Yeelight LED Colorful Smart Bulb – мільйони кольорів в одній розумній лампочці

  • 24.04.2018
  • 1599

Іноді, для того щоб перетворити звичайні сірі будні на веселе свято вистачає всього лише однієї маленької речі. Однієї непомітною деталі, до якої ми вже настільки звикли, що не чекаємо від неї будь-яких несподіванок.

Візьмемо, наприклад, звичайну лампочку. Що ми чекаємо від неї? Правильно, світла. Звичайного світла, не більше і не менше. Адже так було вже сотні років, з момент винаходу першої лампочки.

Але в 21 інноваційному столітті все змінилося. Безліч речей і пристроїв «порозумнішали», отримавши нові можливості та відкривши для користувача нові горизонти.

Не оминув цей стрімкий процес і звичайну лампочку. Завдяки Yeelight, компанії-партнеру екосистеми MiJia, ми отримали LED Colorful Smart Bulb - відмінний зразок кольорової розумної лампочки, яка підтримує мільйони кольорів і відтінків.

LED Colorful Smart Bulb кольорова лампочка

Так! Саме мільйони, а якщо бути точними, то до 16 мільйонів! 16 мільйонів кольорів! Вражає, чи не так?

Крім того, ця «крихітка» може синхронізуватися зі смартфоном, розрахована на близько 25 000 годин роботи і підтримує регульований діапазон колірної температури 1700 - 6500K.

LED Colorful Smart Bulb якісна лампочка

Задавайте свої колірні профілі в мобільному додатку, інтегруйте LED Colorful Smart Bulb в систему Mi Home і синхронізуйте її з іншими гаджетами. Керуйте своїм світлом як вам заманеться, за допомогою крутої розумної лампочки LED Colorful Smart Bulb!

LED Colorful Smart Bulb розумна лампочка

 

Інші новини
Yeelight LED Colorful Smart Bulb – мільйони кольорів в одній розумній лампочці
Yeelight LED Colorful Smart Bulb – мільйони кольорів в одній розумній лампочці
  • 24.04.2018
  • 1600
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини