Очищувач для води Xiaomi Mi Water Purifier

  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Проблема чистої води гостро стоїть в багатьох країнах світу, але в розвивається бурхливими темпами Китаї вона особливо помітна. Щоб вирішити питання забезпечення населення недорогими засобами для ефективного очищення води, компанія Xiaomi ще торік (коли і з'явилися перші чутки про подібному пристрої), почала дослідження в цій області. І ось публіці представлений невеликий апарат, який очищає воду, згідно найвищим стандартам - Mi Water Purifier.

Основою пристрою є 4 фільтра, кожен з яких виконує своє завдання, економічний насос, і унікальна конструкція каналів для водних потоків, яка дозволила зробити пристрій компактним.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Денис, 10.06.2019
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, це Європейська чи Китайська версія фільтру? Яку треба використовувати локацію, щоб додати її до Mi Home? З повагою, Денис
Адміністрація MIOT.UA 10.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Денис, азіатська версія пристрою, для синхронізації з додатком Mi Home необхідно обрати регіон Азія.
Ігор, 10.09.2018
Подскажите, пожалуйста, 1. Есть ли смеситель (с нержавейки и светодиодной индикацией) в комплекте? 2. Можно ли подключить очиститель не к аератору, а поставить под мойку и подключить к смесителю (тому что в комплекте) снизу? Заранее спасибо за ответы.
Адміністрація MIOT.UA 10.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ігор, на оба вопроса ответ да.
Всі відгуки

Mi Water Purifier

Фільтрація води, очищена вода після процесу зворотного осмосу RO, здоров'я у вашій родині

Технологія зворотного осмосу RO

Стандарти бутильованої очищеної води

Швидкість фільтрації швидше у 8 разів

TDS контроль якості води в реальному часі

А у вашому будинку чиста вода?

У водопровідній воді міститься безліч нижчеперелічених речовин

Навіть закип'ятивши воду, ви не позбавитеся від них

Важкі метали (свинець, кадмій, хром, ртуть, миш'як)

Осад

Неорганічні речовини (нітрит, фтор)

Тверді частки (іржа, осад)

Одним з найважливіших пріоритетів є наявність ефективного водоочищувача.

Найкраща високоякісна технологія зворотного осмосу RO для фільтрації води

Першокласні фільтруючі матеріали США Dow / GE

Люди хочуть відкрити кран і мати можливість пити чисту воду. На даний момент тільки технологія зворотного осмосу RO для фільтрації води може допомогти вирішити це питання. Найбільш точна технологія фільтрації води - до 0. 01% мкм (0.0001мкм), знищення практично всіх бактерій, антибіотиків, а також очищення води від важких металів, накипу і т.д. 4 рівня системи фільтрації, багатошарова очищення, виключення можливості вторинного забруднення.

Провідний світовий постачальник фільтрів, в результаті ви отримуєте питну воду, що відповідає стандартам очищеної води пляшкового розливу.

0.0001мкм точність фільтрації. Фільтрація води на одній мембрані.

Ефективне очищення води від опадів, накипу, бактерій, важких металів

Чиста вода - міцне здоров'я

бактерії Вірус
від 0,4 до 5 мкм від 0,01 до 0,1 мкм

антибіотик Важкі метали
від 0,001 до 0,01 м 0,0005 до 0,005 м

Неорганічні речовини Органічні речовини
0,0002 до 0,005 мкм Молекулярний вага більше 100

Мікрофільтрація
Точність фільтрації до 0,1-1 мкм

Хлор, осад, іржа, яйця комах, колоїд, гранули зерен.

Звичайний водоочисник

Ультрафільтрація
Точність фільтрації 0,01-0,1 мкм

Віруси, бактерії, паразити.

