Дошка для нарізання Suiyuan з рисового лушпиння

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Обробні дошки Suiyuan виготовлені з пресованого під високим тиском рисового лушпиння, яке відрізняється більшою стійкістю до вологи, ніж дерев'яна дошка і до підвищених температур, в порівнянні з пластиковими обробними дошками.

Поверхня, стійка до забруднення

Після полірування поверхня дошки набуває високу твердість, завдяки чому вона успішно протистоїть порізам і деформації. Захисний шар на поверхні дошки запобігає її забрудненню маслом, соком сирого м'яса або риби. Дошка легко чиститься і миється.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дошка для нарізання Suiyuan з рисового лушпиння

Натуральні та екологічні предмети побуту

Доска для нарізання Suiyuan являє собою унікальний продукт екологічного підходу до створення предметів побуту. Вона виготовлена з пресованого під високим тиском рисового лушпиння, яке відрізняється більшою стійкістю до вологи, ніж дерев'яна дошка і до підвищених температур, в порівнянні з пластиковими обробними дошками.

xiaomi-Suiyuan-cutting-board

Тільки натуральні компоненти

Дошка виготовлена ​​з натуральних природних компонентів

Для виробництва обробних доiок використовується натуральна екологічно чисте рисове лушпиння. Для цього лушпиння частково подрібнюється до гомогенного стану, а частина його зберігається цілим для збереження текстури натурального матеріалу. В результаті маса набуває ніжно-кремового відтінку натурального рисового лушпиння і висівок без барвників і хімічних клеїв.

xiaomi-Suiyuan-cutting-board

Поверхня, стійка до забруднення

Дошка має високу твердість і добре миється

Пластична маса змішується зі спеціальним маслом, а потім під нагріванням і високим тиском з неї формуються заготовки дощок. Після полірування поверхня дошки набуває високу твердість, завдяки чому вона успішно протистоїть порізам і деформації, не даючи розмножуватися бактеріям. Захисний шар на поверхні дошки запобігає її забрудненню маслом, соком сирого м'яса або риби. Дошка легко чиститься і миється.

xiaomi-Suiyuan-cutting-board

Турбота про навколишнє середовище

Використання продуктів з рисового лушпиння захищає природу

Продукти, виготовлені з рисового лушпиння, дозволяють зменшити викид попелу і вуглекислого газу, які виникають при спалюванні відходів сільського господарства. Крім того, використання таких приладдів з рисового лушпиння зменшує вирубку дерев, з яких виготовляються дерев'яні обробні дошки. Після використання дошка з рисового лушпиння природним чином руйнується в грунті, оскільки повністю складається з натуральних компонентів.

Назва: Обробна дошка Suiyuan з рисового лушпиння
Бренд: Su Lai Su Wang
Тип: Обробна дошка
Матеріал: Пресоване рисове лушпиння
Розміри: 397x277 мм
Колір: Бежевий