Терміново в номер! Xiaomi незабаром придбає GoPro? Журналісти Bloomberg впевнені в цьому!

  • 15.04.2018
  • 428

Ця новина буквально підірвала численні світові технопортали. Журналісти авторитетного видання США Bloomberg, що називається, приголомшили фанатів Xiaomi та мільйони шанувальників електроніки заявивши, що китайський бренд збирається поповнити свою екосистему всесвітньо відомим виробником екшн-камер, компанією GoPro.

GoPro Xiaomi екшн камери

Невже суперництво Yi, однієї з компаній-партнерів китайської екосистеми, що спеціалізується на випуску дронів і екшн-камер, з гаджетами GoPro незабаром переросте в змагання колег по цеху?

Поки що дана інформація поширюється на рівні чуток. Проте всім відомо, що в заявах маститих фахівців Bloomberg диму без вогню, як правило, не буває.

GoPro Xiaomi придбання

До того ж, загальна ситуація в компанії GoPro, в даний момент, склалася повністю на руку Лею Цзюню, якщо він дійсно вирішив купити американський бренд.

Справа в тому, що GoPro зараз переживає кризову ситуацію. Протягом останніх двох років компанія зазнавала серйозних збитків через надзвичайно низький рівень продажів, пов'язаних з невдачами при проектуванні екшн-камери HERO5 і дрона Karma. Продукти вийшли настільки невдалими, що GoPro доводилося повертати цілі партії товарів на доопрацювання.

А конкуренти, в тому числі Yi, в цей час не дрімали, заповнюючи ринок цікавими і набагато більш дешевими пропозиціями по гаджетам цієї сфери.

GoPro Xiaomi крутий гаджет

В результаті, в даний момент, GoPro, після масових скорочень персоналу й істотного падіння власних акцій, знаходиться в досить хиткому становищі.

Вартість компанії різко впала і зараз становить близько 1 мільярда доларів (в порівнянні з 10 мільярдами в 2014 році). Тому, якщо Лей Цзюнь і засновники Xiaomi серйозно вирішили придбати американський бренд, кращого часу для цього, мабуть, не знайти.

GoPro Xiaomi Лей Цзюнь

Невже в світі дронів і екшн-камер настають глобальні зміни? Невже Xiaomi знову здивує світ, приєднавши до своєї екосистемі настільки крутий бренд? Вважаємо, дуже скоро все стане відомо!

 

Інші новини
Останні відео

Redmi 6 - Повноекранний смартфон сучасного покоління

25.09.2018

Mi Explorer з фанатами Mi

21.09.2018

Розумна колонка-будильник Xiao AI Smart Alarm Clock

20.09.2018

Mi 8 Youth Edition - Презентовано Офіційно

19.09.2018

Amazfit Verge - Смарт-годинник з модулем NFC

18.09.2018

Синхронізація лампи Yeelight з монітором

14.09.2018

Огляд (обзор) ZMi Space Powerbank

13.09.2018

Mi TV 4A - Голосовий пошук Google

12.09.2018

Yeelight Aurora - Розумна світлодіодна стрічка

11.09.2018

Куртка Uleemark Mens Rain Jacket

10.09.2018