Звичайний водоочисник

Технологія зворотного осмосу RO

Точності фільтрації 0,0001 до 0,001 мкм

Важкі метали. Неорганічні речовини. Органічні речовини

Mi водоочисник

Якість води відповідає стандартам дистильованої бутильованої води

Mi водоочисник пройшов контроль якості центру з контролю і профілактики захворювань Китаю та уповноваженого внутрішньодержавного органу США NSF

Якість води Mi водоочищувача відповідає стандартам «ГОСТу харчових продуктів та бутильованої питної води». Це означає, що після очищення водопровідної води, її якість нічим не поступається якості бутильованої воді з супермаркету. Mi водоочисник пройшов контроль якості центру з контролю і профілактики захворювань Китаю, за результатами якого ефективність видалення бактерій, важких металів, неорганічних речовин та інших шкідливих часток і речовин, перевищує промисловий стандарт. Крім того, Mi водоочисник також піддавався перевірці Національного наукового фонду США NSF, який визначив, що Mi Water Purifier відповідає найбільш престижному всесвітньому стандарту NSF 58.

99.9% - Ефективність видалення бактерій

99.7% - Ефективність видалення органіки

99.9% - Ефективність видалення важких металів

100% - Ефективність видалення антибіотиків

Китайський центр з контролю і профілактики захворювань, безпеки довкілля та безпеки продукції / Випробувальний центр мікробіологічних аналізів провінції Гуандун / центр тестування та аналізу провінції Гуанчжоу, Китай

Швидкість фільтрації швидше у 8 разів

Щоб вирішити питання повільної подачі води, звичайні водоочисники оснащують спеціальним резервуаром для зберігання чистої води, який, по суті, неможливо вимити зсередини. Відповідно там можуть з'явитися і поширюватися бактерії, може з'явитися слиз, а значить, присутня величезна можливість вторинного забруднення води, і, як правило, якість очищеної води значно нижче санітарним вимогам безпеки води. В результаті багатьох зусиль інженерів, ми збільшили пропускну здатність фільтра. По-перше, ми поліпшили фільтроелемент, в традиційному фильтрующем патроні зворотного осмосу RO, ми в кілька разів збільшили канал, по якому проходить вода, а також значно збільшили область фільтрування. В результаті ми дуже поліпшили ефективність фільтрації. По-друге, ми використовували бустерний насос, щоб забезпечити достатню кількість води. У кінцевому рахунку, ефективність фільтрації збільшилася у 8 разів, що дозволяє вам відкрутити вентиль крана і відразу ж пити свіжу і чисту воду з нього.

1,0л / хв швидкість фільтрації

площа фільтру більше 4 рази

* Примітка: швидкість фільтрації буде залежати від температури води, її якості та напору. Вищевказані дані засновані на таких показниках: температури води 25 ℃, напір води 0.2MPa.

Площа фільтрування більше в 4 рази, багатоканальна фільтрація води

Якщо в традиційному фільтровому патроні 1 мембрана фільтра зворотного осмосу, то ми збільшили цю кількість до 4, а також багаторазове використання мембран великого розміру значно підвищує ефективність фільтрації.

Використання бустерного насоса

10 мільйонів разів запуску і зупинки, 2000 годин безперервних суворих стандартів тестування, для забезпечення належного тиску води, прохідною через RO мембрани зворотного осмосу.

Перевірка якості води на смартфоні в реальному часі

Mi Water Purifier є smart водоочисником, тому завдяки смартфону і WiFi мережі, ви можете перевіряти якість водопровідної води TDS, а також якість цієї ж води після очищення в реальному часі. Якщо ж прийшов час для заміни фільтра, на ваш смартфон прийде нагадування. На відміну від старої системи, коли вам потрібно було приблизно визначити дату заміни фільтра, Mi Water Purifier оснащений спеціальним вбудованим лічильником витрати води та частоти використання водоочищувача, який точно розраховує термін експлуатації певного фільтра. Коли ж прийде час заміни фільтра, ви також можете на своєму смартфоні в один клік замовити новий, таким чином, ви зможете підтримувати оптимальний стан роботи водоочищувача. Вбудована функція самотестування 23 комплектуючих, у разі виникнення проблем в роботі, допоможе оперативно її вирішити.

Естетика на вашій кухні

Площа поверхні Mi Water Purifier ледве сягає площі аркуша А4, установка займає всього 5 хвилин

Всі люди хочуть пити чисту воду, проте часто їх зупиняє проблематичність встановлення водоочищувача. Ця проблема була вихідною точкою в моделюванні нашого водоочищувача. Насамперед, він повинен бути виглядати естетично і не порушувати дизайнерські ідеї на кухні. Для того щоб ви могли поставити водоочисник на стільницю, наші інженери постаралися максимально мінімізувати займаний простір і в результаті домоглися того, що площа поверхні Mi Water Purifier ледве сягає площі аркуша А4. Швидке підключення фільтра до крана, установка, разом з розпакуванням водоочищувача, займе всього кілька хвилин. У подарунок ви також отримаєте 6 адаптерів.

Цікаво, а чи потрібен вам водоочисник?

Mi TDS тестер для перевірки якості води

Протестуйте вашу воду вдома, для того щоб визначитися чи дійсно вам потрібен водоочисник.

У TDS відображаються іони важких металів у воді і розчинних солей.

Детальне ознайомлення з Mi Water Purifier

Пристрій Система очищення Ефективність очищення

Smart управління Модель (Специфікація) Зображення

Mi Water Purifier

Спеціальна технологія зворотного осмосу RO для очищення води

Більше 60 патентів на створення естетичного пристрої на вашій кухні

За зовнішньою естетикою водоочищувача, ховається і внутрішні інновації. Реконструкція кожної найдрібнішої деталі, поліпшена система протоку води, створили унікальний в світі об'ємний вбудований водний проток. 198 вже поданих заявок на патент укомплектованого пристрої, більше 90% інноваційних комплектуючих. Після такого складного процесу оновлення, в результаті ми отримали водоочисник, площа поверхні якого ледве сягає площі аркуша А4, але при цьому він відфільтровує 1500 літрів води. Для того щоб його використання було легким, ми постаралися зробити технологію установки очищувача максимально швидкої і доступною, для цього вам знадобитися всього 5 хвилин. Ми надаємо вам високоякісне кухонний пристрій з технологією зворотного осмосу RO фільтрації води.

5 хвилин для установки водоочищувача

Ми часто не наважуємося придбати водоочисник саме через його установки, але з Mi Water Purifier у вас не виникне ніяких складнощів. Тепер немає необхідності в зміні у вашому будинку / квартирі водного протоки і електроланцюзі, також не потрібно пошкоджувати раніше зроблений ремонт. Все що необхідно, це дістати маленький водоочисник в упаковки і поставити його на стільницю, підключити до джерела живлення, а також підключити до вже існуючого водопровідного крану і приступати до його використання. Ви також отримаєте 6 адаптерів, які підходять до більшості водопровідних кранів, якими користуються вдома, від розпакування до його готовності до використання всього 5 хвилин часу.

Відкрутіть аератор Підключіть адаптер Підключіть блок сенсорного управління

Водонепроникний сенсорний блок управління

Подвійна конструкція на виході

Mi Water Purifier оснащений вбудованим точним сенсорним блоком управління подачі води, підключіть його до вже існуючого водопровідного крану і відразу ж приступайте до його використання.

Завдяки сенсорному блоку, вам знадобиться одне натискання кнопки для перемикання подачі дистильованої води або ж для подачі звичайної водопровідної води. Закрита конструкція, має вкрай високим рівнем захисту від води ІPX 6, тому ви, без найменших побоювань, можете торкатися до нього вологими руками.

У водоочиснику ще є кнопка включення світлодіодного підсвічування, відображення якої також буде свідчити про якість води. Синій колір означає, що вода чиста, і ви можете її пити. Помаранчевий колір вказує на трохи підвищений показник TDS тестера, тому потрібно трохи почекати поки колір стане синім і тільки після цього ви можете пити воду.

Високий рівень водонепроникності

Кнопка нічного бачення

Перемикач для подачі дистильованої / водопровідної води

Високоякісний тнмтер вимірювання якості води

2 вбудованих зонда TDS тестера для вимірювання якості води, високоякісний матеріал антикорозійної стійкості, що забезпечує зносостійкість і точність роботи пристрою.

