Холодильник Xiaomi MiniJ Kokichi Mini Fridge White

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge - вибір тих, хто цінує стиль, комфорт і функціональність. Вдале поєднання ретро стилю, морозильної і холодильної камер, ергономічність і безшумність роботи, невеликі габарити належать MiniJ Kokichi Mini Fridge.

Дизайн

Закруглені кути, конусоподібні ніжки, маленький розмір і біла глянцева поверхня відсилають нас до вінтажному стилю.

Внутрішнє наповнення

MiniJ Kokichi Mini Fridge має дві камери: холодильну і морозильну.

Ефективна робота

Працює холодильник практично безшумно (38 дБ) і споживає невелику кількість енергії (0.51 кВт).

 • Компресор від компанії Jiaxipera
 • Холодоагент R600а
 • Температура замороження - до -18 ℃

Важливі деталі

 • Безпечні та екологічно чисті матеріали
 • Розкриття дверної петлі на 130°
 • Наявність морозостійких прокладок
 • Терморегулятор
 • Оцинкована задня поверхня
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Класичний дизайн в сучасному інтер'єрі

Вдале рішення для невеликих приміщень

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge - це універсальне рішення для невеликої кухні, квартири-студії, кімнати в студентському гуртожитку або офісу.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge дизайн

Малогабаритний розмір (висота 98 см), білий колір, скруглена форма холодильника і витончені ніжки ніби переносять нас у минуле. Вінтажний стиль пристрою і компактні розміри роблять холодильник не лише побутовою необхідністю, але і прикрасою вашого будинку.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge в інтер'єрі

Бездоганно гладка поверхня

Багатоетапне виробництво на користь глянцю

Для виготовлення дверцят холодильника виробник використовує ABS-пластик, що вирізняється своєю високою міцністю і екологічністю. З метою досягнення гладкої ідеальної поверхні, матеріал піддається багаторазовому шліфуванню, а прес-форма - поліруванню. Цілісна конструкція дверцят, без нерівностей і швів, ще більш вигідно підкреслює білизну і глянець поверхні.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge матеріали

Закруглені кути

Естетика. Захист від ударів

Крім того, що саме закруглені кути холодильника асоціюють його з холодильниками минулої епохи і підкреслюють бездоганний стиль останніх, вони також роблять наше перебування на маленькій кухні комфортним. Ми не боїмося, що нам або членам нашої родини загрожують гострі кути. Всі вигини MiniJ Kokichi Mini Fridge виконані по радіусу кривизни R49.5. Плавні лінії і гладка текстура холодильника забезпечують максимальну естетику і комфорт.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge закруглені кути

Весь спектр охолодження

Морозильна і холодильна камери

Наявність морозильної тризіркової камери і холодильної камери якісно вирізняє MiniJ Kokichi Mini Fridge від подібних міні-холодильників, які, найчастіше, не мають морозильної камери. У нашому холодильнику холодильна камера на 108 л збереже ваші продукти свіжими, а морозильна камера об'ємом 13 л (температура замороження - до -18℃) впорається з виробництвом льоду (3 години - 550 мл води), заморожуванням ягід і іншої смакоти. У власній лабораторії виробник встановив, що морозильна камера вміщує до 20 пачок морозива. Це просто мрія в спекотне літо!

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge камери

Технічні особливості

Ергономічність. Безшумність

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge споживає всього 0.51 кВт. При цьому, рівень шуму складає всього 38 дБ. Майже безшумна робота пристрою можлива завдяки компресору від компанії Jiaxipera, а холодоагент R600a забезпечує оптимальний мікроклімат усередині камери. Ергономічність і безшумність дозволять як студенту, так і співробітнику офісу сконцентруватися на роботі, не відволікаючись на сторонній шум.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge технічні особливості

Важливі деталі

Гарантія безпечної роботи

Всі деталі холодильника не лише гарно виглядають, але і мають свою функціональну роль. Конусоподібні ніжки, які можуть бути відрегульовані з правого боку, надають холодильнику стійкість, оцинкована задня стінка сприяє зносостійкості, а антидетонаційний терморегулятор захищає від вибуху. Герметичність пристрою забезпечується морозостійкими прокладками дверцят, які легко відкриваються завдяки спеціальним жолобкам.

Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge деталі

Назва: Холодильник MiniJ Kokichi Mini Fridge White
Бренд: MiniJ
Модель: BC-121RW
Холодоагент: R600а
Кількість холодоагента (г): 23
Загальний ефективний об'єм (л): 121
Об'єм холодильної камери (л): 108
Об'єм морозильної камери (л): 13
Вага (кг): 31
Рівень шуму, дБ: До 38
Розмір (мм): 543 x 615 x 978
Номінальна напруга (В): 220
Потужність (кВт.г/24г): 0.51
Рівень енергоефективності (у Китаї): 3
Колір: Білий

Завантаження…