Холодильник Kokichi Mini від творців пральної машини MiniJ

  • 16.06.2017
  • 1487

Холодильник Kokichi Mini - це новинка в ретро стилі від творців пральної машини MiniJ. Холодильник вражає своїм вишуканим зовнішнім виглядом та гармонійним поєднанням з будь-яким середовищем: квартира-студія, офіс, заміський літній будиночок - вдала локація для невеликого холодильника.

Kokichi Mini створений із сучасних екологічно чистих матеріалів, позбавлений гострих кутів, а його поверхня гладка і дзеркальна. Відсутність гострих кутів відразу притягує погляд, адже не кожного дня бачиш ультранове нагадування «з минулого» у звичайній квартирі.

Холодильник Kokichi Mini

Літо чи зима, холодильник Kokichi Mini завжди готовий розділити з Вами «найсмачніші» моменти. Він особливо потішить у підготовці до розважливих заходів: охолодити до 20 упаковок морозива, заготовити лід для коктейлів (протягом 3 годин), - з цим «на ура» впорається морозильна камера об'ємом 13 л, що охолоджуює повітря до -18 градусів.

Холодильник Kokichi Mini будова

Об'єм основного відділення холодильника становить 108 л, габарити - 97.8 см у висоту, 54.3 см в глибину і 61.5 см у ширину. Двері відчиняються на 130 градусів, а металева пластина ззаду виконує роль радіатора.

Холодильник Kokichi Mini гучність

Не варто турбуватися про те, що холодильник буде набридати своїм шумом. Ця крихітка має гучність роботи лише 38 дБ. Тому потеревенити з подружками, почитати свіжу газетку за чашечкою ранкової кави або згенерувати нові творчі ідеї, знаходячись у офісі, Вам ніхто не завадить.

Як бачите, холодильник Kokichi Mini маленький, але досить цікавий! Він безсумнівно додасть нові фарби в Ваш інтер'єр і приємно здивує своєю функціональністю.

Холодильник Kokichi Mini підготовка до заходів

Холодильник Kokichi Mini

Нагадаємо, що пральну машину MiniJ Ви можете придбати у фірмовому магазині Mi.ua.

Інші новини
Холодильник Kokichi Mini від творців пральної машини MiniJ
Холодильник Kokichi Mini від творців пральної машини MiniJ
  • 16.06.2017
  • 1488
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини