RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase відзначено на виставці Шанхайської асоціації промислового дизайну

  • 03.03.2018
  • 1503

Дизайнер-директор групи R&D Ян Цзідун провів екскурсію для президента асоціації промислового дизайну і привернув його особливу увагу до металевого чемодана RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase.

RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase

 

Це дійсно крута розробка. Така валіза вже є у безлічі китайських знаменитостей. Він зроблений з алюмінієво-магнієвого сплаву і це метал дозволяє зробити його дуже міцним та стійким. Він вибивається з ряду інших виробів у буквальному сенсі своїм сяйвом. Раніше її цей чемодан вже виграв премію промислового дизайну iF Німеччини 2017 року.

Цей чемодан був створений, щоб потіснити бренд Samsonite з його позиції на ринку та це йому вдалося. До сьогоднішнього дня продано вже 2 мільйони одиниць цієї моделі валізи.

RunMi 90 Points Smart Metal SuitcaseПрезидент Ван похвалив RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase за гарний зовнішній вигляд, вишуканість, а також функціональність і практичність.

До речі, Runmi Technology було створено в 2015 році для створення високоякісних товарів для подорожей, валіз, рюкзаків, функціональне взуття для походів.

RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase

 

ЇЇ материнська компанія, Korrun Stock, є єдиною зареєстрованою компанією у вітчизняній індустрії багажу. У неї входить не тільки провідна галузева команда розробників R&D, а й провінційні центри корпоративних технологій, обласні інженерні технологічні центри.

Крім того, компанія зі співпраці з Intel розробляє "розумний чемодан", а також співпрацює з науково-дослідними інститутами, такими як Технологічний університет Х

Інші новини