CEO компанії Xiaomi: Ймовірно, протягом від 5 до 10 років ми будемо найбільшим виробником смартфонів у світі

  • 21.11.2014
  • 1182

Всього 4,5 роки тому ніхто нічого не знав про Xiaomi. Неймовірно ,але за такий короткий час швидко зростаюча компанія встигла обігнати таких старих, великих гравців як: LG, Sony, Lenovo, HTC і багатьох інших, посівши третє місце на світовому ринку смартфонів. Зауважимо, що це тільки початок «Крестовохо походу» Xiaomi за левову частку ринку.

CEO компанії Лей Джун (Jei Jun), який на 23-му місці, у списку найбагатших людей Піднебесної, заявив, що "Яблуко Китаю" перевершить Apple, і Samsung в наступні роки, але на цьому компанія не зупиниться. Уже в найближчі 5-10 років, на його думку, їй вдасться стати першим номером на смартфоному поприщі. Також, Лей Джун натякнув на те, що найближчим часом компанія розраховує почати продажі своєї продукції в усіх куточках світу.

В даний час база активних користувачів продукції Xiaomi налічує близько 60 мільйонів осіб, а до 2015 року їх число повинне збільшитися до 200 мільйонів. При цьому наступного року китайський виробник сподівається продати понад 100 мільйонів смартфонів.

Якщо,  врахувати величезні темпи росту продажів смартфонів Xiaomi, а також проблеми, які останнім часом відчуває корейська Samsung, можна припустити, що плани Xiaomi не тільки цілком здійсненні, але й можуть збутися набагато раніше, ніж вважає керівник компанії.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua