Redmi 1S від Xiaomi став лідером продажів

  • 25.09.2014
  • 1298
  • Mi

Компанія Xiaomi, або Mi, як вона буде називатися після ребрендінгу, стала однією з топових виробників портативної електронної техніки, що показали найкращі результати продаж у цьому році.

Смартфон середнього рівня Redmi 1S став 4-м серед самих популярних моделей смартфонів у світі. Цей дуже гарно збалансований пристрій з привабливими показниками продуктивності, якості та ціни, так сподобався покупцям, що, наприклад, в Індії його купували зі швидкістю 40 000 шт. у тиждень.

Дуже непогано йшли продажі і у Європі, особливо у Східній, де люди добре знаються на якісних товарах з привабливими цінниками.

Успіх пристрою надихнув менеджмент компанії Xiaomi на створення на базі 1S нового флагмана цієї лінії смартфонів. Новий Redmi отримає процесор MediaTek MT6595 з вісьмома ядрами, три гигабайти оперативної пам’яті, екран з діагоналлю 5,5 дюймів і  потужний акумулятор ємністю 3500 мАг. Також анонсована камера з роздільністю понад 20 Мп і підтримка мереж 4G.

Однак, головним показником цього апарату знову буде його ціна. Як пишуть у китайських ЗМІ, вона становитиме від 150 до 250 доларів у залежності від комплектації, що знов зробить Xiaomi Redmi кращим за свою ціну.

Флагманом серед елітних смартфонів Xiaomi у цьому році був надзвичайний Mi4. Цей витвір «Китайскої Apple» перевершував за параметрами і якістю майже усі смартфони вищого ешелону на ринку і сміливо конкурував з новішими пристроями купертинської компанії. При цьому ціна його теж була поза конкуренцією і сягала приблизно 500 доларів.