Очищувач повітря Mi Air Maх. Розпаковування та перша оцінка

  • 07.03.2018
  • 1552

Знайомство с очищувачем повітря Mi Air Maх починається з пакування. Коробка зроблена с приємного на дотик дизайнерського картону, який, що важливо, - легко утилізується. Інформація про продукт розташована у верхній частині коробки - тип продукту, розмір, колір тощо. У коробці крім очищувача наявний є шнур живлення та технічні характеристики очищувача.

Зовнішній вигляд

Очищувач повітря Mi Air Maх зроблений у японському мінімалістичному стилі, машина виглядає просто та елегантно, білий колір легко вписується в будь-який стиль.

Розмір очищувача Мах 386mm × 386mm × 965mm, вага - 18 кг.

На очищувачі нема фізичних кнопок, тільки круглий OLED-дисплей, де вказана інформація про наявність та кількість частинок PM10 та РМ2,5 у повітрі, стан з'єднання Wi-Fi, температуру і вологість в приміщенні. Лазерний датчик автоматично вимірює кількість пилу, він реєструє наймаліші частинки до 0,3 мкм.

Гніздо для живлення розташоване внизу. До речі, Mi Air Maх використовує власну запатентовану систему заглушення шуму двигунів, щось типу шумобар'єра. Неможна сказати, що очищувач взагалі не шумить, але під час сну, щоб він не заважав, його модна переводити у безшумний режим с повільним фільтрування повітря.

Управління та робота

Очищувач повітря Mi Air Maх працює с додатками Mi. В мобільне управління Mi Air Maх були додані дані про температуру і вологість повітря, ви можете також отримати додаткові дані, наприклад, час роботи, термін служби двостороннього фільтрувального елемента і т.н.

Під час тесту очищувач повітря Mi Air Maх працював у кімнаті, де довгий час не прибирали, а також у повітрі був сигаретний дим, так от, після 10 хвилин роботи у потужному режимі концентрації PM10 та РМ2,5 та була знижені до нормального рівня.

Перші висновки

Очищувач повітря Mi Air Maх з простим та елегантним дизайн гарно очищує повітря, легко управляється, він підходить для тих, хто хоче дбати про повітря у своєму домі. Він підходить до великих приміщень, і хоча не може замініть повноцінне прибирання, ретельно фільтрує пил та робить кімнату чистішою.

Інші новини
Очищувач повітря Mi Air Maх. Розпаковування та перша оцінка
Очищувач повітря Mi Air Maх. Розпаковування та перша оцінка
  • 07.03.2018
  • 1553
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини