Лазерні проектори APPOTRONICS – якість, яка заслуговує на повагу!

  • 14.02.2018
  • 1757

Якщо ви шукаєте потужний інноваційний лазерний проектор, з металевим корпусом і відмінною яскравістю, тоді вам слід звернути увагу на продукцію фірми APPOTRONICS.

Круті проектори цієї компанії не тільки неймовірно потужні, але ще і приголомшливо компактні. Але про все по порядку.

APPOTRONICS проектори

Перед конструкторами компанії екосистеми MiJia стояло завдання – створити не просто інноваційний та високотехнологічний лазерний проектор. Він повинен був бути ще й компактним, легким і практичним.

Так на світ з'явилося два гаджета лінійки: APPOTRONICS S2

APPOTRONICS лазерний проектор

і APPOTRONICS А1.

APPOTRONICS інноваційний проектор

Відрізняються пристрої яскравістю та проекційною відстанню. У старшої моделі APPOTRONICS S2 яскравість становить 980 люмен, а проекційна відстань 0.5-9 м.

У моделі ж APPOTRONICS А1 ці параметри складають, відповідно 600-700 люмен і 0.5-5 метрів.

Обидва гаджета можуть проектувати зображення на площу 15-300 дюймів, і обидва мають надійний алюмінієвий корпус.

APPOTRONICS надійний проектор

Пристрої надзвичайно портативні – їх габаритні розміри 20.50х13.1х2.30 см, а вага – 700 грамів. При цьому проектори надзвичайно ергономічні – їх зручно брати руками, їх зручно ставити, вони відмінно виглядають і володіють універсальним дизайном, що дозволяє використовувати гаджети, як вдома, так і в офісі.

Чіткість зображення і відмінну яскравість забезпечує інноваційна технологія під умовною назвою «лазер-фосфор + світлодіодні елементи». Говорячи іншими словами, в проекторах вдало поєднані лазерні елементи та LED-лампа, що дозволило добитися вражаючого поєднання яскравості та чіткості зображення.

APPOTRONICS компактний проектор

Тому гаджети легко підтримують Full HD і 4K-якість зображення.

Звичайно, проектори оснащені і розумною складовою. Вони підтримують Wi-Fi (стандарт 802.11 ac), Miracast і Bluetooth, а їх операційна система Android 4.4 KitKat.

Пристрої можуть синхронізуватися зі смартфоном завдяки спеціальному мобільному додатку. Завдяки цьому, смартфон може перетворюватися в пульт дистанційного керування для проектора.

APPOTRONICS розумний проектор

За швидкість і плавність роботи відповідає потужна електронна начинка. Це 4-ядерний процесор Amlogic ARM Cortex A9 з графікою Mali 450, а також пам'ять 2ГБ DDR3 + 8ГБ eMMC.

APPOTRONICS процесор

Термін роботи проекторів надзвичайно тривалий. Кожна модель розрахована на близько 60 000 годин роботи. Само собою, що гаджети оснащені відмінними динаміками, працюють досить тихо, підтримують кілька мов і багато-багато іншого.

І само собою, що ці круті проектори вже з'явилися в нашій мережі магазинів.

APPOTRONICS потужний проектор