Розумна зубна щітка Oclean зробить ваш день чудовим

Розумна зубна щітка Oclean зробить ваш день чудовим

Електричні зубні щітки – не рідкість. Розумні – теж зустрічаються. Але всіх їх об’єднують кілька однакових проблем. Неможливість гнучко налаштувати щітку саме для конкретного клієнта, короткий час автономної роботи, довга зарядка, дорожнеча пристрою і комплектуючих частин – ось основні скарги на більшість електронних зубних щіток, наявних на ринку.
Однак, виявилося, що при науковому підході до розробки, можна створити справжнє диво. І це зробили фахівці компанії Oclean.
Вони зробили ставку на ергономічність і інтелект. І зубна щітка Oclean One стала первістком по-справжньому розумною турботи про зуби.

По-перше, секрет полягає в двигуні і системі передачі коливань на щітку. Електромотор Kotl, ротор якого буквально плаває в магнітному полі, створює до 42 000 коливань на хвилину. Гіроскопічна система може не тільки контролювати положення щітки в просторі, але і записувати його. Таким чином, почистивши зуби один раз і запам’ятавши вашу індивідуальну послідовність рухів і сили натиску, щітка Oclean One зможе відтворити ці параметри при наступних чистках.
Знімна головка обладнана щіткою з унікальною конфігурацією щетинок, вироблених компаніями Dupont і Pedex. Щетинки різної твердості з закругленими кінцями виконують в цій комбінації різні функції: жорсткі очищають зуби від залишків їжі і нальоту, м’якші масажують ясна.

При втраті чистячих або масажних якостей, головку можна замінити, не купуючи недешеву електронну систему.
Щітка Oclean One містить Bluetooth чіп, який з’єднується зі смартфоном і за допомогою програми Oclean повністю управляє режимами роботи. До речі, варіантів роботи щітки всього дванадцять: чистка, відбілювання, масаж і чотири ступеня інтенсивності.

Щітка Oclean One заряджається від спеціальної док-станції і може перебувати в режимі очікування до 60 діб завдяки акумулятору ємністю 2600 мАч.
Але є у цього видатного пристрої ще один сюрприз. Щітка може відтворювати ваш голос через динамік, розташований в торці. Таким чином, ви можете начитати на смартфон список справ на наступний день, і зубна щітка вранці вам розповість що і коли робити.

Звісно, всі функції щітки можна виконувати за розкладом, попередньо створивши його в додатку.