Xiaomi в 2015 році випустить загадковий пристрій для «розумного» будинку

  • 01.12.2014
  • 1108

Нещодавно Xiaomi презентувала ряд товарів для «розумного будинку», а саме:  камеру, розетку, розумну лампочку і блок управління. За чутками, в 2015 році компанія збирається випустити новий продукт, який за словами Гао Цзигуана, голови підрозділу «розумних» апаратних платформ, «стане для ринку сюрпризом» . Що це буде поки доводиться тільки здогадуватися, але безсумнівно, це сміливе рішення просуватися на китайському ринку «розумної» домашньої електроніки. Справа в тому, що основна частина розробок в даному сегменті все одно буде пов'язана з функціями віддаленого управління, тому такі можливості, на даний момент не користуються особливим попитом для більшості споживачів.

Ще одна проблема, полягає у відсутності загальноприйнятих стандартів домашньої смарт електроніки. Через те, що обладнання різних виробників досить часто виявляється несумісним, страждають в першу чергу споживачі.

Тому розробники Xiaomi вирішили здивувати своїх користувачів, максимально правильним і зручним рішенням в цій галузі .З нетерпінням чекаємо новинки!

Повернутися на головну сторінку Mi.ua