Навушники Xiaomi QCY QY8 Bluetooth White

Особливості

Ергономічність, якісне звучання, стильний дизайн і бездротова технологія - головні особливості Bluetooth навушників QCY QY8.

Якісний звук

Кришталево чистий стереозвук з яскравими басами забезпечується аудіокодеком aptX, а вбудований мікрофон дозволяє використовувати навушники як гарнітуру.
Близько 7 години ви зможете насолоджуватися музикою, займаючись активними видами спорту. Бездротовий інтерфейс і зручна фіксація у вусі забезпечують максимальний комфорт в русі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чудова якість звуку QCY QY8

Стереоефект

Високоякісна металева композитна технологія діафрагми забезпечує об'ємний стереозвук, тому в навушниках QCY QY8 звуки фортепіано або скрипки будуть звучати чітко і природно.

Bluetooth навушнки QCY QY8

Вбудований демпфуючий матеріал зменшує спотворення звуку і відновлює реалістичний музичний ефект. Механізм шумозаглушення CVC6.0 блокує усі небажані звуки зовнішнього світу і залишає вас наодинці з музикою.

Bluetooth навушнки QCY QY8  стереозвучання

Ємнісний акумулятор

7 годин безперервної музики

Високоякісна літій-іонна батарея ємністю 80 мАг «тримає звук» близько 7 годин. Навушники не лише якісно передають аудіо, але і синхронізуються зі смартфоном по Bluetooth 4.1.

Bluetooth навушнки QCY QY8  батарея

Bluetooth для звуку

Apt-X-кодек

">

Apt-X-кодек призначений для передачі високоякісного звуку. Bluetooth сам по собі не здатний передавати великі пакети даних, тому смартфон або плеєр, за допомогою кодека AptX, стискає аудіофайл і запобігає втраті якості звуку при розпакуванні.

Bluetooth навушнки QCY QY8  Apt-X-кодек

Бездротова передача сигналу по Bluetooth 4.1

Управління дзвінками

Вбудований в корпус навушників мікофон дозволяє використовувати їх в якості гарнітури. На панелі управління навушників розташовані 3 кнопки, якими ви можете відповідати на дзвінки, перемикати треки, ставити на паузу аудіодоріжку і відновлювати її роботу.

Bluetooth навушнки  QCY QY8 управління

Зручна фіксація

Займаючись активними видами спорту, ваші навушники залишаться комфортно посадженими в вусі. Вибравши для себе ваккумні амбушюри відповідного розміру і користуючись шайбою-стяжкою, ви забезпечите надійну фіксацію гаджета.

Bluetooth навушнки  QCY QY8  фіксація

">

Назвв: QCY QY8
Бренд: QCY
Діапазон частот: 20 Гц- 20 КГц
Чутливість: 110 дБ
Опір: 32 Ом
Бездротовий зв'язок: Bluetooth 4.1
Bluetooth профілі: HFP1.6, HSP1.2, AVRCP1.4, A2DP1.2
Дротовий зв'язок: MicroUSB
Радіус роботи: До 10 м
Ємність батареї: 80 мАг, 5 В
Час заряду батареї: До 2 годин
Час роботи: До 5-7 годин, в режимі очікування до 175 годин
Особливості: Шумоізоляція CVC 6.0
Мікрофон: Є
Аудіокодек: aptX
Маса: 16.4 г
Колір: Білий

Завантаження…