Xiaomi інвестувала в Midea Group

  • 16.12.2014
  • 1143
  • Mi

Компанія Xiaomi вирішила купити акцій співвітчизниці Midea Group, яка знаходиться в списку найбільших компаній Китаю і займається виробництвом побутової техніки. Цей договір викликав великий інтерес не тільки сумою в 1,5 мільярдів доларів, але й офіційною публікацією доходів Xiaomi.

Авторитетне видання The Wall Street Journal (WSJ), за інформацією з документів, які Xiaomi відправила на фондову біржу в Шеньчжені, опублікувало такі цифри: компанія купила 55 млн акцій Midea (відповідає 1,29-відсотковій частці), заплативши за кожну 23,01 юаня на 6,8 менше порівняно з біржовою вартістю паперів на 12 грудня 2014. Вартість угоди склала 1,26 млрд юанів (203 700 000 доларів).

На відміну від Xiaomi компанія Midea розмістила свої акції на біржі. Остання випускає домашню електроніку, таку як кондиціонери, пральні машини і рисоварки. Інвестиції в Midea дозволять Xiaomi "спільно розвивати ініціативи у сфері" розумної "домашньої техніки і створювати електроніку", йдеться в повідомленні виробника смартфонів.

Таким чином, Xiaomi продовжує вкладати гроші в проекти, пов'язані з побутовою технікою, що має вихід в інтернет. Сьогодні компанія почне продажі очищувача повітря Mi Air Purifier (фотоогляд Mi Air Purifier), який здатний обробити 406 кубометрів повітря в годину і може управлятися за допомогою смартфона або комп'ютера. Раніше Xiaomi вже інвестувала в ряд виробників смарт-обладнання. Серед них був американський стартап Wearables Corp., що створює носяться фітнес-трекери.