Огляд: Геймпад FDG Apex Gamepad – шанувальникам МОВА-ігор приділено особливу увагу!

  • 27.02.2018
  • 1837

FDG Apex Gamepad игровой джойстик

В які ігри зазвичай прийнято грати за допомогою джойстика? Шутери, екшени, файтінги, гонки? Так, безумовно, а що ще? Правильно, МОВА-ігри. Адже швидкі переміщення персонажів, вчасно застосовані комбінації заклинань, взаємодії з партнерами по команді – все це набагато зручніше здійснювати за допомогою ігрового джойстика, який спеціально «заточений» під мобільні МОВА-ігри. Так, сьогодні ми поговоримо про FDG Apex Gamepad - мрію будь-якого МОВА-гравця.

Упаковка та комплектація

FDG Apex Gamepad коробка

Крутому геймпад круту упаковку! Вочевидь, саме так думали творці FDG Apex Gamepad, розробляючи коробку для свого гаджета. Пристрій постачається в крутій надстильній чорно-синій картонній упаковці.

На ній зображений сам гаджет, вказані його відмінні риси, такі як додаткові кнопки, а також детально описано для яких платформ він підходить і яку версію Bluetooth підтримує.

FDG Apex Gamepad упаковка

Всередині упаковки розташований фірмовий пластиковий бокс, в якому знаходиться геймпад. Крім нього, в комплектацію входить:

  • Знімне кріплення для смартфона;
  • Кабель Micro USB;
  • USB-донгл;
  • Зарядний адаптер;
  • Перехідник-подовжувач USB 2.0;
  • Комплект інструкцій на китайській мові.

FDG Apex Gamepad комплектація

Як то кажуть, все, що необхідно для використання FDG Apex Gamepad за прямим призначенням, виробник не забув покласти в коробку.

FDG Apex Gamepad пластиковий бокс

Дизайн і конструкція

FDG Apex Gamepad дизайн

Гаджет створено таким, що вельми запам'ятовується. Вся справа в тому, що на його тильній стороні розташовані 4 додаткові кнопки, які розраховані на взаємодію із середнім і безіменним пальцями. Саме ці кнопки і є тією «фішкою», яка робить геймпад особливо орієнтованим на МОВА гравців.

FDG Apex Gamepad додаткові кнопки

Вся справа в тому, що тепер, крім традиційних великих пальців рук, гравець може задіяти ще два пальця, що дозволяє, при належному програмуванні та налаштування клавіш, зробити, наприклад, швидкий «прокаст» з одночасним зсувом в сторону.

Як досвідчені геймери ми розуміємо, яку круту перевагу це може дати. Додамо сюди ще й змішення кнопок С і Z в сторону великого пальця правої руки – отримуємо відмінну геймерську задумку.

Що стосується зручності хвата – за це не варто турбуватися. Джойстик лежить в руках, як влитий, а його ТРЕ-накладки на тильній стороні «ріжок», не дають руці ковзати, покращують тактильні відчуття і роблять більш комфортним хват.

FDG Apex Gamepad TPE накладки

Що стосується знімного утримувача для смартфона, то він може приймати пристрої з діагоналлю від 3.5 до 6.8 дюймів. Вбудований 6-осьовий гіроскоп відповідає за швидкість і плавність роботи геймпада.

Відмінною «фішкою», що робить FDG Apex Gamepad в прямому сенсі слова яскравим смартфоном, є його соковите підсвічування.

Завдяки старанням конструкторів воно підтримує до 16 мільйонів кольорів. При цьому корпус геймпада розбитий на зони, в яких підсвічування програмується окремо. Хочете, щоб ваш ігровий джойстик переливався всіма кольорами веселки під час гри? Хочете підкреслити свою індивідуальність улюбленою гамою кольорів? Творці FDG Apex Gamepad дали вам таку можливість!

FDG Apex Gamepad яскрава підсвітка

Технічні характеристики

FDG Apex Gamepad знімне кріплення для смартфона

Геймпад відмінно підготовлений для широкого використання. Крім платформ Android та iOS, пристрій може взаємодіяти з PC і SmartTV. Насолоджуйтесь крутий грою, де захочете!

FDG Apex Gamepad універсальний

Особливо слід відзначити відмінну автономність пристрою. Заряду його акумулятора ємністю 650 мАг вистачає на близько 40 годин використання. Непогано, чи не так ?!

Габаритні розміри геймпада 155.5х64.5х103.5 мм, а радіус дії 10 метрів. Версія Bluetooth, що підтримується – 4.0 BLE.

FDG Apex Gamepad вага

Звісно ж, гаджет може синхронізуватися зі смартфоном, де за допомогою спеціального мобільного додатку, власник може налаштувати кнопки джойстика за своїм бажанням.

Практичне використання

FDG Apex Gamepad цікава конструкція

Перед тим як використовувати геймпад, його необхідно синхронізувати зі смартфоном. Відбувається це досить просто – потрібно активувати Bluetooth на смартфоні, а потім увімкнути Bluetooth на ігровому джойстику та утримувати кнопку вімкненя. Після того як ім'я пристрою з'явиться в пошуку смартфона, необхідно натиснути на нього, після чого FDG Apex Gamepad завібрує, оповіщаючи про те, що синхронізація завершена.

FDG Apex Gamepad зручний

Щоб «відв'язати» гаджет від смартфона слід видалити його зі списку парних пристроїв, а потім 5 раз увімкнути /вимкнути геймпад. Так як робити це потрібно через короткі проміжки часу, можливо, у вас не вийде чітко зробити це з першого разу. :)

Відносно ергономіки ігрового джойстика – вона ідеальна. Ось дійсно, без перебільшення – просто ідеальна. Взявши гаджет в руки, ви зрозумієте, що він буквально «злився» з ними. Дуже круте відчуття!

Щоб оцінити управління, ми, за традицією, завантажили War Robots, а щоб спробувати в справі додаткові кнопки на тильній стороні геймпада, скачали спеціальне ПЗ з сайту та увімкнули МОВА-гру Mobile Legends.

FDG Apex Gamepad ігровий джойстик

FDG Apex Gamepad MOBA гра

Як і очікувалося, ігровий джойстик повністю виправдав наші очікування. Ми, звісно ж, побачили на своєму віку чимало зручних і стильних геймпадів, але цей... Цей став, напевно, найкращим з бачених нами!

FDG Apex Gamepad, ти вмієш приємно здивувати!

Висновок

FDG Apex Gamepad цікавий геймпад

10 з 10. Так, саме так - іншу оцінку важко підібрати для FDG Apex Gamepad. Просто 10 з 10 за всіма параметрами. На цьому і зупинимося.

Інші новини