Електрична зубна щітка Xiaomi Oclean SE White Special Edition (not smart)

Oclean One SE - здорові зуби і білосніжна посмішка!

Гігієна ротової порожнини - запорука здоров'я зубів і красивої посмішки. Ручні (мануальні) зубні щітки не здатні ефективно видаляти залишки їжі і зубний наліт. А багато сучасних електричних та автоматичних зубних щіток - не враховують, що потреби в догляді за порожниною рота унікальні для кожного користувача. Саме тому була розроблена функціональна зубна щітка Oclean One SE, яка за допомогою застосування унікальних технологій і розробки плану чистки на основі вашого віку, статі, переваг у їжі - допоможе досягти ваших усних цілей, таких як відбілювання зубів, зміцнення чутливих зубів, захист ясен.

Істотних відмінностей ультразвукової щітки Oclean One SE від преміальної версії Oclean One - ви не помітите. У версії SE незначно видозмінився дизайн - відсутні хромовані деталі, присутні незначні відмінності числа коливань (40 000 об/хв - SE, 42 000 об/хв - One), найбільше крутіння (270 gf.cm - SE, 280 gf.cm - One), використовуються щетинки DuPont без щетинок Pedex, що не відбивається на якості чистки. А також, у версії SE - відсутня голосовий супровід. Повна зарядка пристрою займає приблизно 6 годин. Oclean One SE - ультразвукова зубна щітка з ідеальним співвідношенням ціна / якість, яка відповідає вашим поточним потребам!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Роман, 17.05.2021
Чи можна використовувати цю зубну щітку з брекетами?
Адміністрація MIOT.UA 17.05.2021
Доброго дня, так можно
Всі відгуки

1 рік від проектування до розробки

Здорова усмішка з Oclean One SE

Проаналізувавши велику кількість скарг клієнтів, пов'язаних з існуючими провідними брендами електричних зубних щіток з'ясувалося, що більшість клієнтів критикували, що у них було короткий час автономної роботи, тривалий час зарядки і обмежені режими, незважаючи на те, що у всіх були різні структури зубів і звички в їжі.

Команда Oclean R&D витратила рік від проектування до розробки, щоб створити Oclean One SE.

В результаті вони розробили і створили абсолютно інноваційний продукт, метою якого є не тільки подолання вищевказаних "больових точок" багатьох виробників, але і подальше поліпшення здоров'я порожнини рота.

Електрична зубна щітка Oclean One крупним планом

Інноваційні технології + кращі матеріали

Покращений інтерфейс користувача

Щоб створити цю по-справжньому розумну зубну щітку, були використані нові матеріали і впроваджені інноваційні технології. Завдяки кожній новій деталі та інноваціям був створений поліпшений користувальницький інтерфейс. Oclean One SE - досконала уніфікація функцій і форми.

Електрична зубна щітка Oclean One промальовування макета і деталі пристрою

Аналіз процесу чищення зубів

Вбудований гіроскоп

Інтегрований гіроскоп, здатний визначати рух, кут нахилу, а також рівень тиску в процесі чистки зубів. Використовуваний чіпсетом спеціальний інтелектуальний алгоритм для ефективного аналізу даних, які визначає вбудований датчик, дозволить не тільки отримати доступ до своєї інформації, а й застосовувати отримані дані для коригування рухів і особливостей чистки.

Електрична зубна щітка Oclean One процес чищення зубів

Необмежені комбінації

Режими для догляду за порожниною рота

Oclean One SE оснащений трьома режимами (чистка, відбілювання і масаж) і чотирма режимами налаштування інтенсивності, всього дванадцять різних комбінацій. Плюс тимчасова дисперсія, Ви навіть можете налаштувати свій власний план і вирішити, який режим, тривалість і інтенсивність підходять вам найкраще. Оцінка, отримана після кожної очистки, дає зворотний зв'язок (за допомогою мобільного додатку) по тим областям, які ви можете поліпшити.

Електрична зубна щітка Oclean One SE у ванній кімнаті

Ультрашвидкий двигун Kotl і вбудований Bluetooth 4.2

Швидка синхронізація зі смартфоном

Вбудований набір мікросхем Dialog DA14681 з технологією Bluetooth 4.2 забезпечить швидку роботу пристрою і ефективну синхронізацію зі смартфоном за допомогою бездротової технології блютуз. Тому, Ви можете прослуховувати голосові нагадування, записані раніше, щоб скористатися ними в процесі чистки ротової порожнини. Комбінація ультрашвидкого акустичного двигуна Kotl і преміальних щетинок DuPont дозволяє Oclean One SE надавати краще в своєму класі рішення для видалення зубного нальоту.

Електрична зубна щітка Oclean One внутрішня начинка девайса

Абсолютно новий рівень користувацького досвіду

Регулярне оновлення ПЗ

Хороший досвід роботи часто вимагає підтримки як апаратного, так і програмного забезпечення. Регулярне оновлення прошивок робить Oclean One SE довговічною зубною щіткою, яка працює ефективно, стабільно і без будь-яких програмних збоїв.

Електрична зубна щітка Oclean One індикатори

Елегантний дизайн

Продумана структура

При створенні Oclean One SE була забезпечена найтонша структура без шкоди для якості матеріалів або технічних характеристик пристрою. Невелика відстань між деталями девайса - всього 0.4 мм, дозволило створити просту і елегантну зубну щітку.

Електрична зубна щітка Oclean One в руці користувача

Якісна конструкція і надійний захист

Антибактеріальна і водонепроникна

Новий матеріал і процес фарбування надають Oclean One SE гладкий і розкішний відтінок. Поверхня пристрою, що пройшла безліч міжнародних хімічних випробувань, має ефективну антибактеріальну і антикорозійну структуру. Крім того, водонепроникний корпус (стандарт IPX7) зубної щітки надійно захищений від впливу пилу і короткочасного впливу води.

Електрична зубна щітка Oclean One захист від пилу і води

Електрична зубна щітка Oclean One SE особливості

Більш потужний

Двигун нового покоління

Команда Oclean R&D створила звуковий двигун нового покоління. Новий запатентований дизайн конструкції дозволив збільшити потужність двигуна на 20%, в порівнянні з будь-яким іншим флагманським продуктом. Двигун Oclean One SE розрахований на 5000 годин роботи!

Електрична зубна щітка Oclean SE конструкція

DuPont / Pedex, першокласний комфорт

Топові щетинки Oclean One SE

Кожний поперечний переріз ниток виконано у формі алмазу, що збільшує щільність щетини і забезпечує більш глибоке очищення. Комфорт, який ви відчуєте при використанні цих щетинок, є першокласним.

Електрична зубна щітка Oclean One SE щетинки

Якість відповідає міжнародним стандартам

Високий коефіцієнт округлості

Oclean One SE включає в себе всесвітньо відому ниткоподібну марку DuPont для підвищення довговічності головки щітки та забезпечення тривалої максимальної продуктивності очищення. Oclean One SE має напівкругову структуру ниток. Коефіцієнт округлості в 1.4 рази перевищує міжнародні стандартні норми.

Електрична зубна щітка Oclean One SE щетинки округлість

60 днів безперебійної роботи

Акумулятор з вражаючою ємністю

Втілення інновації в електричній зубній щітці нового покоління, дозволяють зарядити пристрій всього за 3.5 години, якщо порівнювати з промисловими стандартами - де час зарядки в кілька разів більше і варіюється від 15 до 20 годин. Oclean One SE має ємність акумулятора від 2600 мАг, розраховану на 60 днів. Інші виробники, як правило, застосовують акумулятори ємність в 1000 мАг, що виразно до частіших сеансів зарядки і отже може негативно відіб'ється на подальшій роботі акумулятора.

Електрична зубна щітка Oclean One зарядка

Портативний футляр

Подорожуй з Oclean One SE

Навіть коли ви подорожуєте, ви можете брати з собою зубну щітку Oclean One, яка може супроводжувати вас всюди, якщо додатково придбаєте легкий та зручний футляр для транспортування.

Електрична зубна щітка Oclean One SE щетинки округлість

Економія місця

Зручність у кожній деталі

Заощаджуйте місце у ванній кімнаті зі спеціальним кріпленням Oclean One SE Mount, яке ви можете встановити на будь-якій плоскій поверхні у вашій ванній кімнаті, такій як дзеркало.

Електрична зубна щітка Oclean One SE зі смартфонами

Електрична зубна щітка Oclean One SE дівчина із зубною щіткою

Модель: SE (not smart)
Бренд: Oclean
Тип: Електрична зубна щітка
Найвища частота: 40 000 звукових коливань в хвилину
Найбільше кручення: 270 gf.cm
Найбільше коливання: 5.5 мм
Потужність: 1.8 Вт
Зарядка: Магнітна зарядна база USB
Вхід: 5В / 1A
Режим: 12 комбінацій (3 режими х 4 інтенсивності) можуть налаштовуватися
тисячі планів чистки зубів
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 60 днів
Ємність батареї: 2,600 мАг
Час заряду: 6 годин
Головка щітки: Нитка DuPont Tynex
Bluetooth: 4.2 BLE
Вимоги до системи додатків: iOS 8.0, Android 4.4 і вище
Розмір:
Вага: 155 г
Колір: Білий
Комплектація: Зубна щітка, насадка
Відгуки користувачів
Роман, 17.05.2021
Чи можна використовувати цю зубну щітку з брекетами?
Адміністрація MIOT.UA 17.05.2021
Доброго дня, так можно
Додати коментар