Дитячі кросівки Xiaoxun Popcorn – нехай ваша дитина стрибає вище і бігає швидше!

  • 23.04.2018
  • 2088

Як свідчить одна з сучасних китайських мудрощів: кожна дитина буде стрибати, але не у кожної буде для цього якісне взуття. :)

Тому, щоб оновити свій модельний ряд крутими кросівками, створеними спеціально для дітей, екосистема MiJia випустила Xiaoxun Popcorn - інноваційне та дуже цікаве дитяче взуття.

Xiaoxun Popcorn дитячі кросівки

Отже, чим же виділяються ці модні та стильні кросівки? Розповідаємо по порядку.

По-перше, з приводу слова Popcorn в назві. Вся справа в тому, що в багатошаровій структурі кросівок присутній широкий амортизуючий шар, створений з термопластичних полімерів (TPU). Зовнішній вигляд цього матеріалу нагадує безліч великих «капсул», зліплених воєдино, що візуально нагадує повітряну кукурудзу «Попкорн».

Xiaoxun Popcorn попкорн

Завдяки відмінним амортизаційним властивостям цього матеріалу, він дозволяє надійно, але в той же час м'яко фіксувати ногу дитини, не обмежуючи його рух при цьому.

Наступна «фішка» кросівок Xiaoxun Popcorn, це гумова підошва, створена з матеріалу, що поставляється одним зі світових лідерів у виробництві гуми, французькою компанією Michelin. Якісна й антиковзка, французька гума захистить вашого малюка від можливого падіння на мокрій поверхні.

Xiaoxun Popcorn гумова підошва

Третьою ж сильною стороною взуття є наявність в конструкції дитячих кросівок різних корисних «дрібниць», які роблять носіння взуття зручним і безпечним.

Xiaoxun Popcorn зручні кросівки

Це і захист щиколотки за допомогою U-подібної вставка з TPU, і відсутність шнурків, і наявність задника з елементом, який відбиває світло, і застосування «дихаючого» матеріалу і багато іншого.

Xiaoxun Popcorn конструкція

Запевняємо вас, дитячі кросівки Xiaoxun Popcorn буквально створені для вашого малюка! Якщо не вірите нам, то перевірте самі! :)

Інші новини