Електромашини Xiaomi можуть стати реальністю завдяки змінам в політиці Китаю

  • 09.12.2014
  • 1436

Прогресуюча компанія Xiaomi серйозно задумалася про те, щоб внести свій вклад у світове виробництво електромашин. Маючи хороший потенціал в інноваційному секторі технологій, вони хочуть спробувати себе за межами смартфонного ринку.

Такі плани з'явилися ще на початку цього року, коли на конференції Internet of Vehicles Conference 2014 в Китаї, генеральний директор Лей Цзунь сказав: "В даний час наша компанія таємно працює з одним відомим автомобільним підприємством, для розробки електромашин, масовий запуск яких планується в 2015 році."

У Силіконовій долині знаходиться одна з штаб-квартир Xiaomi, в якій зараз працюють над створенням нового продукту, цілком можливо це буде "електрокар". Цікаво, що недалеко від них знаходиться штаб квартира електричний автомобільної компанії Tesla, може бути це і є те загадкове і відоме автомобільне підприємство з яким працює Xiaomi.

За законами Китаю, створення і продаж електромашин дозволений тільки тим компаніям, які безпосередньо знаходяться в транспортному секторі. Тому для реалізації цієї мети Xiaomi швидше за все доведеться побудувати або купити автомобільну компанію. Однак, останнім часом Національна комісія Китаю з розвитку і реформ (NDRC) показала набір нових правил, який може відкрити можливість входу на електромашинний ринок без автомобільної компанії. Якщо ці правила будуть узаконені, це дасть зелене світло Xiaomi для здійснення їх заповітної мети.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua