаджет, який поєднує в собі функції дитячої іграшки, інтернет-колонки, радіоняні та нічника.

Mi Bunny Speaker розумна іграшка

Завдяки вбудованим динаміку та мікрофону, а також можливості синхронізуватися зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку, пристрій може не тільки «розповідати» аудіоказки дитині, але й виступати в якості своєрідного переговорного пристрою. 

Mi Bunny Speaker стильний гаджет

Хочете перевірити, що робить ваша дитина – просто підключіться зі смартфона до Mi Bunny Speaker і запитайте у свого малюка, як він і що робить, а потім вислухайте відповідь.

Mi Bunny Speaker динамік та мікрофон

Mi Bunny Speaker синхронізація со смартфоном

Діти схильні упускати іграшки, проте, не варто турбуватися за цілісність нового гаджета Mi, адже його корпус зроблений з міцного ABS-пластика. Цей матеріал зможе захистити пристрій від деякого фізичного впливу.

Mi Bunny Speaker міцний корпус

За автономну роботу відповідає вбудований акумулятор 1800 мАг, а за якість звуку – звукова плата виробництва компанії Realtek.

Mi Bunny Speaker мобільний додаток

Крім того, вушка іграшки-кролика можуть світитися вночі, а його шапка є знімною, що допоможе урізноманітнити гру вашої дитини.

Mi Bunny Speaker без шапки

Mi Bunny Speaker вуха світяться

 

Інші новини
Mi Bunny Speaker – не іграшка, а друг дитини та його батьків!
Mi Bunny Speaker – не іграшка, а друг дитини та його батьків!
  • 05.06.2017
  • 1394
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини