Xiaomi офіційно стала найдорожчою приватною IT-компанією у світі

  • 29.12.2014
  • 846

Китайський виробник смартфонів Xiaomi офіційно підтвердив залучення великої порції інвестицій, в рамках яких компанія була оцінена втричі дорожче, ніж Lenovo. Таким чином, Xiaomi стала найдорожчою приватною технологічною компанією у світі.

На своїх сторінках у соціальних мережах Facebook і Weibo засновник і глава Xiaomi Лей Джун (Lei Jun) повідомив про те, що його компанія провела черговий раунд фінансування, за підсумками якого вона залучила $ 1,1 млрд інвестицій і отримала оцінку бізнесу в $ 45 млрд. Для порівняння, ринкова капіталізація найбільшого в світі виробника комп'ютерів Lenovo становить близько $ 14,4 млрд.

Інвесторами Xiaomi виступили фонди All-Stars Investment, Hopu Investment Management, Yunfeng Capital, GIC і DST Global. Останній, очолюваний російським підприємцем Юрієм Мільнером, виділив найбільше грошей, повідомляє Bloomberg без вказівки частки інвестицій.

«Мене привернув обсяг можливостей, якими володіє Xiaomi. Не думаю, що яка-небудь інша компанія змогла домогтися виручки в $ 1 млрд настільки ж швидко, як це зробила Xiaomi. Який би не взяти критерій оцінки, компанія демонструє майже безпрецедентну швидкість росту », - повідомив Юрій Мільнер, додавши, що Xiaomi цілком може коштувати не 50, а  навіть 100 млрд доларів.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua