Більше 140 офіцерів, студентів і чиновників Національного Інституту Оборони Китаю, разом з іноземними колегами відвідали офіс Xiaomi

  • 29.06.2017
  • 1252

Популярність Xiaomi в Китаї та світі просто зашкалює! Зайвим свідченням цього став своєрідний «день відкритих дверей», який провело керівництво китайської компанії для більш ніж 140 представників Національного Університету Оборони Китаю. У числі гостей були військові з близько 40 різних країн, в тому числі з Центральної та Східної Європи. Очолював делегацію декан Сюй Хуей.

Xiaomi логотип

Гостей приймали співзасновник Xiaomi, відомий промисловий дизайнер Лю Де, директор з управління продукцією (Director of Product Management) Донован Санг, а також ряд ТОП-менеджерів компанії.

Xiaomi гості компанії

Студенти, офіцери та чиновники мали можливість, не тільки ознайомитися з внутрішньою структурою компанії, але й прослухати спеціальну лекцію, а також задати питання присутнім першим особам компанії та ТОП-менеджменту.

Xiaomi лекція

Згідно з регламентом, після завершення лекції, Лю Де та Сюй Хуей здійснили обмін подарунками.

Xiaomi Лю Дє

«Екскурсанти» були глибоко вражені побаченим у компанії та ступенем впровадження інновацій в продукцію Xiaomi. Декан Сюй Хуей зазначив стрімке зростання компанії, яка за дуже короткий термін змогла перетворитися зі звичайного стартапу в одного з основних гравців на ринку Китаю.

У відповідь Лю Де та Донован Санг озвучили філософію компанії Xiaomi, яка не тільки розвивається сама, а й вкладає великі кошти у фінансування величезної кількості стартапів, які входять в екосистему компанії.

Після завершення офіційної частини «дня відкритих дверей», гостям було запропоновано відвідати найбільший фірмовий магазин Xiaomi, в якому вони змогли придбати вподобані гаджети – навушники, павербанки та інше.

Xiaomi магазин

Гості з Національного Інституту Оборони Китаю і представники інших країн отримали море емоцій та завершували відвідування Xiaomi під величезним враженням від побаченого. Що не дивно, адже інновації та Xiaomi – це слова-синоніми!

Інші новини