Робот пилосос Mi Home (Mijia) Robot Vacuum Cleaner

Робот-пилосос виконаний в звичному для подібних пристроїв «дисковому» форм-факторі та укомплектований док-станцією для автоматичної підзарядки. Вбудований акумулятор ємністю 5200 мА*год забезпечує до 2.5 годин безперервного прибирання.

Контролювати пристрій можна за допомогою спеціального додатку Mi Home, що взаємодіє, як з iOS, так і з Android-платформами. Системи Mi Robot Vacuum Cleaner постійно відстежують рівень заряду батареї - коли енергії залишається мало, робот сам повертається до док-станції, щоб підзарядитися.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Антін, 18.11.2019
Пилосос дуже класний. Працює якісно. Всі кути вимітає. Мінус, немає державної мови.
Егор, 03.07.2019
В настройках моего шлюза выбрана страна Китай (иначе он не работает) увидит лилюз этот пылесос (наверняка он сделан для вропейского рынка). Такая проблема у меня с чайником
Всі відгуки

Mi Robot Vacuum Сleaner

Mi Robot Vacuum Cleaner - «розумний» і працьовитий робот-прибиральник від Xiaomi

 • Рівень IQ «штучного інтелекту» гаджета дуже високий: робот аналізує свої переміщення і самостійно формує маршрут прибирання;
 • Можливість налаштовувати час і дату прибирання - формувати «графік роботи» свого електронного помічника;
 • Робот оснащений потужною системою очищення поверхні – тиск до 1800 Паскалей;
 • Пульт дистанційного керування пристроєм з можливістю задавати зони прибирання;
 • Акумулятор великої ємності забезпечує до 2.5 годин безперервної роботи Mi Robot Vacuum Cleaner.

«Я розумний» - робот думає, як людина

Пристрій забезпечений системою різноманітних датчиків, що дозволяє йому здійснювати ефективне прибирання, не врізаючись в перешкоди на своєму шляху. При цьому гаджет дотримується фіксованої відстані від стін приміщення, в якому знаходиться.
Повний список датчиків Mi Robot Vacuum Cleaner:

 • лазерний далекомір LDS;
 • датчик віддалення від стін;
 • датчик пилу;
 • датчик зіткнень;
 • ультразвуковий радар;
 • датчик великих часток;
 • електронний компас;
 • гіроскоп;
 • акселерометр;
 • спідометр;
 • датчик падіння;
 • датчик швидкості обертання вентилятора.

Завдяки спеціальному алгоритму SLAM, який використовується, в тому числі, на марсоходах NASA (США), робот-пилосос, в режимі реального часу, на підставі отриманих від системи датчиків даних, визначає своє місце розташування і, одночасно, формує карту кімнати, в якій здійснюється прибирання.
Подібні процеси є справжнісінькою імітацією роботи людського мозку!

Robot Vacuum Сleaner White пилосос

Робот прокладає свій власний «робочий» маршрут, щоб здійснити максимально ефективне прибирання і виключити проблемні ділянки

«Родзинкою» скануючої системи Mi Robot Vacuum Cleaner є потужний лазерний далекомір (Laser Distance Sensor або LDS). Цей сенсор встановлений в спеціальній, що обертається на 360 градусів «вежі», яка розташована на верхній стороні корпусу гаджета.
Частота сканування LDS становить 1800 разів в секунду, що дозволяє системам робота вибудувати чітку траєкторію руху і скласти точну карту приміщення, за яким переміщається гаджет. Радіус дії далекоміра - 6 метрів. Похибка становить близько 2% (точність лазерного датчика далекоміра перевірена технологічною лабораторією). Швидкість обертання «вежі» - 5 секунд за оберт у 360 градусів.
Отримані дані обробляються в режимі реального часу трьома високопродуктивними процесорами: 4-х ядерний процесор на чіпсеті ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS. Подібна технічна начинка дозволяє роботові-пилососу «не замислюватися» під час роботи, присвячуючи максимум свого часу ефективному прибиранню.

Robot Vacuum Сleaner White підзарядка

Технологія SLAM
SLAM (Simultaneous Localization And Mapping) - це алгоритм, за допомогою якого здійснюється одночасна навігація, і побудова карт місцевості в режимі реального часу. Технологія SLAM використовується в багатьох інноваційних розробках. Найвідомішими з них, звичайно ж, є марсоходи NASA (США) і різні проекти Google.
Алгоритм працює на підставі аналізу даних, отриманих від датчика лазерного гіроскопа, даних одометра і даних акселерометра. Подібна висока точність дозволяє роботові-пилососу скласти детальну карту приміщення, в якому він має працювати.

Ефективне прибирання, яке виключає повторне проходження роботом-пилососом, вже очищених ділянок приміщення

Завдяки наявності високопродуктивного електронного «серця» і сучасної технології SLAM, істотно полегшено управління і досягнута висока ефективність застосування Mi Robot Vacuum Cleaner (міжнародна версія RoboRock). Управління роботом здійснюється за допомогою спеціального додатку Mi Home, який взаємодіє, як з iOS, так і з Android-платформами.


З його допомогою можна задати день і час прибирання, визначити зони, в межах яких буде переміщатися робот і багато іншого. Таким чином, повторне прибирання на вже очищеній гаджетом ділянці фактично виключається.
Адже, як відомо, ретельне прибирання, здійснюване суворо згідно заданого маршруту - це запорука ефективного завершення поставленого роботу-пилососу завдання.

Потужний двигун і видалення пилу зі швів між плиткою

Mi Robot Vacuum Cleaner оснащений на рідкість вдалим комплектом пристосувань і механізмів, єдина мета яких - максимально якісне прибирання. Саме тому робот отримав NIDEC - оригінальний безщітковий двигун, що дозволяє досягти максимального потоку повітря 0.67м3/хв, і максимального тиску близько 1800 Паскалей.
Подібна міць, в сукупності зі спеціальною конструкцією чистячих валиків, дозволяє не тільки збирати пил і сміття з підлоги або килима, але й чистити важкодоступні ділянки, такі як, наприклад, шви між плиткою.

Пройдіться босоніж, оцініть роботу Mi Robot Vacuum Cleaner - ви не відчуєте ні пилу, ні бруду під ногами!
Крім того, не слід турбуватися, що робот залишить неприбраними ділянки поверхні біля стін вашої кімнати. Завдяки високочутливому датчику, гаджет, під час роботи, може гранично зближуватися із стіною - максимально критична відстань між ними складає всього 1 сантиметр.

Дизайн і конструкція: стильно та надійно

При створенні Mi Robot Vacuum Cleaner була використана модульна структура з акцентом на мінімальну товщину корпуса робота - для того, щоб гаджет міг здійснювати прибирання не тільки на вільному просторі підлоги кімнати, але, й під ліжками, столами і т.д. В результаті, висота робота, одягненого в елегантний білий корпус, становить всього 9,6 сантиметрів, що відкриває широкі можливості для використання гаджета.


Робот не боїться випадкових зіткнень з перешкодами - його корпус виготовлений з ударостійкого ABS-пластика і має матову поверхню, що приховує подряпини. Крім літій-іонного акумулятора ємністю 5200 мА*год, що забезпечує безперервну роботу пристрою до 2.5 годин, робот-пилосос має значний список захисних систем:

 • корпус батареї з нержавіючої сталі;
 • захист від надмірного розряду батареї;
 • захист від перегріву;
 • захист від короткого замикання;
 • захист від високої напруги.

Robot Vacuum Сleaner White смартфон

Найменування: Mi Robot Vacuum Сleaner White
Бренд: MiJia
Потужність всмоктування: 1800 Па (Паскаль)
Батарея: Літій-іонна
Ємність: 14.4 V/5200mAh
Номінальна потужність: 55 W
Номінальна напруга: 14.4 V
Бездротове з'єднання: Wi-Fi
Док-станція: Номінальна потужність 55 W, номінальна частота 50-60 Гц
Розмір: 345х345х96 мм
Вага: 3.8 кг
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Антін, 18.11.2019
Пилосос дуже класний. Працює якісно. Всі кути вимітає. Мінус, немає державної мови.
Егор, 03.07.2019
В настройках моего шлюза выбрана страна Китай (иначе он не работает) увидит лилюз этот пылесос (наверняка он сделан для вропейского рынка). Такая проблема у меня с чайником
Володимир, 06.04.2019
я прошити його щоб була укр озвучка?
Адміністрація MIOT.UA 06.04.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Роман, 26.11.2018
Чи можна залишати пилосос постійно на док станції? Це шкодить батареї? Чи може він знаходиться постійно на зарядці
Адміністрація MIOT.UA 26.11.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Роман, так можна, батареї не шкодить.
Сергей, 20.05.2018
Пылесос отличный. Сам бегает по квартире и делает своё дело. Единственное что, в углах не может нормально убрать ввиду его круглой конструкции. Контейнер с пылью и шерстью не успеваем чистить. Не пожалеете.
Ирина, 16.04.2018
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, сколько метров может «осилить» этот пылесос? И, переходит ли он через тоненькие пороги между комнатами? И, последний-пылесосит ли он ворсисиые ковры? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 16.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Информации по рекомендуемой площади уборки, производителем не предоставляется. С порогами пылесос отлично справляется. Ворсистые ковры, с длиной ворса до 3 см осилит.
Петро, 01.03.2018
Уточніть будь-ласка мову на якій розмовляє пристрій (китайська, англійська, російська, українська). Можливість зміни мови озвучки. Дякую
Адміністрація MIOT.UA 01.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Петро, мова озвучки робота-пилососа китайська, змінити мову озвучки на жаль не можна.
Борис, 24.03.2018
У мене спочатку була китайська озвучка, проте при оновленні прошивки, стала доступною англійська. Відвідавши магазин "mi" в ТРЦ Форум Львів, приємно був здивованим, коли почув, що вже є і українська озвучка. На жаль у мене вона, надіюсь, що це лише питання часу, не доступна :(
Алексей, 26.03.2018
Язык меняется через приложение Mi Home, я поставил английский.
Микола, 18.02.2018
Деякі товари у Вас можна замовити з Китаю з деякою знижкою. Чи є така опція для цього пилососа?
Адміністрація MIOT.UA 18.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, замовлення з Китаю для данного товару, наразі не доступно.
Руслан, 26.01.2018
Невозможно подключить к IOS. Уже 50 раз пытался перерыл весь интернет. Все на Андройд. iOS вообще категорически не хочет конектится. Без него работа пылесоса не очень логичная
Адміністрація MIOT.UA 26.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Руслан, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Павел, 06.03.2018
Добрій день! Ваша проблема решилась? Столкнулся с той же проблемой. К IOS не хочет подключаться. В сервисный центр дозвониться не реально.
Администрация Xiaomi ua, 07.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, рекомендуем провести диагностику устройства в условиях сервисного центра. Так же рекомендуем взять с собой устройство на iOS. Детальнее, Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Євген, 19.10.2017
А цей пилосос керуєтсья з допомогою Google Home?
Адміністрація MIOT.UA 20.10.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Євген, ні. Пилосоc керується зі смартфона за допомогою додатку Mi Home.
Арт, 04.10.2017
Здравствуйте. Какой реальный объем пылесборника? В разных источниках встречается 0.3 и 0.5 литра.
Адміністрація MIOT.UA 05.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Арт, объем пылесборника 0.5 литра.
Алла, 21.09.2017
Подскажите будет ли у вас в продаже новый моющий пылесос Xiaomi Roborock Sweep One?
Адміністрація MIOT.UA 22.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алла, да. Ожидаем поставку новинки в октябре.
Анастасия, 18.09.2017
Подскажите, пож-та, у нас бывает много собачьей шерсти на полу. Для этого пылесоса это не будет проблема? Потянет ли? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 19.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анастасия, да. Пылесос справится с этой задачей ;)
Max, 02.09.2017
Добрый день! Хотел бы узнать насчёт гарантии на пылесос: 1. Указанные 24 месяца — это полная гарантия? 2. Распространяется ли гарантия на лидар? Судя по форумам, это слабое место робота. 3. Где, при необходимости, будет выполняться ремонт, в Украине или в Китае? 4. Возможно где-то посмотреть условия гарантии перед покупкой пылесоса? Спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 04.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Max, 24 месяца гарантии включают 12 месяцев полной гарантии + 12 бесплатного сервисного обслуживания. 2 - да. 3 - в Украине, 4 - гарантийные условия найдете здесь: https://miot.ua/easy/warranty/
Павел, 02.09.2017
Добрый день, подскажите пожалуйста, какую максимальную высоту порога он может преодолевать? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 04.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, высотой до 4 сантиметров.
Анастасия, 23.08.2017
что насчет второго этажа, он распознает "край" этажа и лестницу, дабы не свалиться?
Адміністрація Mi.UA, 23.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анастасия, да такой функционал предусмотрен.
Алина, 29.05.2017
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, когда пылесос будет в наличии? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 29.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алина, ожидаем поставку пылесоса в течении 7 рабочих дней.
Julia, 19.05.2017
Доброго дня. Цікавить, який саме фільтр стоїть на цьому пилику? Якщо НЕРА, то який клас?
Адміністрація Mi.UA, 22.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Julia, так НЕРА фільтр, детальніше про фільтр тут: https://miot.ua/pilososi/filtr-mi-home-sweeping-the-robot-dust-box-filter/
Д., 12.05.2017
Добрый день, подскажите, пожалуйста, а как этот пылесос справляется с шерстью животных? Например если дома собака и шерсти довольно много. Спасибо!
Адміністрація Mi.UA, 12.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Пылесос отлично справляется с подобного рода мусором.
Евгений , 01.05.2017
Здравствуйте! Подскажите, данный пылесос поставляется с европейской вилкой?
Адміністрація Mi.UA, 03.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, да.
Олександр, 19.04.2017
Доброго дня. Підскажіть нарахунок сервісного центру для ремонту після або підчас гарантійного терміну. В Україні вже є сервісний центр?
Адміністрація Mi.UA, 19.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Олександр, так. Контакти авторизованого сервісного центру Xiaomi в Україні: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Инна, 08.04.2017
Добрый день.Подскажите пожалуйста, данный пылесос убирает длинные ворсистые ковры?
Адміністрація Mi.UA, 10.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Инна, длинный густой ворс данному пылесосу не под силу.
Volodymyr, 19.03.2017
думав купити даний пилосос. та я не знаю китайської. вчора оновилась програма для айфона - mi home, и тепер в ній жодного надпису на англійській мові. і ця програма знаходиться в американському магазині програм. як надавити на тих короткоруких програмітів, щоб повернули в програму англійську мову?
Марина , 15.03.2017
Добрый день. Подскажите , какой уровень шума в децибелах у данного пылесоса ?
Адміністрація Mi.UA, 15.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Марина, уровень шума пылесоса 37 dBa.
Денис, 01.02.2017
Какая высота ковра или порога максимально допустима, что бы пылесос мог заехать? На толстый ковер высотой около 12-15 мм?
Адміністрація Mi.UA, 01.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Денис, на толстый ковер указанной Вами высоты пылесос заедит, а вот к примеру на порог высотой в 5 сантиметров уже нет.
Віктор, 04.03.2017
В додатку оберіть локацію "Китай". В мене тільки з нею підключилось і з'явилось багато інших функцій
Егвений, 01.02.2017
Пылесосит аппарат действительно хорошо и по дому отлично ориентируется. А вот с подружить с телефоном как-то не получается. Поставил из Гугло Маркета MiHome. В приложении смотрю версия 4.0.8. Зашел в аккаунт. Устройство увидело попросило WiFi, выбрал сеть ввел пароль. Приложение подключилось к пылесосу и прошло первый этап. Потом пылесос подключился к моей WiFi (проверил по роутеру появился rockrobo). Попробовал пингуется все окей. Нов отв приложении по прежнему на втором этапе сидит. На пылесосе голубой светодиод синим горит уже не моргает (я так понимаю что он так сигнализирует все хорошо я подключен к WiFi). В приложении так по прежнему и висит Connection time out. Что я делаю не так и где можно инструкцию найти как правильно делать. Спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 02.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, при подключении устройства к Mi Home на рабочем столе устройства появляется ярлык нового устройства (прямая ссылка), после подключения и создания такого ярлыка рекомендуем закрыть Mi Home и запустится с нового ярлыка.
Андрей, 05.01.2017
Купил пылесос пару месяцев назад. Пылесосит он отлично. Не ожидал от мобильного устройства такого качества уборки! Обычный пылесос достаем теперь для того, чтоб убрать ковер с длинным ворсом и для того, чтоб пропылесосить бумажный фильтр в Сяоми. Удобно запускать уборку по вайфай, там же регулируется три режима силы всасывания. Приходится поднимать шторы, иначе он их принимает за препятствие. Также, убираем провода зарядных устройств. Пылесосим прихожую каждый день, а остальные комнаты 2-3 раза в неделю. Недостаток - при заезде на высокий ковер одним колесом слышен треск шестеренок. Поэтому край ковра закатываю, чтоб пылесос на него не заезжал. Линолеум и ковролин убирает отлично. Вообще, эффект от покупки этого пылесоса сравним с покупкой стиральной или посудомоечной машины. Однозначно - вещь нужная.
Олександр, 23.12.2016
Коли будуть щітки в продажі?
Адміністрація Mi.UA, 26.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленність до Mi. Олександр, вже у продажу: https://miot.ua/pilososi/
Михаил, 13.12.2016
Здравствуйте, Подскажите, пожалуйста, когда пылесос появится в наличии? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 13.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, ожидаем поставку в течении 14 рабочих дней.
Анатолий, 01.12.2016
Добрий день! Колі очикуєте пилососи для продажу? Треба купіти два!
Адміністрація Mi.UA, 02.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Анатолій, очікуємо надходження до 7 грудня.
Maksym Mospanenko, 15.11.2016
Що можете сказати про волосся? Людське довге і котяче? На один раз чи продумано це в ньому? Також він вміє віскакувати на невеличкі поріжки?
Адміністрація Mi.UA, 16.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, з волоссям пилосос впорається, а от на "невеличкі поріжки" може і не забратись, в залежності від того, який розмір розуміється під словом "невеличкі".
Надія, 08.11.2016
Коли ж нарешті з'явиться у продужу?
Адміністрація Mi.UA, 01.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, да расходники будут, но немного позже.
Владимир, 29.10.2016
День добрый, а будете ли вы расходники на него поставлять? И в какую цену? А то нигде не нашел их :(
Адміністрація Mi.UA, 28.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, да для сухой уборки.
Сергей, 27.10.2016
Добры день! Робот только для сухой уборки?
Адміністрація Mi.UA, 20.10.2016
Дякуємо за Ваш інтерес до Mi. Ми очікуємо надходження в кінці жовтня місяця. Залиште передзамовлення на товар і наші менеджери Вас сповістять при надходженні товару.
Давид, 19.10.2016
Добрый день, когда ожидается поступление?
Додати коментар