Мобільний принтер XPrint якісно та швидко роздрукує фото з вашого смартфона

  • 26.04.2018
  • 2421

Лауреат престижної премії Red Dot Design Awards, компактний і стильний, мобільний і красивий фотопринтер XPrint створений виключно для того щоб ви змогли швидко й якісно роздрукувати потрібні фотографії зі свого смартфона.

XPrint мобільний фотопрінтер

Пристрій зручний та компактний: його габаритні розміри всього 133x80x27 мм, а вага – 268 грамів. Тобто, даний принтер можна сміливо назвати кишеньковим.

Покладіть його в сумку, рюкзак або кишеню своєї куртки. Невеликий і легкий він зможе піти з вами фактично куди завгодно.

XPrint компактний

Увімкніть його за допомогою бічної кнопки, а потім утримуйте її близько 2 секунд, щоб встановити Bluetooth-з'єднання між пристроєм і вашим смартфоном. Само собою, що для повної синхронізації зі смартфоном, необхідно встановити на нього спеціальний мобільний додаток.

XPrint конструкція

Принтер використовує сублімаційний метод друку та фотопапір DNP, завдяки чому знімки під час друку автоматично покриваються спеціальною захисною прозорою плівкою.

Це робить фотографії набагато краще захищеними від подряпин і жирних відбитків пальців.

XPrint якісні фото

Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 650 мАг, пристрій демонструє непогану автономність – він зможе роздрукувати близько 20 фотографій з одного заряду батареї.

Завдяки голівці принтера виробництва всесвітньо відомої фірми Kyocera, якість роздрукованих фотографій виходить надзвичайно крутою.

XPrint мобільний принтер

Щоб приємно здивувати користувача, в XPrint була впроваджена підтримка NFC і доповненої реальність AR. Варто тільки встановити спеціальний мобільний додаток, потім навести смартфон на фотографію і вона «оживе».

XPrint доповнена реальність

Інноваційний і класний, мобільний принтер XPrint додасть яскравих фарб у ваше повсякденне життя!

XPrint кнопка увімкнення

Інші новини