Новий партнер компанії NIS – бренд QCY: зухвалий, музичний, стильний, інноваційний!

  • 22.02.2018
  • 1074

Як ви прекрасно знаєте, екосистема Xiaomi та MiJia постійно зростає і розвивається. Все більше компаній-партнерів стає її частиною, розширюючи асортимент своєю цікавою продукцією.

Одним з таких інноваційних і надзвичайно перспективних брендів є QCY - компанія, яка виробляє бездротові навушники, бездротові колонки і Bluetooth-гарнітури.

QCY NIS лого

Особливо приємно, що цей бренд є партнером компанії NIS.

QCY NIS компания партер

Так-так, саме наша компанія є авторизованим дистриб'ютором QCY в Україні!

Трохи про історію бренду QCY

Компанія QCY була заснована в 2009 році, на базі материнської компанії Hele Electronics. Після двох років наполегливої роботи, в 2011, бренд заснував великий онлайн-магазин в Китаї, через який почав реалізовувати Bluetooth-навушники власної розробки.

У 2012 році, на хвилі успіху, компанія налагоджує співпрацю з такими відомими корпораціями, як: CSR (Великобританія), Mitsubishi (Японія), Murata (Японія) та іншими.

QCY NIS інноваційний бренд

Завдяки настільки потужному міжнародному співробітництву фахівці QCY змогли вдосконалити власні технології, а також впровадити в вироблену продукцію останні напрацювання в області Bluetooth.

У 2013 інтернет-магазин QCY, отримав від платформи T-Mall, на якій він розміщений, премію «Кращий магазин».

QCY NIS бездротові навушники

У 2014 темпи продажу на китайському і міжнародному ринках стрімко зростають. У 2015 році вони досягають вже 0.4 мільярда юанів.

У цей період, а саме 21.08.2014, відбувся реліз бездротових навушників QY7, які стали для компанії знаковими.

QCY NIS QY7

У 2016 році QCY робить важливий крок, засновуючи власний науково-дослідницький підрозділ, спрямований на вивчення та дослідження сучасних бездротових технологій.

QCY NIS бездротова колонка

В цьому ж році успіх компанії був відзначений урядом провінції Гуандун. Він зафіксував статус материнської компанії Hele Electronics, як «національне високотехнологічне підприємство».

В кінці 2017 року компанії QCY і NIS уклали партнерську угоду.

Продукція бренду QCY

QCY спеціалізується на бездротових технологіях, тому асортимент продукції компанії спрофільований надзвичайно вузько. В основному це бездротові навушники, бездротові колонки і Bluetooth-гарнітури.

QCY NIS функціональність

Основні пріоритети конструкторів бренду – це ергономічність (а значить зручність), високотехнологічність та практичність створюваних пристроїв.

QCY NIS захист від вологи

Завдяки особливій увазі до якості та розумінню потреб сучасного користувача, гаджети QCY мають безліч корисних «дрібниць». Це і відмінний термін автономної роботи, і міцний надійний корпус, і великий радіус ефективної дії сигналу і багато іншого.

QCY NIS інноваційна колонка

Само собою, ніхто не забуває і про чисте звучання навушників і колонок, а також якісну передачу звуку Bluetooth-гарнітурами.

QCY NIS конструкція

Тому, якщо ви шукаєте круті бездротові навушники (наприклад QY19), стильну бездротову колонку (наприклад QCY Box2) або класну Bluetooth-гарнітуру (наприклад Q25), зверніть увагу на продукцію нового партнера NIS, компанії QCY.

QCY NIS стильний

Інші новини
Останні відео

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019

Смарт-годинник Amazfit GTR Smart Watch

20.08.2019

Смарт-камера Kami Outdoor Camera

19.08.2019

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019