Фани MIUI протестували MIUI 6

  • 24.09.2014
  • 1362

Близько трьох років тому, 16 серпня 2011 побачив світ смартфон компанії Xiaomi MI One. Так би й забулася та дата, якби не дуже вдалий інтерфейс, який був встановлений на цьому смартфоні. Компанія випускала нові і нові пристрої, і з ними разом оновлювалася і доходила довершеності прошивка MIUI.

Смартфони і інші гаджети не дуже часто отримують фанів. Тому що «залізо» старіє, дизайн виходить з моди, тенденції виходят з трендів. А зручна і красива прошивка залишається і завойовує світ, як це і сталося з MIUI.

Окрім інших, прошивка зацікавила і російськомовних користувачів. І вони об’єдналися в ком’юніті на сайті miui.su.

Нещодавно вони зібралися на зустріч-семінар, присвячену річниці MIUI і знайомству з її новою версією.

Розробники надіслали бета-версію MIUI 6 учасникам тусовки за дві години до початку. На тест залишалося не більше години. І тоді організатори дійшли думки протестувати прошивку під час зборів.

Але спочатку адміністратор сайту miui.su Євген розповів про те, як розвивався проект усі три роки і відповів на усі запитання не тільки присутніх учасників, а й тих, хто приєднався до них в онлайні.

Його звіт був дуже цікавим та інформативним.

Після цього учасники розіграли у різних конкурсах призи від Xiaomi – навушникифутболкиіграшки MiRabbit, та інше.

Потім усі познайомилися з бета-версією MIUI 6. Окрім позитивних змін, у прошивці виявилися і нові баги. Учасники семінару вирішили назвати їх особливими властивостями прошивки.

На думку фанів MIUI,  зміни у новій прошивці  здебільшого косметичні. Був дещо змінений загальний дизайн, деякі додатки були змінені взагалі, а інші майже зовсім не змінились. Тому революційною нову прошивку назвати не можна.

Той, хто бажає значних змін, повинен дочекатися регулярних оновлень, або навіть, нової версії MIUI.

Учасники зборів російськомовних фанів MIUI протестували нову прошивку і склали список зауважень до розробників. Загальною масою, вони стосувалися оптимізації споживання ресурсів гаджетів.

Взагалі, організатори семінару були задоволені успіхом заходу, і вже міркують про те, щоб зробити такі зустрічі регулярними.