Пристрої з автоматизації дому від Xiaomi

  • 13.10.2014
  • 1457

Досягши успіху у виробництві смартфонів, Xiaomi планує інтегрувати домашню електроніку зі смартфонами та планшетами.

Висхідний виробник смартфонів - китайська компанія Xiaomi випустила ряд цікавих гаджетів, розроблених у відповідності з повсякденними потребами своїх споживачів. Компанія також представила оригінальну платформу, на базі якої працює продукція Xiaomi, і яка наразі проходить до 200 бета-тестувань.

Однак більш детальну інформацію про основні принципи своєї стратегії компанія Xiaomi ще не надала, і поки невідомо, чи можна буде керувати гаджетами за допомогою спеціально розробленого додатка, або ж панель керування буде вбудована в оновлену версію прошивки для смартфонів Xiaomi.

Один з офіційних представників Xiaomi напередодні зізнався «Tech in Asia», що більше інформації про роботу пристроїв можна буде отримати по завершенні бета-тестування.

Отже, сьогодні компанія Xiaomi представила два з чотирьох гаджетів (зображених нижче). До них відносяться:

  • Штекер Mi Smart Power Plug
  • Віддалений центр керування Mi Smart Remote Center
  • Вебкамера Ants smart webcam
  • Лампочка Yeelight smart lights

Yeelight – це китайський стартап, розроблений в рамках проекту з прискорення апаратних команд HAXLR8R в Шеньчжені в 2013 році.

На сьогоднішній день до продукції Xiaomi на ринку вже відноситься Mi Wi-Fi роутер, який, схоже, зіграє важливу роль у розвитку концепції «Інтернет речей».

Цікаво, що дана розробка від Xiaomi збіглася за часом з активною діяльністю одвічних суперників Samsung і Apple з розробки способів інтеграції домашньої електроніки зі смартфонами або планшетами.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua