Зігріваючий пояс Xiaomi PMA A10 Graphene Heating Belt Black

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Інноваційний та легкий

Даний пояс призначений для зігрівання попереку. Він виконаний із застосуванням інноваційного матеріалу, який використовується в нанотехнологіях – графена.

Завдяки цьому, сам виріб вийшов надзвичайно легким – вагою всього близько 165 г! Живиться пояс від придбаного окремо павербанка ємністю 5000 мАг.


Зручний і водонепроникний

Комфортні габаритні розміри PMA A10 Graphene Heating Belt складають 113x16x0.4 см. Крім того, всі електронні елементи пояса надійно захищені, що дозволяє не тільки чистити, але навіть прати гаджет в пральній машині!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зігріваючий пояс PMA A10 Graphene Heating Belt Black

PMA A10 Graphene Heating Belt зігріваючий пояс

Екосистема Xiaomi та MiJia прагне дбати про користувача в усіх сферах його життя. Це не секрет – це незаперечний факт. Зайвим підтвердженням цієї концепції є зігріваючий пояс PMA A10 Graphene Heating Belt. Інноваційний гаджет спрямований на зігрівання попереку, що, ми впевнені, оцінять тисячі користувачів.

PMA A10 Graphene Heating Belt зігрівання попереку

Створено пристрій з синтетичних матеріалів, які не викликають алергію. Частина пояса, що прилягає безпосередньо до попереку, виконана з додаванням графена – інноваційного матеріала.

PMA A10 Graphene Heating Belt дівчина пояс

Працює пристрій від зовнішнього акумулятора ємністю 5000 мАг, який потрібно докуповувати окремо. Для закріплення павербанка на поясі, на тильній стороні PMA A10 Graphene Heating Belt розташована спеціальна кишеня.

PMA A10 Graphene Heating Belt принцип дії

Принцип дії пристрою досить простий: він генерує інфрачервоні хвилі довжиною 6-14 мкм, які стимулюють кровообіг в поперековій зоні.

Незважаючи на те, що на поясі присутній захист від надмірного нагрівання, його не рекомендується надягати на голе тіло – слід носити пристрій лише поверх одного шару одягу (футболки, сорочки тощо).

PMA A10 Graphene Heating Belt конструкція

Також, так як зігріваючий пояс розроблявся як одна зі складових комплексного лікування деяких хвороб попереку, перед застосуванням, необхідно порадитися з лікарем, на предмет необхідності та інтенсивності використання пристрою.

PMA A10 Graphene Heating Belt зручний пояс

Габаритні розміри пояса 113x16x0.4 см, а вага – всього 165 грамів (без урахування павербанка).

Зігріваючий пояс PMA A10 Graphene Heating Belt володіє трьома режимами роботи, кожному з яких відповідає той чи інший колір світлодіода на контрольній кнопці.

PMA A10 Graphene Heating Belt компактний

Гаджет надзвичайно практичний. Завдяки своїй конструкції його можна згорнути до вельми компактних розмірів, що ви особливо оціните при транспортуванні або зберіганні пояса.

PMA A10 Graphene Heating Belt стильний маленький пояс

Крім того, завдяки відмінному захисту електронних вузлів пристрою, пояс можна не тільки чистити, але навіть прати в пральній машині! Неймовірно, але факт!

PMA A10 Graphene Heating Belt водовідштовхувальний матеріал

Модель: Зігріваючий пояс
Бренд: PMA
Матеріал, який використовується в конструкції: Графен
Габаритні розміри: 113x16x0.4 см
Вага без павербанка: 165 г
Водовідштовхувальний матеріал: Так
Кількість режимів роботи: 3
Довжина інфрачервоної хвилі: 6-14 мкм