Комплект аксесуарів для пилососів Mi, Mi Home (Mijia)

Набір оригінальних аксесуарів для розумного пилососа, які забезпечать ефективне прибирання в кожному куточку вашого будинку.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Юрий, 13.04.2019
когда будут в наличии у вас расходные материалы?
Адміністрація MIOT.UA 13.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Юрий, что конкретно Вас интересует? - На данный момент есть в наличии. https://www.xiaomi.ua/pylesosy/?filters=805
Всі відгуки

Ефективне очищення кожного кута вашого будинку

Швидкісний режим очищення

Бокова щітка для MiJia Robot Vacuum Cleaner ефективно очистить квартиру, офіс або кімнату від кутового пилу та сміття. При прибиранні сміття та пилу уздовж стіни, плінтуса, бічні щітки працюють на високій швидкості - 330 об/хв, щоб максимально ефективно очистити поверхню, яка прибирається .

При збиранні на основних ділянках кімнати (не кутових), бічна щітка працює на низьких швидкостях - 130RPM (об/хв), щоб сміття не розкидалось по кімнаті, а пил не піднімався у повітря.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner кутова щітка крупним планом

Надійна конcтрукція

Ударостійкий пластик і термопластичний еластомер

Спеціально розроблена структура проти намотування волосся і вовни, дозволяє не турбуватись про очищення бічної щітки після закінчення збирання.

Використання удароміцного пластика (ABS), термопластичного еластомеру (TPE), а також зносостійкого нейлонового матеріалу (який не буде дряпати підлогу і меблі), забезпечують високий рівень надійності бічної щітки.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner щітка в дії

При регулярній заміні бокової щітки для MiJia Robot Vacuum Cleaner, чистка поверхні буде більш ефективна. Рекомендована періодичність заміни становить 6-12 місяців.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner на паркеті

Фільтр з 11-шарової системою фільтрації

Захист від вторинного забруднення

Фільтр для розумного пилососа MiJia Robot Vacuum Cleaner завдяки застосуванню 11-шарової системи фільтрації забезпечує максимально ефективний процес очищення від пилу.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner фільтр крупним планом

Надійна фіксація

Датчик холу

У розумному пилососі MiJia Robot Vacuum Cleaner застосовується 11-шарова система фільтрації, яка забезпечує максимально ефективний процес очищення від пилу. Рівень ефективності фільтрації при цьому становить 99,2%. Тонкий нейлоновий шар фільтра, надійно перешкоджає процесу забруднення, що дозволяє мати чисте повітря на виході, захищаючи тим самим поверхню від повторного забруднення.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner фіксація

Зручність та портативність

Очищення одним натисканням

За допомогою одного натискання, Ви зможете легко витягти або встановити фільтр для найбільш зручного очищення пилозбірника.

* Зверніть увагу! Сам фільтр не можна обполіскувати або мити.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner фільтр і ємність

Герметична конструкція

Ущільнення з поліуретану

Поліуретановий герметик (застосовується для ущільнення та герметизації), в поєднанні з матеріалом на основі етилен-пропіленова каучуку в повітроводі, забезпечують високий рівень герметичності і незмінну силу потоку повітря.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner ущільнення

Щітка з V-подібною структурою

1350 об / хв

У структуру розумного пилососа MiJia Robot Vacuum Cleaner інтегрована основна щітка з V-подібною структурою щетинок і високою швидкістю обертання 1350RPM (об /хв). Плаваюча структура основної щітки, а також спеціальна конструкція антиковзання зовнішньої поверхні підшипника, дозволить швидко і ефективно очистити від бруду, пилу, шерсті домашніх тварин, усі куточки вашого будинку.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner основна щітка крупним планом

Якісна збірка

Покращена якість структури щітки: застосування ударостійкого пластику (ABS), термопластичного еластомеру (TPE), зносостійкого нейлонового матеріалу, а також міцного металевого матеріалу (для підшипників і валів) - забезпечують високий рівень надійності основної щітки.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner основна щітка в пилососі

Оптимізований повітряний канал

Оптимізація повітряного каналу, дозволяє збирати набагато більше сміття, направляючи його безпосередньо в сміттєвий бак пилососа. При регулярній заміні бічної щітки, чистка буде більш ефективна. Рекомендована періодичність заміни становить 6 -12 місяців.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner основна щітка крупним планом

Обмеження площі збирання

Віртуальна стіна з магнітною силою 300 Гаусс

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner віртуальна стіна

Комфортне застосування

Virtual wall не оснащена акумулятором, немає необхідності її заряджати, завдяки цьому пристрій ще більш зручно в повсякденному застосуванні.

Набір аксесуарів для Robotic Vacuum Cleaner віртуальна стіна в работі

Назва: Комплект аксесуарів для пилососів Mi, MiJia
Бренд: MiJia
Комплектація: Основна щітка, 2 бічні щітки, 2 фільтра, пензлик для чищення щітки, віртуальна стіна
Відгуки користувачів
Юрий, 13.04.2019
когда будут в наличии у вас расходные материалы?
Адміністрація MIOT.UA 13.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Юрий, что конкретно Вас интересует? - На данный момент есть в наличии. https://www.xiaomi.ua/pylesosy/?filters=805
Додати коментар