Дитячі кросівки Xiaomi XUNKIDS Popcorn children sneakers Pink 28 size XUN-XIE100A01

  • Рожевий

Доставка

Звичайна ціна

Якість на рівні світових брендів

Пара барвистих дитячих кросівок, конструкція і якість яких не поступається аналогічному взуттю популярних брендів Adidas і Nike.

Амортизуючі властивості

Губчаста підошва кросівок має стільниковий дизайн і володіє чудовими амортизаційними та протиковзаючими властивостями, що убезпечить дитину від пошкодження колінних суглобів в процесі ходьби або бігу.

Унікальна конструкція підошви

Загнута підковоподібна підошва, забезпечує надійну фіксацію гомілковостопного суглоба, що дозволить уникнути травм і пошкоджень через зсув центру ваги під час активного проведення часу на вулиці або спортивному майданчику.

З турботою про безпеку

Верх дитячих кросівок виконаний з лакованої перфорованої двокольорової тканини, а задник оснащений світловідбиваючим елементом, який помітний на відстані 50 метрів.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Якісні матеріали - запорука комфорту та безпеки

XUNKIDS Popcorn - багатофункціональне взуття, яка чудово підійде як для повсякденного носіння, так і для занять спортом. До спортивного взуття пред'являються високі вимоги, оскільки крім зручності, не менш важливими характеристиками є міцність та безпека виробу.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers крупним планом

Дитячі кросівки виготовлені із застосуванням дихаючого матеріалу, шару анти-пот та інноваційного амортизуючого шару "Попкорн", які в сукупності здатні забезпечити високий рівень комфорту дитини як при інтенсивних тренуваннях, так і при повсякденному носінні. Еластичні, дихаючі та дуже легкі кросівки XUNKIDS Popcorn - є яскравим прикладом унікального поєднання чудового дизайну і функціональності.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers хлопчисько на спортивному майданчику

Першокласна якість

Інноваційний матеріал "Popcorn"

Виріб володіє першокласною якістю, яке не поступається іменитим брендам Adidas і Nike. У підошві виробу застосовується унікальний інноваційний матеріал "Попкорн" виготовляється за ETPU технологією. Легкий і "повітряний" матеріал володіє чудовими амортизаційними властивостями і легко "переносить" температуру -20 °C до 40 °C, тому йому "не страшна" навіть сувора зима. Він допомагає захистити коліна дитини від травм при активному проведенні часу і не здійснює негативний вплив на правильний розвиток ніг непосиди.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers діти грають на вулиці

Дихаюча структура

Багатошарова конструкція

Всі елементи кросівок, від задника і до самого носка, виконані за сучасними технологіями з урахуванням безпеки та забезпечення максимального комфорту користувача. Підковоподібна прогумована підошва, з дизайном у вигляді сот, забезпечує надійну фіксацію гомілковостопного суглоба і володіє протиковзкими властивостями. Така конструкція утворює якусь пружну конструкцію, яка забезпечує відчуття стійкості та еластичності при бігу і ходьбі. "Дихаюча" підкладка забезпечує хорошу циркуляцію повітря, а устілка з органічного волокна - дозволяє уникнути натирання під час носіння і знизити пітливість ніг.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers багатошарова конструкція

Відмінний варіант для юного модника

Стильний дизайн

Комфортні та міцні кросівки неймовірно стильно виглядають на нозі. Різноманітність забарвлень, дозволяє підібрати найбільш оптимальну "колірну гамму", яка найбільше імпонує дитині. XUNKIDS Popcorn - кросівки, в яких злилися воєдино чудова якість і відмінний дизайн.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers амортизуючі властивості

Особлива форма кросівок

Надійна фіксація гомілковостопного суглоба

Докладне вивчення анатомії ноги дитини, дозволили розробити модель кросівок, в яких би дитина комфортно себе почувала як при повсякденному носінні, так і при занятті спортом. Особлива форма кросівок з кутом підйому носка на 35° і підйомом підошви на 15° сприяє надійній фіксації гомілковостопного суглоба, що дозволить знизити ризик травмування дитини. Двошарова підошва, яка трохи виступає за краї виробу, забезпечить надійний амортизуючий і протиковзаючий ефект, що відмінно підходить для юних любителів спорту.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers промальовування дизайну

Технології компанії Michelin

Висококласна гума

Підошва кросівок виконана за технологіями французької компанії Michelin (один зі світових лідерів з виробництва шин). Стільниковий (пористий) дизайн від задника і до самого носка виробу - надає ефект антиковзання.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers пориста структура

Захист кісточки

U-подібна вставка з TPU

Подвійна U-подібна вставка з термопластичного поліуретану (TPU) свого роду "охоплює" кісточку користувача захищаючи її від пошкоджень.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers захист кісточки

Безшнурова конструкція

Дугоподібна обтяжка з термопластичного поліуретану (володіє гнучкою конструкцією), забезпечує надійну фіксацію ступні. Така конструкція більш зручна, оскільки убезпечить дитину від падінь через розв'язаних шнурків.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers на перегородці

Двоколірна тканина

Незважаючи на те, що тканина кросівок не перешкоджає циркуляції повітря, вона досить добре зберігає тепло. До того ж лакований перфорований двоколірний тканинний матеріал, підкреслює витонченість виробу.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers елементи дизайну

Стильні елементи дизайну

На заднику кросівок розміщена світловідбиваюча стрічка, яка акуратно і естетично вписується в загальний дизайн. Її видно на відстані 50 метрів, що дозволить в темний час доби водіям автомобілів побачити, що дитина переміщається через проїжджу частину або по тротуару.

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers світловідбивачі

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers дитина стрибає

Кросівки дитячі Xiaoxun Popcorn children sneakers в трьох кольорах

Тип: Дитячі кросівки
Бренд: XUNKIDS
Модель: XUN_XIE100_A01
Матеріал: Термопластичний поліуретан (TPU) + матеріал "Popcorn", тканина, гума
Вага: 170 г
Розмір: 28
Колір: Рожевий