12 цікавих фактів про смартфон Xiaomi Mi3

  • 06.11.2014
  • 1332

1. Усі додатки та віджети на прошивці MIUI знаходяться на головному екрані, оскільки на MIUI відсутній менеджер додатків. На відміну від Android, де за допомогою тривалого натискання на кнопку «Меню» можна закрити всі програми, що працюють у фоновому режимі, користувачі MIUI мають можливість видаляти програми вибірково.

2. Екран блокування MIUI оснащений безліччю функцій, серед яких ліхтарик, навігатор музичного плеєра і відображення смс-повідомлень. Щоб включити світлодіодний ліхтарик, натисніть та утримуйте кнопку «Додому» на розблокованому екрані. Для активації навігатора музичного плеєра двічі натисніть на заблокованому екрані. Отримали вхідне смс-повідомлення? Натисніть в центрі екрану, і повідомлення відкриється.

3. Інтерфейс вхідних викликів MIUI виглядає ідентично з Android, проте він оснащений додатковими функціями. При здійсненні виклику у користувачів MIUI є можливість робити нотатки або записувати розмову на диктофон в форматі МР3.

4. Комунікатор MIUI виглядає звичайно, проте його відрізняє функція приховування важливих повідомлень під паролем. Що ще важливіше, в MIUI є функція «Особистих повідомлень», яка також дозволяє обмежувати доступ до особистих повідомлень за допомогою пароля. Ви навіть можете вибрати особисті контакти і зберегти їх в захищеному паролем форматі. Щоб скористатися цією функцією, простягніть інтерфейс повідомлень вниз кілька разів. 

5. Однією з головних переваг Mi3 є камера. Окрім використання 13 Мп сенсора BSI Sony, модель оснащена потужними програмними характеристиками. Користувачі можуть обирати між різними режимами зйомки, такими як Панорама, Фільтри та HDR, що дозволяє надати фотографіям більше насиченості та яскравості кольорів. Завдяки функції «Аудіо» камера здатна розпізнавати об'єкти, що знаходяться на далеких відстанях за рахунок чутливості до гучних звуків. Програмне забезпечення камери також оснащено QR-декодером. Камера автоматично зчитує та розшифровує будь-який QR-код. Більш того, камера може працювати в «Розширеному режимі», який дозволяє контролювати баланс білого та інші SLR функції. 

6. Фронтальна камера також має особливі функції. Мова йде про функції розпізнання статі та віку, унаслідок чого камера автоматично підбирає підходящий фільтр для збагачення фотографії. Хороші новини для поціновувачів прекрасного: більше не потрібно ніякої пост-обробки, щоб розмістити красиві фото в інтернеті! 

7. В прошивці MIUI присутній пакет додатків з безпеки, що забезпечує власникам Mi3 повну безпеку користування смартфоном. Функція «Контролю даних» дозволяє відстежувати квоту даних, задіяних в додатках. Користувачі також мають змогу обмежити поширення даних по Wi-Fi або мобільному індивідуально для різних додатків. Ще однією корисною функцією стала можливість переглянути статистику використання даних кожним додатком.

8. Завдяки функції «Контроль доступу» користувачі отримали можливість контролювати доступ окремих додатків до даних пристрою. Таким чином, доступ до персональних даних різних операцій, таких як здійснення або прийняття викликів, перегляд списку викликів або визначення місцезнаходження, може бути різною мірою обмеженим відносно різних додатків. Роботу додатків можна призупинити в будь-який час, коли телефон включений.

9. Додаток «Зарядка» дозволяє користувачам Mi3 контролювати рівень заряду батареї з метою продовження роботи пристрою. Дана функція дозволяє визначити кількість часу, необхідного для завершення зарядки акумулятора. Користувачі мають можливість контролювати роботу енерговитратних функцій, коли заряд батареї дуже низький. Більш того, ви можете зберегти найбільш оптимальні параметри для подовження заряду, і пристрій буде здійснювати перехід в заданий режим, коли заряд батареї знизиться до встановленого рівня. Дану опцію також можна активувати відповідно до часу, наприклад, при переході в режим «Сну». Що цікаво, у користувачів є можливість вибрати зовнішній вигляд інтерфейсу батареї – він варіюється від картинки до цифр або просто зеленої смужки. 

10. Додаток «Чистка» дозволяє видаляти невикористані дані, такі як нагадування та кеш.

11. Ще однією особливістю прошивки MIUI є наявність додатка по «Резервному копіюванню даних». Користувачі можуть проводити резервне копіювання та зберігати дані на інші пристрої, такі як ноутбуки або ПК. Резервне копіювання може бути проведено в якості запобігання втрати даних у разі виникнення проблем в роботі пристрою в майбутньому. Резервне копіювання дозволяє не тільки відновити втрачені дані, але і відновити роботу безлічі корисних функцій.

12. Користувачі також отримали можливість зберігання даних на «Хмарному сховищі Mi». Система хмарного зберігання даних дозволяє зберігати ваші персональні дані, такі як контакти, книги, картинки, повідомлення, а також облікові записи Wi-Fi на розміщеному в мережі сервері. Користувачі можуть контролювати всі особисті дані пристроя, які зберігаються на хмарному сховищі, по веб-доступу.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua