Огляд: Mi Music Alarm Clock - інтернет-колонка годинник і будильник в одному стильному корпусі

  • 18.06.2017
  • 1441

Mi Music Alarm Clock стильний гаджет

Світ 100% був би нудніше, якщо в ньому не було розумних гаджетів Xiaomi. Взяти, наприклад, Mi Music Alarm Clock – з одного боку – це звичайна стильна інтернет-колонка, а з іншого – годинник і будильник. Само собою, з можливістю синхронізації зі смартфоном. Давайте подивимося на це цікавий пристрій ближче.

Упаковка та комплектація

Mi Music Alarm Clock коробка

Упаковка та комплектація пристрою не дивують нічим новим. Це все та ж класична біла коробка, всередині якої, крім самого Mi Music Alarm Clock, знаходиться лише кабель USB/Micro USB і інструкція з експлуатації.

Mi Music Alarm Clock упаковка

Mi Music Alarm Clock комплектація

Все ультрамінімалістічно та компактно.

Дизайн і конструкція

Mi Music Alarm Clock дизайн

Mi Music Alarm Clock конструкція

Пристрій створений в зухвалому хай-тек стилі, котрий чіпляє, з мінімумом кнопок для управління. Автори дизайну – фахівці Mi та 1More. Вагою всього в 306 г, цей стильний і практичний гаджет легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Mi Music Alarm Clock вага

Його корпус зроблений з тандему відомих матеріалів - полікарбонату РС і ABS-пластика, що забезпечує міцність при невеликій вазі. За відображення часу відповідають 12 LED-світлодіодів, які виглядають дуже круто. Для кращої стійкості, пристрій оснащений спеціальною гумовою накладкою, на нижній частині корпусу.

Mi Music Alarm Clock гумова накладка

Mi Music Alarm Clock LED-світлодіоди

Відмінний дизайн і вдала конструкція роблять Mi Music Alarm Clock яскравим представником концепції «розумного будинку».

Технічні характеристики

Mi Music Alarm Clock технічні характеристики

При таких скромних габаритних розмірах, пристрій має досить значні звукові характеристики. У нього три потужних звуковипромінювача, підтримувані протоколи A2DP/AVRCP/SPP і діапазон 20-20.000 Гц. Mi Music Alarm Clock підтримує Bluetooth 4.1, оснащений акумулятором ємністю 2600 мАг і має потужність 5 Вт.

Mi Music Alarm Clock порт Micro USB

Завдяки своїй батареї, пристрій може безперервно відтворювати звуки і музику до 8 годин, а час автономної роботи в режимі очікування складає до 360 годин!

Практичне використання

Mi Music Alarm Clock використання

Щоб керувати гаджетом зі смартфона, необхідно синхронізувати пристрої по Bluetooth. Управляється Mi Music Alarm Clock через додаток Mi Home. Що цікаво, буває, що в списку пристроїв, що можуть бути додані вручну, цей гаджет відсутній. В цьому випадку, меню програми не пізнає пристрій і в автоматичному режимі. Якщо ви зіткнулися з подібними труднощами, слід діяти таким способом.

Спочатку синхронізувати гаджет зі смартфоном по Bluetooth, без заходу в додаток. Потім зайти в Mi Home, обрати налаштування, потім «сітка» і вуаля - гаджет видно. При натисканні на його іконку, він автоматично завантажить плагін для смартфона. Користуйтеся!

Mi Music Alarm Clock налаштування Mi Music Alarm Clock підключення

Що цікаво, якщо ви хочете використовувати гаджет, як інтернет-колонку, для цього підійде і додаток 1More Assistant. Під час запуску, з включеним Bluetooth, додаток одразу виявляє Mi Music Alarm Clock і може з ним взаємодіяти.

Mi Music Alarm Clock 1More Assistant Mi Music Alarm Clock мобільний додаток

Додаток Mi Home з управління гаджетом інтуїтивно зрозумілий, в ньому навіть є відповіді на актуальні питання та інструкції англійською мовою. Щоб відкрити їх, потрібно натиснути на цей пункт меню.

Mi Music Alarm Clock додаток Mi Home

Mi Music Alarm Clock інструкція

Mi Music Alarm Clock опис

Крім звичайного режиму, в пристрої є спеціальний, який є свого роду таймером сну. Ховається він під цією кнопкою.

Mi Music Alarm Clock таймер сна

Тут ви можете встановити собі часовий проміжок: 10 хвилин, 30 і т.д. (До 90 хв), після якого колонка автоматично припинить відтворення. Мелодії для відтворення ви зможете вибрати безпосередньо з папки Music вашого смартфона, або ж скористатися рекомендованими за замовчуванням.

Mi Music Alarm Clock таймер Mi Music Alarm Clock вимкнення музики

Весь механізм управління Mi Music Alarm Clock заснований на використанні однієї центральної керуючої кнопки.

Mi Music Alarm Clock керуюча кнопка

Якщо її крутити, ви керуєте звуком, натиснути – ви ставите відтворення на паузу (а якщо утримувати довго, то вимикаєте гаджет). Якщо натиснути на кнопку і крутити її – вийде перемикання треків. Цікаво, що під час збільшення гучності на лицьовій стороні гаджета будуть виникати цифри класичного циферблата від 1 до 12. Відповідно, чим цифр більше, тим голосніше буде звучати звук, чим менше, тим, ясна річ - тихіше.

Mi Music Alarm Clock гучність

Окремо варто відзначити, наскільки стильно та розумно відображається час на «екрані» гаджета. Цифра – це само собою години, а точка – хвилини. Все геніальне просто, чи не так ?!

Механізм виставлення будильника в додатку схожий на аналогічний у смартфонах Xiaomi. Вибрали час спрацьовування будильника, кількість повторів, коли він буде грати, підібрали мелодію і готово! Взагалі, щоб краще розібратися в настройках гаджета радимо користуватися локалізованим додатком Mi Home.

Час і будильник можна призначати і вручну. Для виставлення часу необхідно двічі натиснути на контрольну кнопку, а потім крутити кнопку проти годинникової стрілки, щоб виставити годинник, і за годинниковою, щоб виставити хвилини (інтервал 5 хвилин).

Щоб виставити будильник, потрібно натиснути кнопку 4 рази, далі діяти за аналогією з виставленням часу. Щоб вибрати мелодію, яку буде грати будильник (виключно з тих, що вже встановлені виробником, безпосередньо, на самому гаджеті), потрібно натиснути на кнопку 6 разів. Для збереження будь-якої з цих операцій, потрібно натиснути на кнопку 1 раз.

Коли будильник виставлений, на «дисплеї» гаджета з'являється відповідний світлодіод.

Що стосується якості та гучності звуку, впевнений, ви будете приємно здивовані, почувши, що видає ця крихітка. Звук сильний, чіткий, якісний. Чесно кажучи, я навіть не очікував такої потужності від такого «декоративного» гаджета. Спасибі інженерам Mi та 1More за те, що змогли здивувати мене таким чином.

Висновок

Mi Music Alarm Clock використання

Mi Music Alarm Clock виявився дуже цікавим, позитивним і практичним пристроєм. Якби, наприклад, мені зробили подібний подарунок, я був би йому шалено радий!

Інші новини