Електрочайник Xiaomi Mi Home (Mijia) Smart Home Kettle (YM-K1501)

Робота займає значну частину вашого життя, навіть не знаходите час, щоб зупинитись. Знайдіть секунду для себе. Випийте зранку склянку води для того , щоб допомогти мозку відновитись після сну, поповнити водний баланс і запустити роботу організму. Крім того чашка теплої води допоможе поліпшити роботу шлунку і кишечника, поліпшити обмін речовин.

З електрочайником MiJia Smart Home Kettle ви можете кожен день підігрівати собі чашечку води, щоб зігріти серце, пришвидшики процеси в організмі, покращити циркуляцію крові та допомогти зменшити спазми і болі.

Локалізована версія поставляється з європейською вилкою.

Увага! Використання нелокалізованих версій продукту з перехідниками в комплекті, може привести до пошкодження електромережі і займання проводки. Не використовуйте перехідники на пристроях високої потужності!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Светлана, 25.10.2019
Здравствуйте. Скажите вилка в розетку евро?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2019
Добрый день, вилка евро
Егор, 03.07.2019
Купил у Вас этот чайник и встала проблема с подкоючением к Ми Хоум - в приложении выбрана страна Китай (иначе не работает шлюз) и при этом чайник не подключается. А когда выбираю страну Украина то чайник подключается, но тогда шлюз пропадает. Как сделать так чтобы и щлюз и чайник были видны
Адміністрація MIOT.UA 03.07.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Егор, как вариант, клонировать приложение Mi Home на смартфоне ;)
Всі відгуки

Електрочайник MiJia Smart Home Kettle

  • Швидке кипіння
  • Сплав 304 нержавіючої сталі
  • Інтелектуальний контроль температури
  • Потрійна безпека

Незалежно від того, наскільки ви заклопотані

Робота займає значну частину вашого життя, навіть не знаходите час, щоб зупинитись. Знайдіть секунду для себе. Випийте зранку склянку води для того, щоб допомогти мозку відновитись після сну, поповнити водний баланс і запустити роботу організму. Крім того чашка теплої води допоможе поліпшити роботу шлунку і кишечника, поліпшити обмін речовин.

З електрочайником MiJia Smart Home Kettle ви можете кожен день підігрівати собі чашечку води, щоб зігріти серце, поліпшити процеси організму, підвищити циркуляцію крові та допомогти зменшити спазми і болі.

Гарний чайник, щоб підкреслити дизайн

Акуратні плавні лінії, красивий колір, якісний матеріал - це ті особливості, які ви помітите, поглянувши вперше на MiJia Smart Home Kettle. Але зовнішня краса це мало для розумного функціонального пристрою. Родзинка пристрою відкриється тоді, коли ви випробуєте його в роботі.

Тихе кипіння за 5 хвилин

Потужність нагріву становить 1800W від низу до верху таким чином, що підігрів води досить рівномірний і швидкий. Вам достатньо лише натиснути клавішу «кипіння» і протягом 5 хвилин ви вже зможете заварювати собі чай.

Тепла вода від сутінків до світанку

Прямий контакт з резервуаром для води, температурні датчики та інші компоненти, виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі 304 стандарту GB9684. Цей матеріал нешкідливий і безпечний, а також широко застосовується в медицині і харчовій промисловості, на ньому не залишається іржі, запахів, легко відмивається і т.д.

Потрійний захист для вашої безпеки

Оптимізований роз'єм живлення досить безпечний для того, щоб ви могли спокійно підключити електрочайник MiJia Smart Home Kettle до живлення. Штепсель виконаний таким чином, щоб вода на нього не стікала. Крім того чайник має так званий «сухий захист». Він автоматично вимикається, якщо всередині немає води, щоб запобігти нещасному випадку.

Заварюйте найсмачніший чай

Температура води для заварювання зеленого чаю повинна становити 80-90℃, щоб розкрити кращі смакові якості. Занадто висока температура може зруйнувати поживні речовини напою.

Для того, щоб встановити бажаний температурний режим - увійдіть в додаток «Розумний будинок» і налаштуйте бажаний температурний режим в залежності від ваших потреб: підігріти або закип'ятити воду.

130 мм ширина стінки чайника

Нержавіюча сталь 304 шириною 130 мм безшовного лиття утворює гладку і чисту поверхню, яка дуже легко миється, не залишаючи накипу. Особливе покриття внутрішньої частини абсолютно нешкідливе для людини, використовується в медицині і харчовій промисловості. Широкі стінки чайника дозволяють надовго зберегти температуру.

Неповторний дизайн

Зручний замок кришки

При натисканні на кнопку, кришка почне повільно відкриватись до кута 45о, на ній не залишається накипу і пару. Також особлива технологія не дозволяє киплячій воді вихлюпуватись та розливатись.

Надточні датчики

  • Британський термостат Strix, срок служби до 10 років;
  • Японські датчики високої температури Shibaura

Електрочайник MiJia Smart Home Kettle витримує температурний режим з точністю до ± 1%. Також ви можете контролювати температуру за допомогою програми "Розумний будинок" для вашого смартфона.

І більше ніякого накипу

Коли вода нагрівається, багато солей і домішок, які в ній містяться, можуть приставати до стінок чайника під дією високої температури. Щоб протидіяти цьому використовуйте Xiaomi Mi Water Purifier. Вода буде чиста і свіжа, згідно з усіма національними стандартами.

Локалізована версія поставляється з європейською вилкою.

Увага! Не використовуйте перехідники, оскільки пристрій має високу потужність і може вийти з ладу.

Тип: Електрочайник
Бренд: MiJia
Напруга, В: 220
Об’єм, л: 1.5
Потужність, Вт: 1800
Номінальна частота, Гц: 50
З’єднання: Bluetooth 4.0
Габарити, мм: 20 х 145 х 235
Маса, кг: 1.24
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Светлана, 25.10.2019
Здравствуйте. Скажите вилка в розетку евро?
Адміністрація MIOT.UA 25.10.2019
Добрый день, вилка евро
Егор, 03.07.2019
Купил у Вас этот чайник и встала проблема с подкоючением к Ми Хоум - в приложении выбрана страна Китай (иначе не работает шлюз) и при этом чайник не подключается. А когда выбираю страну Украина то чайник подключается, но тогда шлюз пропадает. Как сделать так чтобы и щлюз и чайник были видны
Адміністрація MIOT.UA 03.07.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Егор, как вариант, клонировать приложение Mi Home на смартфоне ;)
Алла, 08.05.2018
Спасибо за чайник. Посылка пришла целая. Мне очень понравился чайник дизайном,но с приложением в телефоне я ещё не очень разобралась. Не получается подсоединить
Адміністрація MIOT.UA 08.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алла, инструкцию можно найти здесь - http://files.mi.ua/files/instructions/mijia-smart-kettle/Kettle-UA.pdf
Артем, 06.04.2018
Підкажіть, коли буде в наявності ?)
Адміністрація MIOT.UA 06.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, поставка планується протягом 30 робочих днів.
Федор, 04.04.2018
Известно когда будут в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Федор, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Юлия, 02.03.2018
Включили пустым , сгорел через несколько секунд
Адміністрація MIOT.UA 02.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юлия, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Валерий , 25.10.2017
Чайник всем понравился, но не получается подключить его в приложении, которое установил скачав По QR-коду. Соединение устанавливает до 91-94%, а потом происходит сброс. Включал выключал чайник, смартфон, Bluetooth... Результата ноль :(
Адміністрація MIOT.UA 26.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Валерий, проблема скорее всего с программным обеспечением, попробуйте переустановить приложение Mi Home или обновить до более актуальной версии. Если не получится, обратитесь в нашу службу технической поддержки клиентов, контакты: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Александр , 11.10.2017
Не могу разобраться с чайником, где есть нормальная инструкция на русском или украинском. А загалом дуже гарний. Немає запаху пластмаси, швидко кипятить воду
Адміністрація MIOT.UA 12.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, инструкцию к чайнику найдете здесь - http://www.miui.ua/mi-instruction/mijia-smart-kettle/
Borys, 06.08.2017
Добрый день! В европейской версии чайника сенсорные кнопки подписаны иероглифами или на английском языке? Прошу сообщить пользователей или продавца! Спасибо заранее
Адміністрація Mi.UA, 07.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Borys, кнопки подписаны иероглифами.
Borys, 11.08.2017
Спасибо за информацию. Есть подозрение, что европейская версия заключается в замене вилки в СЦ. Если судить про глобальным продуктам компании, всегда присутствует международный английский язык.
максим табунчик, 30.07.2017
Возможно ли подключится к этому чайнику, например соседу у которого есть аккаунт ми хоум
Адміністрація Mi.UA, 31.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, да. Подключение к чайнику осуществляется с помощью Bluetooth 4.0
Ігор, 14.07.2017
Напишіть, будь ласка, комплектується євровилкою чи перехідником?
Адміністрація Mi.UA, 17.07.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ігор, комплектується євровилкою
Максим, 03.04.2017
Когда появится в продаже?
Адміністрація Mi.UA, 03.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, устройство ожидается в наличии во второй половине апреля.
руслан добрый, 17.03.2017
Добрый день!евро вилка у вас в обзоре,установлена с завода или вы сами переделываете?Ни где в обзорах больше не видел евровилок.
Адміністрація Mi.UA, 17.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Руслан, евровилкой доукомплектовываем устройство локально в Украине, в соответствии с нашим типом розетки.
Олександр, 01.02.2017
Користуюсь добу. З мінусів: інструкція, кнопки підписані китайською мовою, не зміг законектити чайник до свого айфона 5. З плюсів: неймовірно мінімалістичний і гарний дизайн. В середині чайник суцільно металевий, навіть кришка. Кнопки сенсорні. Коли вимикається, немає ніякого тріскоту, як на звичайних чайниках. Вода закіпає дуже швидко. Ззовні корпус виповнений з приємного на дотик пластика, без запаху. Радий покупці.
Глеб, 26.01.2017
Прочитал тут отзыв, что чайник нельзя включать с телефона. Это как так? Тут только с телефона всё и делаешь, на любую температуру его навалил. Warm Up The Water и вуаля. Всё чётко. Спасибо большое ребятам из xiaomi.ua да и вообще самой конторе xiaomi за крутые девайсы в дом!
Поблоцький Анатолій, 24.11.2016
Уважаемая администрация, скажите пожалуйста как я смогу включить этот чайник на отдыхе за границей если он управляется по bluetooth радиус действия которого ограничивается 10-20м ? То что его нельзя включить со смартфона это реальный недостаток. Может выпустят новую модель с таким функционалом. По безопасности нет никаких проблем если есть возможность включить чайник со смартфона только в пределах своего жилья.
Адміністрація Mi.UA, 24.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Без спору, не правоту признаем. Будем надеяться на улучшение функционала чайника и приложения к нему.
Руслан Добрый, 24.02.2017
Интересно даже если это технически было возможно....Плюс функция подержки температуры которая внем реализована,и пока мы едим из какой-то там границы мы имеем выпарившуюся водичку,ах да автодолив воды надо тоже добавить вновый функционал
Станіслав Писарек , 22.11.2016
Его нельзя включить со смартфона! Только регулировка температуры. А включать на закипание ручками :(. Жаль, что не знал этого до покупки.
Адміністрація Mi.UA, 23.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Станислав, такая возможность не реализована из соображений безопасности. Что если случайно включить чайник со смартфона, который будет лежать в кармане, когда вы на отдыхе заграницей, а дома никого нет? Вы этого даже можете и не заподозрить. Последствия могли бы быть самые не хорошие.
Станіслав Писарек , 07.12.2016
Да, но там предусмотрена функция отключения при отсутствии воды. А в сараи, где розетки на скрутках такие чайники не покупают :)
Yurko, 19.09.2017
Цікаво як Ви збираєтесь його включити на відпочинку якщо він блятузний?)
Додати коментар