Smart захист від перегріву

Всі очисники не витримують високу температуру води. Але в нашому водоочиснику є захист від перегріву, яка при виявленні потоку гарячої води, автоматично перемикає водний протока, запобігаючи порушення роботи фільтруючого патрона і системи протоку води.

Миттєва робота технології очищення

Вбудований датчик високої точності, який, виявивши поява води в протоці, в одну мить запускає процес очищення. Висока чутливість до 0.5л / хв., Це означає, що навіть при низькому тиску води все одно активізує роботу водоочищувача.

Відсутність резервуару для води виключає ймовірність її вторинного забруднення

Для того щоб вирішити питання швидкості подачі очищеної води, в традиційних водоочисниках зворотного осмосу використовують спеціальні резервуари. Але по закінченню їх тривалого використання у вас не буде можливості почистити резервуар для води.

Саме тому, інженери тривалий час обмірковували способи оптимізації технології роботи мембран зворотного осмосу і бустерного насоса, і в кінцевому рахунку досягли того, що водоочисник вифільтрував до 1500л води, а швидкість очищення значно перевищувала швидкість традиційних водоочисників з резервуарами для води. Після усунення ймовірності вторинного забруднення, ми можемо гарантувати, що ви будете насолоджуватися кожною краплею чистою і свіжої води.

Трубопровід концентрованої домішки для її зручною утилізації

Технологія RO зворотного осмосу, в процесі очищення якого необхідна вода для ополіскування зовнішнього боку мембран, для того щоб уникнути забруднення поверхні матеріалу. Це і є причиною наявності концентрованої домішки в результаті використання технології RO зворотного осмосу.

Після оптимізації RO мембранного протоки і системи протоку води, в Mi Water Purifier швидкості виробництва води досягла 50%, що вище від 30% виробничих стандартів. До того ж для зручної утилізації концентрованої води, ми використовували трубку настільного дизайну, яка на відміну від традиційної конструкції прямого зливу, більш енергоефективна та екологічно безпечна.

Звичайний водоочисник: ефективність виробництва води низька, коефіцієнт виробництва води 1: 3

Mi Water Purifier: виробництво води вище виробничих стандартів, коефіцієнт виробництва води оцінюється як 1: 1

* Примітка: дебіт води, швидкість фільтрації буде залежати від температури води, її якості та напору. Вищевказані дані засновані на таких показниках: температури води 25 ℃, напір води 0.2MPa.

Швидка зміна фільтруючих патронів

Для того щоб замінити фільтруючий патрон зовсім не потрібно мати спеціальні інструменти. Запатентована конструкція для швидкої зміни фільтруючих патронів, необхідно тільки легенько провернути фільтр, не дотримуючись його точного розташування, і витягти його.

1. Відкрийте верхню кришку

2. Прокрутіть фільтруючий патрон проти годинникової стрілки

3. Вставте новий фільтруючий патрон і перейдіть за годинниковою стрілкою

4. Закрийте верхню кришку

Унікальна в світі об'ємна вбудована конструкція протоки без витоку води

У традиційних водоочисниках ризик витоку води дуже великий, оскільки необхідно скласти більше 40 трубкових з'єднувачів для системи водного протоки, а отже, чим більше точок з'єднання, тим більше загроза витоку води. Для того щоб зменшити кількість з'єднувальних компонентів, інженери проробили більше 300 поліпшень конструкції пристрою. І в результаті замість більше 40 з'єднувальних елементів у традиційних очисниках, ми використовуємо унікальну у світі об'ємну конструкція протоку води. Усередині даної конструкції немає ні єдиної точки з'єднання, проте вона поєднує в собі 4 рівня, 5 напрямків тривимірного протоку води. Використання першокласного світового авіаматеріала SABIC (Saab) РРО, який витримує сильний тиск до 3.6MPa, використання очисника без будь-яких турбот.

Відсутність порушень безпеки

Чистий обробка, герметизація і розподіл

Водоочисники безпосередньо пов'язані зі здоров'ям і безпекою споживача, тому ми використовували не шкідливі матеріали і одночасно ми звертали нашу увагу, щоб у виробничому процесі пристрій не забруднена. Перед кожною збіркою, всі комплектуючі піддавалися ретельному промиванню очищеною водою, до того ж збірка також відбувалася в чистому цеху. Після завершення збірки, ми також повторно проводили процедуру дезінфікування трубопроводів. Перед випуском продукту з заводу, кожен водоочисник загортається в вакуумну упаковку, щоб уникнути вторинного забруднення під час транспортування. Тому ми можемо гарантувати, що доставлений вам Mi Water Purifier є новим і чистим.

Чистий цех

Гарантія того, що під час складання, комплектуючі не піддаються вторинного забруднення

Промивання комплектуючих і їх дезінфекція

Ретельне промивання всіх комплектуючих очищеною водою, дезинфікування трубопроводів готового водоочищувача

Герметизація і розподіл

Герметизована упаковка готового товару, щоб уникнути вторинного забруднення під час транспортування

Провідні світові постачальники

Тестування та сертифікація всіх компонентів

Mi Water Purifier надає вам очищену воду, що відповідає санітарним стандартам, не тільки завдяки використанню передових технологій, а й через те, що ми ретельно обираємо кожну деталь. Щоб уникнути витоку шкідливих речовин, як виготовлювач основних і найбільш важливих компонентів, ми вибирали провідних світових постачальників.

Провідні світові постачальники Науково-дослідні компанії та організації

Постачальники високої якості: SHIMPO (Японія), Apollo, Johnson & Johnson, Zhuo Yi, Netac, Guanyuda

Кожен Mi Water Purifier, перед випуском з заводу,

проходить строге 100% тестування

У нас є дуже суворі критерії перевірки, для того щоб точно визначити чи відповідає стандарту Mi Water Purifier. Наприклад: тестування опорного тиску, тестування високим / низьким тисками води і ще 8 інших методів перевірки. Тільки після успішного 100% проходження всіх тестів, водоочисник випускається з заводу. Більш того, кожна складова деталь також піддається суворим випробуванням, перш ніж почати використовувати її, тому ми і наші постачальники дуже відповідально виконуємо нашу роботу, щоб відповідати високим стандартам якості.

випробування електричної продуктивності

перевірка герметичності і опорного тиску

перевірка тиску сполучних деталей

випробування надійності підключення

перевірка основних вимірів

перевірка на зносостійкість

тестування продуктивності пристрою

тестування якості води

Технологія зворотного осмосу RO

Найбільш точна технологія фільтрації

Наш організм на 70% складається з води, але не вся вода придатна для пиття. Після обробки та випуску води з заводу, вона може увібрати в себе іржу від трубопроводу, і навіть якщо після цього ви закип'ятіть її, ви не зможете таким чином прибрати з неї важкі метали і температур стійкі бактерії. Mi Water Purifier оснащений технологією зворотного осмосу RO, яка на сьогоднішній день є найкращою системою фільтрації води, оскільки видаляє важкі метали, антибіотики, органічні речовини. У цій технології закладено 4 рівня системи фільтрування, яка позбавляє воду від іржі, накипу, антибіотиків і поганого запаху.

Вихідна вода

РР бавовна - видалення осаду, твердих частинок та інших великих часток

Гранульований активоване вугілля - видаляє поганий запах і залишки хлору

RO зворотного осмосу - видаляє антибіотики, органічні речовини, важкі метали, неорганічні речовини, бактерії ------ концентрована вода

Гранульований активоване вугілля - для поліпшення смаку

Чиста вода

RO зворотного осмосу

Точності фільтрації до 0,0001мкм

Вся система фільтрування води очисника розділяється на мікрофільтрації, ультрафільтрації, RO зворотного осмосу. Хоча мікрофільтрація і ультрафільтрація використовуються досить часто, але ці методи не до кінця прибирають накип, важкі метали та шкідливі органічні речовини. Mi Water Purifier оснащений високоякісної технологією зворотного осмосу RO, яка здатна фільтрувати до 0,0001мкм, ультратонкая фільтрація водоочищувача зі збільшенням точності в 100 разів.

RO зворотного осмосу - передова технологія фільтрації, яка не тільки використовується для очищення води, така ж система фільтрації використовується для опріснення морської води, авіаносців і космічних станцій.

1 Фільтруючий патрон з РР бавовною

Відфільтровує осад, каламутність, іржу і т.д.

Після того як водопровідна вода надійшла в фільтр, вона спочатку проходить крізь атоксіческій РР бавовняно фільтруючий патрон, який не має запаху. Таким чином, починається первинна обробка води. Перший рівень фільтрації точністю до 5мкм, може прибрати опади трубопроводу, іржу та інші великі домішки.

Для того щоб продовжити термін експлуатації, конструкція РР бавовняно фільтруючого патрона Mi Water Purifier м'яка зовні і щільна всередині і витрачається вона поступово з зовнішніх сторін до внутрішньої, шар за шаром. Це не тільки підвищує коефіцієнт використання фільтруючого патрона, але і перешкоджає вторинного забруднення води.

Точність фільтрації до 5мкм Технологія «з зовнішніх сторін до внутрішньої»

Перший рівень фільтрації точністю до 5мкм прибирає великі частки

Осад іржа водяні блохи волосся волокно

2 Вхідний фільтруючий патрон з частинками шкаралупи коксового горіха і активованого вугілля

Адсорбція запахів, кольору, хлору і т.д.

Після видалення великих часток, активоване вугілля починає виводити з води хімічні речовини. На зовнішній стороні блоку з частинок шкаралупи коксового горіха має безліч дрібних отворів, які прибирають з води адсорбовані специфічні запахи, колір і водопровідний залишковий хлор. Елементи органічних речовин також прибираються завдяки шкаралупі коксового горіха.

Добірний вугілля з філліпінскіе островів, Шрі-Ланки та інших першокласних родовищ вугілля. Питома поверхня адсорбенту порівнянна з площею 21 футбольного поля! З метою підвищення активності вуглецевих частинок, у фільтрі використовується атоксіческая, нешкідлива технологія декапіровкі. Завдяки цьому термін експлуатації фільтрового патрона збільшується і підвищується рівень адсорбції.

1100mg / g 175 000м2

Висока адсорбція йоду площа адсорбції

Звичайний вуглець

Маленька площа поверхні, низький показник адсорбції

Звичайний вуглець

Маленька площа поверхні

Mi фільтр з частинками шкаралупи коксового горіха

Збільшена площа адсорбированной поверхні, високий показник адсорбції

Площа

Великі отвори

Маленькі отвори

3 Фільтр RO зворотного осмосу
Першокласні фільтруючі матеріали США Dow / GE

Третім і ключовим є рівень фільтрації RO зворотного осмосу.

Фільтрація залежить від якості мембранного фільтру і технології фільтруючого патрона. Для Mi Water Purifier ми вибрали провідного світового постачальника фільтрів - The DOW Chemical Company США, GE мембрани зворотного осмосу. Обсяг очищення (швидкість опріснення) 95%, що значно перевищує виробничий стандарт.

Для підвищення швидкості очищення, збільшення швидкості виробництва води, ми оптимізували традиційну технологію зворотного осмосу і, використовуючи декілька мембран, створили один фільтруючий патрон. До того ж ми збільшили площу мембран в 4 рази. В результаті цих поліпшень швидкість очищення збільшилася у 8 разів.

0.0001мкм - точність фільтрації. 1л / хв - швидкість фільтрації. У 4 рази збільшили площу мембран

Mi фільтр зворотного осмосу 95% швидкість опріснення

Промислові стандарти 90% швидкість опріснення

Примітки: Приклади статистики надані відповідно до звітів про випробування побутових приладів Китаю

Ефективно відфільтровує важкі метали, бактерії, органічні речовини і т.д.

бактерії Вірус
від 0,4 до 5 мкм від 0,01 до 0,1 мкм

антибіотик Важкі метали
від 0,001 до 0,01 м 0,0005 до 0,005 м

Неорганічні речовини Органічні речовини
0,0002 до 0,005 мкм Молекулярний вага більше 100

Фільтрація швидше у 8 разів

Багато мембранна технологія, фільтрація води

Більшість водоочисників з технологією RO зворотного осмосу очищають 200л води, відповідно швидкість фільтрації 0.2л / хв., А це дуже повільно. Для ефективного вирішення даного питання, необхідно було збільшити площу мембран. Тому ми оптимізували технологію і з традиційного фільтра з одного мембраною створили багато мембранний.

Традиційний фільтр з одного мембраною

Водний протока маленький, швидкість фільтрації низька

Багато мембранний фільтр Mi Water Purifier

Фільтрація швидше у 8 разів

* Примітка: швидкість фільтрації буде залежати від температури води, її якості та напору. Вищевказані дані засновані на таких показниках: температури води 25 ℃, напір води 0.2MPa.

4 Фільтруючий патрон з частинками шкаралупи коксового горіха і активованого вугілля виведення води

Поліпшення смакових якостей води

У фильтрующем патроні виведення води використовуються 2 рівня такого ж фільтра з частинками шкаралупи коксового горіха, як і в другому фільтруючому патроні. На даному етапі відбувається очищення води від специфічних запахів, поліпшується сам смак води.

Якість води відповідає стандартам дистильованої бутильованої води

99.9%

Ефективність видалення бактерій

99.7%

Ефективність видалення органіки

99.9%

Ефективність видалення важких металів

100%

Ефективність видалення антибіотиків

Очищення 76 барелів води щодня

1.0л / хв × 1440мін / день ÷ 18.9л / бар. = 76 барелів

Належна швидкість подачі питної води

Провідні світові постачальники сировинних матеріалів для фільтрів

Тільки найкращі фільтруючі матеріали щонайкраще можуть очистити воду. По всьому світу ми вибирали кращих постачальників сировинного матеріалу для фільтрів.

Якість води досягає стандартів дистильованої бутильованої води

Відповідає новим стандартам «Національної безпеки харчових продуктів і питної води»

Не можна недооцінювати важливість питання якості питної води та її вплив на наше здоров'я. Для того щоб мати достовірну інформацію про якість води, відповідно до вимог «стандарту якості бутильованої питної води», «стандарту якості господарсько-питної води» та інших, для тестування води ми запросили авторитетну організацію тестування більше 400 різних даних якості води. Результати даного дослідження показують, що ряд показників якості води Mi Water Purifier вище національного стандарту ДЕСТ.

Наприклад, Центр з контролю і профілактики захворювань, безпеки довкілля та безпеки продукції Китаю встановив, що показники Mi Water Purifier очищення води від домішок, мікробів, важких металів та інших шкідливих речовин, перевищують показники державних і промислових стандартів.

Це означає, що якість води Mi Water Purifier нічим не поступається високоякісної покупної очищеній воді.

99.9% - Ефективність видалення бактерій

99.7% - Ефективність видалення органіки

99.9% - Ефективність видалення важких металів

Національний науковий фонд США NSF визначив, що Mi Water Purifier відповідає найбільш престижному всесвітньому стандарту NSF 58

Для того щоб гарантувати безпеку нашої води, ми не тільки перевіряємо саму воду, але й також тестуємо готове укомплектований пристрій, щоб бути впевненими в тому, що в результаті тривалої експлуатації, на його внутрішніх стінках не з'являться шкідливі речовини. Для цього дуже суворого тестування, ми запросили Національний науковий фонду США NSF, які перевірили пристрій на можливість утворення 77 речових опадів. Результати тестування відповідають суворим стандартам США NSF58. Відповідні авторитетні установи провели більше 475 тестувань на перевірку самого укомплектованого пристрої та якості води на ефективність видалення бактерій, антибіотиків, хімічних речовин, важких металів та інших аспектів. Результати численних тестірованій Mi Water Purifier перевищують встановлені стандарти. Наприклад, ефективність очищення води від свинцю, миш'яку, фториду і цілого ряду інших шкідливих речовин перевищує національний стандарт 10 процентних пунктів.

