Aqara Water Sensor - датчик води, якого так не вистачало кожному з нас!

  • 25.06.2017
  • 1375

Поява цього датчика абсолютно логічна та була лише питанням часу. Адже Aqara прагне стати повноцінною системою «Розумного Будинку», яка контролює всі процеси в ньому. А це означає – без ефективного датчика води тут просто не обійтися!

Aqara Water Sensor  компактний

Aqara Water Sensor створений з єдиною метою – стежити за можливими витоками води й оповіщати про них власника гаджета. Завдяки точним датчикам і компактним розмірам (50х50х15 мм), пристрій може визначати воду, чий рівень піднявся понад 0.5 мм. Для ефективної та надійної роботи датчик оснащений захистом від пилу та вологи за стандартом IP67.

Aqara Water Sensor захист IP67

Принцип дії пристрою надзвичайно простий - як тільки він виявить воду (яка торкнеться його датчиків), то відразу ж подасть сигнал на ваш смартфон (плюс можливе налаштування додаткового звукового сигналу).

Aqara Water Sensor  детектор витіків

Aqara Water Sensor підтримує формат ZigBee, і вільно синхронізується з іншими ZigBee-пристроями Xiaomi. Це означає, що за умови підключення водопровідної системи за допомогою електронних клапанів і розумних розеток Aqara, власник може виставити алгоритм перекривання води в разі, якщо Aqara Water Sensor виявив витік.

Aqara Water Sensor  контроль водопровідної системи

Гаджет може працювати в діапазоні температур від -10 до +55 градусів Цельсія, що робить пристрій універсальним у використанні. Він однаково добре впорається зі своїм завданням в ванних, кухнях, складах, підвалах підприємств, серверних і в будь-яких інших важливих приміщеннях, в які не допускається проникнення води. Ви навіть можете розмістити його на підвіконні, і в разі, якщо на вулиці пішов дощ, а ви забули закрити вікно, вірний сенсор, після попадання на нього дощу, миттєво повідомить вас про це.

Aqara Water Sensor універсальний

Aqara Water Sensor працює на батарейці стандарту CR2032. Термін автономної роботи гаджета від однієї батарейки складає близько двох років.

Aqara Water Sensor  конструкція

Сподіваємося, дуже скоро, цей, корисний для кожного з нас гаджет, з'явиться і в нашій країні.

Aqara Water Sensor розумний дім

Інші новини
Aqara Water Sensor - датчик води, якого так не вистачало кожному з нас!
Aqara Water Sensor - датчик води, якого так не вистачало кожному з нас!
  • 25.06.2017
  • 1376
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини