Телевізор Xiaomi Mi TV 3 70" with Soundbar

Оновлення телевізора без заміни екрану

Mi TV3 складається з двох важливих компонентів: тонкого екрана телевізора і основного пристрою, що має процесор, оперативну та постійну пам'ять, різні інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв, а також вбудовану звукову систему. Якщо ви побажаєте підвищити продуктивність і розширити можливості вашого телевізора, немає необхідності купувати новий Mi TV, потрібно лише придбати більш потужне основний пристрій і ви знову будете йти в ногу з часом!

Широкий кут огляду, багата палітра кольорів, Samsung/LG 4К екрану

Розширення екрану зросло до 3840x2160 пікселів 1080р, кут огляду 178º, час відгуку 8 мс, багататство палітри кольорів NTSC до 85%. Технологія динамічної компенсації MEMC дозволяє усунути розмиття і двоїння зображення при перегляді відео з швидкими пересуваннями персонажів або спортивних змагань.

Вражаючі потужні характеристики

Потужний і високопродуктивний флагманський чіпсет Amlogic 8726M3 c частотою 1.8 Ггц Cortex-A9 з 2 ГБ оперативної, а також 8 ГБ вбудованої пам'яті дають шалену потужність і швидкість роботи.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Телевізор Mi TV 3 70" з саундбаром і сабвуфером

Mi TV3 складається з двох важливих компонентів: тонкого екрана телевізора і основного пристрою, що має процесор, оперативну та постійну пам'ять, різні інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв, а також вбудовану звукову систему. Якщо ви побажаєте підвищити продуктивність і розширити можливості вашого телевізора, немає необхідності купувати новий Mi TV, потрібно лише придбати більш потужний основний пристрій і ви знову будете йти в ногу з часом!

mi tv 3 70"

Широкий кут огляду, багата колірна палітра, Samsung/LG 4К екрану

Розширення екрану зросло до 3840x2160 пікселів 1080р, кут огляду 1780, час відгуку 8 мс, багатство палітри кольорів NTSC до 85%. Технологія динамічної компенсації MEMC дозволяє усунути розмиття і двоїння зображення при перегляді відео з швидкими пересуваннями персонажів або спортивних змагань.

Вражаючі характеристики потужності

Потужний і високопродуктивний флагманський чіпсет Amlogic 8726M3 c частотою 1.8 Ггц Cortex-A9 з 2 ГБ оперативної, а також 8 ГБ вбудованої пам'яті дають дивну міць і швидкість роботи.

Мультимедійна система домашнього кінотеатру поєднує функції мультмедійного комбайна, відеоплеєра і просунутої аудіосистеми. Базою для нього стала звукова панель (саундбар) з підключеним 6.5-дюймовим сабвуфером і двома бездротовими бічними bluetooth-колонками.

Новий Mi TV3 70" отримав:

 • 4К екран (Samsung/LG) діагоналлю 70 дюймів
 • HiFi якість звуку
 • Товщина корпусу телевізора 11.63 мм
 • Охват NTSC до 85%
 • Динамічна компенсація зображення (MEMC)
 • Флагманська TV мікросхема Amlogic 8726M3
 • Оптимізація технічного забезпечення
 • Mi Home Theater

Незалежна флагманська графічна мікросхема обробки зображення

Процесор Mi TV 3 оснащений високоякісними програмами динамічної компенсації, повністю відображаючи всі деталі і дрібниці зображення: промені світла, швидке пересування тварин, виразне зображення написів. В результаті оптимізації зображення відео, ви можете повною мірою насолодитися якісним зображенням, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі.

Центр smart будинку

Mi TV 3 отримав дуже багатий вхідний інтерфейс, завдяки якому навколо нього можна об'єднати безліч мультимедіа пристроїв. Так, він забезпечує підключення до інтернету за допомогою Wi-Fi 802.11 ac 2.4/5 і через Ethernet-кабель, має вхід для підключення кабельного телебачення, ігрової приставки, комп'ютера, ТВ приставки, музичного програвача DVD, ноутбука, флешки, що дозволяє використовувати домашній кінотеатр практично з будь-яким пристроєм.

Пристрій отримав наступний набір портів:

 • HDMI 2.0 a (х3)
 • USB 3.0
 • USB 2.0
 • VGA
 • AV input
 • RF TV
 • Ethernet
 • Bluetooth 4.1 LE
 • Універсальний Mi port
 • AUX 3.5 мм

Mi Home Theater

Потужний процесор для високої продуктивності

Для забезпечення високої продуктивності при роботі з різними мультимедіа інтерфейсами і джерелами даних система домашнього кінотеатру отримала 4-х ядерний процесор T966 Amlogic Cortex A53 з частотою 1.8 ГГц. Продуктивність при обробці відео забезпечується графічним чіпом Mali-T830 MP2 з робочою частотою 750 Мгц.

Mi TV 3 оснащений 2GB оперативної пам'яті DDR3 з триканальної технологією, що порівняно із звичайною одноканальною оперативною пам'яттю, забезпечує передачу даних від процесора одразу на три каналу. Завдяки цьому програми та ігри працюють набагато швидше.

Для установки додатків, а також для зберігання інформації в Mi TV 3 використовується 8 Гб постійної пам'яті типу eMMC 5.0.

Mi Home Theater

Понад 150 млн користувачів по всьому світу

Спеціально розроблена для Mi TV система MIUI має більш 150 млн. користувачів по всьому світу. Велика різноманітність корисних і практичних функцій:

 • Оновлений інтерфейс, швидкий пошук бажаного фільму;
 • Фотоальбом дитини – бабуся з дідусем можуть переглядати фотографії дитини, перебуваючи далеко від неї;
 • Коли ви лягаєте спати, ваш Mi Band подає сигнал телевізору, після чого Mi TV 3 автоматично відключається; демонстрація вмісту смартфона, планшетного комп'ютера на великому екрані телевізора;
 • 4К Full HD Cosmopolitan, перегляд різних модних журналів на великому екрані;
 • Сполучення з додатком Mi Smart Home, ще більш зручний пошук фільмів через роутер, управління очисником повітря, очисником води та іншими розумними девайсами вашого будинку;
 • Вбудований MIUI Store з широким вибором різних додатків, ігор, безліч TV App, можливість весело грати з використанням пульта дистанційного керування або геймпада.

Швидкість завантаження менше секунди

В результаті серйозної оптимізації телевізора та економії енергоспоживання в режимі очікування, вам навряд чи знадобиться секунда часу для його пробудження за допомогою пульта дистанційного керування.

Усунення розмитості і двоїння зображення (технологія МЕМС)

При перегляді спортивних матчів або граючи в гонки, недостатня потужність і продуктивність графічного процесора призводить до спотворення зображення на екрані. Технологія динамічної компенсації МЕМС дозволяє відтворити всі кадри відеоряду, значно покращуючи якість відео з швидкими пересуваннями персонажів або спортивних змагань.

Mi TV Assistant

Для даного телевізора реалізовано зручне управління через телефон або планшет. За допомогою програми Mi TV Assistant ваш смартфон відкриває нові можливості телевізора:

 • Дистанційне керування телевізором
 • Установка і видалення програм
 • Налаштування телевізора
 • Скріншот екрану

Кращий звук від світових майстрів

Створенням і налаштуванням акустичної системи для Mi Home Theater займалися висококласні фахівці - 4-разовий володар Grammy Awards, музичний продюсер світового класу, звукорежисер Лука Бінарді (Luca Bignardi) і Ван Фу Ю (Wang Fu Yu), який має 24 роки досвіду в акустичному моделюванні, член міжнародного Audio Engineering Society (AES), колишній директор акустичного дизайну і структурування компанії Philips.

Mi Home Theater

Результатом їх роботи стало чисте і дзвінке звучання високих частот, стійке звучання середніх, а також фантастичний глибокий бас, забезпечений 6.5" сабвуфером з пасивним фазоінвертором.

Звук HiFi якості

В акустиці виділяють закон "The bigger the better", суть якого полягає в тому, що чим більше об'єм звукового каналу, тим краще і легше відбувається відтворення звуку. Сучасні ультратонкі телевізори користуються великим попитом, але їх звуковий канал зменшується через зменшення товщини самих телевізорів, в результаті чого страждає якість звуку. Mi Home TV Bar дозволяє вирішити цю проблему, оскільки він займає небагато місця, однак видає звук HiFi якості, дозволяючи насолоджуватися чітким і виразним звучанням Dolby Audio в діапазоні від 30 Гц до 22 кГц.

Mi Home Theater

Корпус звуковий панелі виконаний в мінімалістичному стилі з анодованих алюмінієвих панелей з перфорацією. Управління здійснюється з допомогою всього 7 кнопок.

Mi Home Theater

Саундбар забезпечує об'ємне звучання і bass boost за технологією Dolby і DTS Audio декодування звуку з допомогою вбудованих 6 динаміків:

2.5-дюймових низькочастотних х 4
1-дюймових високочастотних х 2

Загальний об'єму його звукового каналу становить 2 літри, завдяки чому покращуюється глибина і якість наповнення приміщення звуком. У пристрої використовуються 20 звукових фільтрів, які значно розширили його амплітудно-частотні характеристики.

Mi Home Theater

Для забезпечення 6-канального звуку інженери Xiaomi використовували 2.25-дюймові безпровідні bluetooth-колонки потужністю 5 Вт.

6,5-дюймовий сабвуфер Xiaomi, реалізований в цілісному алюмінієвому корпусі об'ємом 6 літрів. Сабвуфер має вбудований пасивний фазоінвертор, що забезпечує дуже потужний бас при невеликих розмірах пристрою. Номінальна потужність основного 5" динаміка становить 80 Вт, пікова потужність – 100 Вт. Він підтримує дві технології підключення до головного пристрою: 2.5 мм аудіороз'єми, і за технологією Bluetooth.

За допомогою такої звукової схеми вдалося досягти багатоканального об'ємного звучання з чітким виділенням високих частот, а також соковитими, низькими басами.

Сімейний центр розваг

Система Mi TV 3 підтримує відтворення відеоматеріалів ультрависокої роздільної здатності з частотою до 60 кадрів в секунду з різних джерел і носіїв.

Вбудований Mi-Player підтримує відтворення наступних форматів відео:

 • H. 265 4K2K 60 кадрів/сек
 • H. 264 4K2K 30 кадрів/сек
 • MPEG 1/2/4
 • VP8
 • REAL 7/8/9
 • MJPEG до 1080P, 30 кадрів/сек

Mi Home Theater

Підтримка передового Bluetooth 4.1 низького електроспоживання

У порівнянні з Bluetooth 4.0, технологія Bluetooth 4.1 дозволяє підвищити швидкість передачі даних, підвищити надійність роботи, а також підключати одночасно декілька пристроїв.

Швидка передача даних за допомогою HDMI 2.0 а і USB 3.0

USB3.0 і HDMI 2.0 є передовими технологіями передачі даних. Ви можете програвати 4К відео з флешки, із зовнішнього диска, або пристрою, підключеного через HDMI кабель, і більше ніколи не стикатися з затримками кадрів, насолоджуючись якісним і плавним відтворенням відео.

Mi Home Theater

Двухантенний Wi-Fi модуль

Для забезпечення максимальної швидкості прийому та передачі інформації в Mi TV 3 використана подвійна Wi-Fi антена стандарту 802.11 ac, яка забезпечує потік передачі даних до 867 Mbps. Технологія WiFi Beamforming забезпечує стабільну швидкість навіть на великій відстані – підключитися до можна навіть з найдальшої кімнати.

Індивідуальний Mi Port (Mi кабель)

Розробка компанії Xiaomi - Mi Port - дозволяє підключити саундбар до телевізора за допомогою лише одного кабелю, який забезпечує електроживлення, передачі аудіо - та відеоданих без перешкод і спотворень.

Mi Home Theater

Подібно до найновіших TV приставок від Xiaomi в даному приладі зашитий штучний інтелект PatchWall, найкращим чином поєднує потужне апаратне забезпечення і підтримку різноманітного контенту для зручності користувача.

Mi Home Theater

Модель: Xiaomi Mi TV 3 70"
Бренд: Mi
Оригінальний екран: Екран Samsung / LG
Розширення екрану: 3840 х 2160 (4K)
3D: Не підтримується
Підсвічування: Mi / радіант
Інтелектуальна підсвічування: Розумне регулювання
Динамічна підсвічування: +
Висока насиченість кольору: > 85%
Компенсація руху: 6M60 професійний чип обробки зображення + MEMC (фірмова технологія компенсації руху для позбавлення від розмитого сліду в динамічних сценах)
Кут огляду: 178 °
Статичний коефіцієнт контрастності: 1200:1
Динамічний діапазон: 8 мс
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор: Amlogic 8726M3 Cortex-A9, 1.8 ГГц
Графічний процесор: Mali-T830 MP2, 750 МГц, 4-ядра, усуває розмиття рухомих деталей
Оперативна пам'ять: 2 Гб, три канали пам'яті DDR3
Вбудована пам'ять: 8 Гб, eMMC 5.0
Бездротові конфігурації: WIFI - Двохдіапазонний 2.4 / 5 ГГц, 802.11a / b / g / n / ac, підтримка формування променя
WiFi антена - 2x2 подвійна антена, подвійний сигнал
Bluetooth - Bluetooth 4.1 / BLE низьке енергоспоживання
Незалежна Bluetooth антена, ви можете підключити декілька пристроїв одночасно
Bluetooth антена - миші, клавіатури, навушники, аудіо та інші бездротові пристрої
Саундбар: В наявності
Cабвуфер: Відсутній
ПДУ: В наявності
Порти: HDMI - HDMI 2.0 x 3
VGA - 1
AV - 1
DTMB - 1
USB - USB 2.0 x 1,USB 3.0 x 1
SD слот - ні
Ethernet -1
Аудіо вихід -1, підтримка 2.5 мм лінійного виходу для підключення сабвуфера
Аудіо декодування: DOLBY, DTS подвійного декодування аудіо, автоматичне регулювання гучності
Програмне забезпечення: Фірмове ПО MIUI TV на базі Android

Завантаження…