223 пункту 18 пунктів

якість води стандарт якості питної бутильованої води

31 пункт 89 пунктів

Перевірка результатів очищення води перевірка на утворення шкідливих речовин в пристрої

77 пунктів 35 пунктів

Стандарт NSF58 звітність про якість води

У кожній сім'ї має бути Mi Water Purifier

Всі ми знаємо, що не можна відразу ж пити водопровідну воду. Чи можна її пити після того, як скип'ятимо її? Наукові дослідження говорять нам про те, що якщо ми піддаємо воду кипіння, то всі шкідливі важкі метали, іржа, осад, Температуростійкість бактерії, залишкових хлор та агрохімічні препарати не виводитися і не видаляються з неї. Більш того, якщо ви не випиваєте всю очищену воду в пляшці, і вона стоїть у вас тривалий час, то незабаром в ній також можуть з'явитися бактерії. Свіжа питна вода це шлях до здоров'я, тому в кожній сім'ї обов'язково повинен бути Mi Water Purifier.

Тип: Система для фільтрації води
Бренд: Mi
Кількість фільтрів: 4
Фільтр наповнений ватою: Очищає від крупних частинок, іржі, водоростей, піску і т.д.
Фільтр з гранул активованого вугілля: Очищає від хлору, різних добавок, знищує неприємний запах та інші хімікати.
Фільтр біологічного захисту: Очищає воду від антибіотиків, бактерій, важких металів, мікроорганізмів.
Фільтр з вугільних гранул: Остаточне очищення води від залишків дрібних частинок.
ККД: 100 %
Об'єм очищення води в день, літрів: 1440 л.
Кількість перехідників в комплекті: 6
Управління зі смартфона: Є. За допомогою програми, що входить до інструментарію прошивки MIUI.
Пристрій для контролю якості води: Mi TDS Pen (в комплект не входить, купується окремо)
Додатково: У комплект постачання, також входить змішувач з нержавіючої сталі 304
Розміри: 205x260x410 mm

Завантаження…

Відгуки користувачів
Денис, 10.06.2019
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, це Європейська чи Китайська версія фільтру? Яку треба використовувати локацію, щоб додати її до Mi Home? З повагою, Денис
Адміністрація MIOT.UA 10.06.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Денис, азіатська версія пристрою, для синхронізації з додатком Mi Home необхідно обрати регіон Азія.
Ігор, 10.09.2018
Подскажите, пожалуйста, 1. Есть ли смеситель (с нержавейки и светодиодной индикацией) в комплекте? 2. Можно ли подключить очиститель не к аератору, а поставить под мойку и подключить к смесителю (тому что в комплекте) снизу? Заранее спасибо за ответы.
Адміністрація MIOT.UA 10.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ігор, на оба вопроса ответ да.
Александр Черепенников, 14.03.2018
Купил смесителя в комплекте нет?
Адміністрація MIOT.UA 15.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, смеситель в комплекте.
Администрация Xiaomi.ua, 15.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Всю информацию по подключению Вы сможете получить в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Сергей , 14.08.2016
Какова длина шлангов, возможна ли устанрвка внутри мойки?
Алексей, 28.04.2016
Скажите пожалуйста,какое количество воды используется для промывки фильтра(технические расходы) для получения 1 литра чистой воды
Администрация Xiaomi.ua, 05.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, это одна и та же модель, если вы внимательно посмотрите на фото, то убедитесь в этом. Почему ее назвали Mi Water Purifier 2 на этом сайте пока не ясно, но анонсов 2-й версии еще не было.
Александр, 04.04.2016
Сейчас появилась вторая версия этого фильтра (http://xiaomi-mi.com/mi-water/xiaomi-mi-water-purifier-2/), подскажите пожалуйста, какие отличия?
Администрация Xiaomi.ua, 29.10.2015
Фильтры появятся в ближайшее время. Сроки замены зависят от качества воды, при плохих показателях замена происходит после фильтрации 1500 литров.
Павел, 29.10.2015
Как часто нужно менять фильтры и есть ли они в продаже?
Артем Шептуха, 16.08.2015
Когда будет доступен для покупки? Можете ли сообщить и зарезервировать один?
Додати коментар