Корисна все-таки штука, цей стерилізатор Aller Multifunctional Sterilize Box

  • 18.04.2018
  • 1627

Мікроби, бактерії, інфекції – мільярди шкідливих і небезпечних мікроскопічних організмів чекають нас будь-де. Вони в буквальному сенсі всюди: в транспорті, на роботі та навіть у нас вдома! Саме тому, прийшовши з вулиці, ми в першу чергу ретельно миємо руки з милом і сподіваємося на свій імунітет.

Однак як бути з тими молодими створіннями, які з'явилися на цей світ зовсім недавно і ще не готові прийняти всі його виклики в повній мірі? Так, ви абсолютно праві, ми говоримо про маленьких дітей.

Aller Multifunctional Sterilize Box маленька дитина

Про цих прекрасних та вразливих малюків, котрі сюди повзають та тягнуть все до рота. Що може допомогти нам зробити їх життя більш захищеним від безлічі мікробів і бактерій, які «чекають їх» на поверхні підлоги, на їх іграшках, та часто навіть на їх одязі.

В якості однієї з відповідей на це питання і був придуманий такий корисний гаджет, як стерилізатор Aller Multifunctional Sterilize Box.

Aller Multifunctional Sterilize Box ефективний стерилізатор

Цей місткий пристрій, з габаритними розмірами 545х445х375 мм і об’ємом в 70 літрів, може «прийняти до себе» безліч різних предметів – починаючи від одягу та закінчуючи дитячими іграшками.

Навіщо? Щоб стерилізувати їх від бактерій і мікробів з ефективністю 99.7%!

Такий ефект досягається завдяки використанню в пристрої екосистеми MiJia інноваційної технології біполярної плазмової стерилізації lonTube і вбудованої ультрафіолетової лампи. Такий «тандем» просто не залишає мікробам шансів!

Aller Multifunctional Sterilize Box технологія IonTube

Наведемо простий приклад використання практичного Aller Multifunctional Sterilize Box.

Уявімо собі, що ваша маленька дитина грається м'ячем або, наприклад кубиками, на підлозі. Нехай навіть підлога 10 разів помита, хто знає, в який запорошений куточок ваше чадо зможе закинути деталь конструктора або в яке темне місце під ліжком, можливо, закотиться під час гри його м'ячик.

Aller Multifunctional Sterilize Box іграшки дитини

І добре якщо ви помітите цей казус і протрете іграшку, перш ніж наступного разу дати її своїй дитині. Але ж, як відомо, все контролювати на 100% неможливо.

Завжди краще перестрахуватися і очистити речі вашого малюка за допомогою надійного стерилізатора.

Нам здається, що питання гігієни та дезінфекції – це дуже важлива і актуальна проблема сучасності, допомогти вирішенню якої покликаний надійний стерилізатор Aller Multifunctional Sterilize Box.

Aller Multifunctional Sterilize Box надійна дезінфекція

Сподіваємося, що ви з нами згодні!

Інші новини
Корисна все-таки штука, цей стерилізатор Aller Multifunctional Sterilize Box
Корисна все-таки штука, цей стерилізатор Aller Multifunctional Sterilize Box
  • 18.04.2018
  • 1628
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини