Aqara Water Sensor - пристрій, здатний підвищити «індекс щастя» вашої родини

  • 29.06.2017
  • 1750

Уявіть собі щасливу пару молодят, котра закрила свою нову квартиру на ключ, відключила електрику, перекрила воду і відправилася у весільну подорож.

Aqara Water Sensor

А повернувшись, ці двоє побачили себе всередині своєї квартири, в якій по коліно води, через те, що прорвала водопровідна труба. Скажіть, наскільки після цього впаде їх «індекс щастя»?

Aqara Water Sensor виток води

Або ж подумаємо про людину, котра спізнюється на роботу спекотного літнього дня. Він настільки поспішає, що забуває закрити вікно в кімнаті. Починається дощ, і підлогу квартири під вікном заливає.

Aqara Water Sensor комфорт

Паркет «піднімається», килими гниють, розетки знаходяться в безпосередній небезпеці. Як думаєте, наскільки щасливим буде ця людина, коли повернеться додому після роботи і виявить це неподобство?

Aqara Water Sensor паркет

Але ж усіх цих неприємностей можна уникнути! Один маленький зручний сенсор може допомогти передбачити всі ці сумні події! Він називається Aqara Water Sensor.

Aqara Water Sensor датчик

Оснащений надійним корпусом, що володіє класом захисту IP67, цей компактний розумний гаджет створений для того, щоб реагувати на зіткнення з водою. Говорячи іншими словами – він є відмінним датчиком контролю наявності води і борцем з затопленнями.

Aqara Water Sensor захист IP67

Завдяки своїм точним сенсорам, Aqara Water Sensor здатний виявляти воду на рівні вище 0.5 мм, яка вступила з ним в контакт. У момент виявлення, гаджет миттєво відправляє на синхронізований з ним смартфон тривожне повідомлення і може активувати спеціальний звуковий сигнал.

Aqara Water Sensor контроль води

І це лише початок! Не забувайте, що Aqara Water Sensor є пристроєм екосистеми MiJIA, а значить, підтримує протокол ZigBee і може синхронізуватися з іншими датчиками екосистеми через пристрій-шлюз.

Це означає, що якщо синхронізувати його, наприклад, з розумними розетками Aqara і налаштувати певний алгоритм, то в разі виявлення датчиком затоплення, розумна розетка відключить включений в неї електричний прилад. Або ж, власник може обладнати свій водопровід електронними клапанами, які будуть автоматично перекривати воду, якщо Aqara Water Sensor виявить витік.

Aqara Water Sensor контроль водопроводу

Таким чином, якщо ви пішли і забули закрити вікно, але розмістили на підвіконні розумний сенсор, він попередить вас, якщо дощ почне заливати ваше підвіконня, що зможе допомогти вам запобігти подальшому проникненню води в квартиру.

Їдете в подорож і боїтеся за свої водопровідні труби? Додайте компактний гаджет біля них, і він відрапортує вам, в разі виявлення витоку води.

Aqara Water Sensor безпека

Все наше життя складається з дрібниць, і такий маленький надійний датчик, зможе істотно збільшити ваш індекс щастя, запобігши безконтрольному затопленню приміщення шляхом оповіщення вас про наявність витоку води!

Aqara Water Sensor розумний будинок

Впровадьте Aqara Water Sensor в свій «Розумний Дім» і вдихніть спокійно, закриваючи двері та вирушаючи на роботу. Контроль «повеней» в будинку працює!

Aqara Water Sensor logo MiJIA

 

Інші новини