Говоримо Oclean One, маємо на увазі не тільки ефективну чистку зубів, але і захист здоров'я. І це не жарти!

  • 13.03.2018
  • 1710

Oclean One електрична зубна щітка

Електрична зубна щітка Oclean One «підкорила» ще одну країну – Південну Корею. У світлі популяризації електричних зубних щіток, коли все більше людей віддають перевагу саме електричним звуковим моделям, замінюючи ними класичні зубні щітки, для Oclean One настає, напевно, найкращий час, для того щоб показати себе у всій красі. Тим більше що цей гаджет, своїми технічними параметрами і стильним дизайном, дуже швидко привертає до себе увагу.

Головною особливістю пристрою є величезна швидкість вібрації щетинок зубної щітки – до 42 000 рухів/хв. Це дозволяє забезпечити ефективну чистку зубів і масаж ясен. Саме те, що потрібно для захисту зубів від різних мікробів.

Oclean One молодий бренд

Електрична звукова зубна щітка Oclean One створена з високоякісних комплектуючих всесвітньо відомих брендів. LG, DuPont, Pedex і багато інших - конструктори Huami та Amazfit взяли все найкраще для створення ідеального гаджета для ефективної чистки зубів.

Oclean One всесвітньо відомі бренди

Адже тільки уявіть собі на хвилинку – зуби активно служать людині все його життя, при цьому вони постійно знаходяться в контакті з їжею, водою, напоями тощо.

Тому, щоб зберегти свої зуби здоровими до похилого віку, активно піклуватися про них слід з молодих років!

Зубні камені, зубний наліт, бруд між зубів – все це може привести до пошкодження емалі й їх хвороби.

Згідно з дослідженнями Національного Медичного Університету в Сеулі, у мешканців Південної Кореї періодонтальні захворювання є другим найбільш поширеним захворюванням після застуди і стають основною причиною всіх захворювань зубів.

Oclean One захворювання зубів

Мало того, згідно з дослідженнями вчених університету, розвитку даної хвороби сприяють ослаблені ясна і, що найголовніше – періодонтальне захворювання може послаблювати імунну систему людини, що в свою чергу може призвести навіть до хвороб серця та легень!

Oclean One хвороба

Саме з важливістю збереження здорових зубів і пов'язано стрімке збільшення інтересу південнокорейців до електричних зубних щіток. І особливо до молодого бренду Oclean, який стрімко завойовує ринок Південної Кореї.

Вся справа в ефективності електричних зубних щіток. Адже причиною захворювання пародонту є бактерії порожнини рота. А значить знизити поширеність періодонтального захворювання можна шляхом видалення зубного нальоту на всьому зубу. Якою зубною щіткою це буде краще зробити - класичною або електричною зі швидкістю коливань до 42 000 рухів/хв? Відповідь очевидна.

Oclean One потужний двигун

Згідно з дослідженнями фахівців бренду Oclean, станом на 2016 рік в Південній Кореї електричними зубними щітками користувалися близько 22% опитаних респондентів. При цьому багато опитуваних висловлювали бажання скористатися електричною зубною щіткою, однак сумнівалися в її ефективності в порівнянні з класичною. Ще одним каменем спотикання була істотно вища ціна електричної зубної щітки.

Однак численні дослідження показують, що електрична звукова зубна щітка істотно ефективніше за класичну.

Oclean One ефективна зубна щітка

У випадку з Oclean One це особливо актуально, так як завдяки своїй надзвичайно високій швидкості вібрації щетинок, під час чищення, гаджет створює мікроскопічні повітряні бульбашки. Ці бульбашки проникають в зазори між зубами і, завдяки високій швидкості, очищають і їх. Через таку «турботливу чистку» ця частина зубів зношується менше, що вкрай важливо!

Oclean One очищення зазорів між зубами

Надзвичайно ефективно Oclean One вирішує й інші питання, пов'язані з якісним чищенням зубів. Адже крім високої швидкості роботи, гаджет оснащений щетинками, створеними світовими гігантами, такими як DuPont і Pedex. Ці щетинки, розташовані спеціальним чином, дозволяють дбайливо, але ефективно, вибілювати зуби і очищати їх від зубного каменю навіть при високій частоті вібрацій зубної щітки. Крім того, кінці щетинок створені округлими, що дозволяє не дратувати і не травмувати ясна під час чистки або масажу.

Oclean One округлені щетинки

Oclean One надійні щетинки

Особливо приємним і важливим є той факт, що крім турботи про зуби, конструктори Oclean One подбали і про самого власника пристрою. Вони зробили гаджет практичним, зручним і, що найголовніше, розумним!

Oclean One якісні щетинки

По-перше, для того щоб ви змогли користуватися зубною щіткою як можна довше, вона була оснащена акумулятором ємністю 2600 мАг, який дозволяє гаджету перебувати в режимі очікування до 60 днів без підзарядки.

Oclean One зарядка

По-друге, пристрій оснащений магнітною зарядкою за допомогою док-станції. Крім того, що такий тип зарядки надзвичайно зручний, у випадку Oclean One він ще й надзвичайно швидкий. Повна зарядка зубної щітки займає всього близько 3.5 годин!

Oclean One швидка зарядка

По-третє, гаджет відмінно захищений від вологи. Його корпус має захист класу IPX7, що допускає короткочасне занурення на глибину до 1 м! Тобто, ви не тільки можете спокійно мити Oclean One, але і не будете хвилюватися, якщо гаджет впаде в раковину з водою. Просто дістаньте його звідти! :)

Oclean One захист від вологи

Oclean One робота під водою

По-четверте, само собою, насадки електричної зубної щітки змінні й оснащені очищувачем язика на тильній стороні. Все для вашої зручності та комфорту. Згідно з рекомендаціями стоматологів, насадку необхідно міняти кожні 3 місяці.

Oclean One змінна насадка

Oclean One насадка на зубну щітку

Oclean One цікава насадка

Oclean One різні типи щетинок

По-п'яте, завдяки наявності розумної складової, Oclean One може синхронізуватися зі смартфоном власника за допомогою спеціального мобільного додатку.

Oclean One мобільний додаток

І на цьому моменті варто зупинитися докладніше.

Oclean One красива зубна щітка

Цей мобільний додаток створено для того щоб допомогти власнику Oclean One не просто бачити статистичні дані, такі наприклад, як рівень заряду батареї гаджета або час чищення зубів, а й поліпшити саму якість чистки.

Oclean One розумний додаток

Це досягається шляхом вибору в додатку одного з 12 попередньо встановлених планів чистки зубів і виконання його. Тоді пристрій почне автоматично збирати дані про час, інтенсивність та інші дії, що здійснюються при кожному чищенні зубів. Потім, через означений термін додаток видасть власнику статистику чисток і ступінь досягнення плану, плюс дасть свої рекомендації для збільшення ефективності догляду за порожниною рота, якщо це необхідно.

Oclean One синхронізація зі смартфоном

Ну, і щоб завершити соковиту картинку опису зубної щітки Oclean One, нагадаємо, що гаджет вже отримав визнання в Світі Дизайну, вигравши премію IF Design Award в 2018 році.

Oclean One премія промислового дизайну

Більш того, він привернув увагу, беручи участь у виставці CES, найбільшої в світі виставці побутової електроніки в 2018 році.

Oclean One стильна зубна щітка

Подібний успіх не випадковий, якщо врахувати, скільки уваги конструктори приділили не тільки внутрішній структурі пристрою, але і його прекрасному дизайну та відмінно обробленому корпусу, що викликає просто прекрасні тактильні відчуття.

Oclean One приємні тактильні відчуття

Oclean One крутий корпус

Команда, яка створила інноваційну зубну щітку Oclean One

Oclean One команда розробників

Висока якість, відмінний дизайн, потужні технічні характеристики і прийнятна ціна. Завдяки цьому вражаючому поєднанню Oclean One підкорює Китай, Південну Корею та інші країни. Україна на черзі? Ми впевнені – так!

Oclean One зубна щітка Україна

Інші новини