MiJia Car DVR – маленькій, але дуже уважний відеореєстратор

  • 12.04.2018
  • 1361

Давайте згадаємо цікавий відеореєстратор від екосистеми MiJia, який ми так довго чекали – MiJia Car Dash Cam.

MiJia Car DVR відеореєстратор

Ця модель використовує один із найкращих сенсорів на ринку – відому надчутливу матрицю Sony IMX 323 на 2.19-мегапікселів. Досвід використання камери показує, що вона гарно «бачить» навіть у суцільних сутінках – для неї, наприклад, не проблема фіксувати номера автомобілів під час поганого освітлення.

MiJia Car DVR коробка

MiJia Car DVR упаковка

MiJia Car DVR комплектація

MiJia Car DVR параметри

Камера реєстратора має роздільну здатність 1920x1080 пікселей, показує відео на 3-дюймовому сенсорному екрані, а також використовує  Wi-Fi-модуль для доступу зі смартфона.

MiJia Car DVR кут огляду

Щоб терміново отримати доступ до відео зі смартфона, треба синхронізувати камеру за допомогою додатка Mi Home, та завантажити потрібну інформацію з  розділу на відеореєстраторі.  

На картці 16 ГБ камери зберігається до 130 хвилин Full HD-відео до того, як камера почне самостійно стирати по колу старі записані відео, щоб зберегти нові.

MiJia Car DVR крутий відеореєстратор

MiJia Car DVR якісний відеореєстратор

Реєстратор через високу продуктивність якісної матриці дещо вимогливий щодо швидкості запису на картку – карта microSD повинна відноситись до високого класу та мати швидкість UHS1. У разі невиконання цієї вимоги надто швидкій рух у кадрі або нічне відео може записуватися переривчасто, оскільки швидкість запису інформації на карту не буде відповідати параметрам камери.

MiJia Car DVR компактний

MiJia Car DVR слот для картки

MiJia Car DVR ергономічний

Інші новини
MiJia Car DVR – маленькій, але дуже уважний відеореєстратор
MiJia Car DVR – маленькій, але дуже уважний відеореєстратор
  • 12.04.2018
  • 1362
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини