Компанія Xiaomi може бути оцінена у $ 45 млрд

  • 23.12.2014
  • 799

Нещодавно газета The Wall Street Journal повідомила, що Xiaomi китайський виробник бюджетних смартфонів ,може бути оцінений більш ніж в $ 45 млрд в рамках нового раунду інвестицій.
За її даними, Xiaomi розпочали  переговори про продаж частини своїх акцій на суму більше $ 1 млрд групі інвесторів на чолі з інвестиційним фондом All-Stars Investments, яким керує колишній аналітик американського банку Morgan Stanley Річард Джі.

Крім All-Stars Investments і DST Global, в новому раунді інвестицій беруть участь сінгапурський суверенний фонд GIC і компанія, пов'язана з гендиректором інтернет-гіганта Alibaba Джеком Ма. DST Global і GIC раніше вже інвестували в Xiaomi. Як пише The Wall Street Journal, угода із залучення нових інвестицій може бути закрита вже сьогодні.

В рамках останнього раунду інвестицій, що відбувся в серпні минулого року, Xiaomi була оцінена в $ 10 млрд. Як зазначає газета, при оцінці бізнесу в $ 45 млрд китайський виробник смартфонів стане одним з найдорожчих технологічних стартапів у світі. На початку поточного місяця онлайн-сервіс замовлення таксі Uber привернув раунд фінансування на $ 1,2 млрд, виходячи з оцінки бізнесу компанії в $ 41 млрд.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua