Сорочка Xiaomi Runmi 90, не мнеться, 100% бавовна shirt White M

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Сорочки, виготовлені за технологією Non Iron, вирішили вічну проблему - вони не мнуться, не потребують частого прання і прасування для збереження презентабельного вигляду. Їх унікальність полягає в тому, що вони мнуться значно менше, а після прання самостійно відновлюють первісну форму. Так, майбутнє вже настало!

Простий догляд

Для догляду за сорочкою необхідно слідувати простим правилам - прати в режимі ручного прання, після цього розвісити на широкі пластикові плічка, застебнути верхній гудзик, щоб висохла сорочка тримала форму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сорочка RunMi 90 wrinkle-free ironing shirt White M

Сорочки, виготовлені за технологією Non Iron, вирішили вічну проблему - вони не мнуться, не потребують частого прання і прасування для збереження презентабельного вигляду. Їх унікальність полягає в тому, що вони мнуться значно менше, а після прання самостійно відновлюють первісну форму. Так, майбутнє вже настало!

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

100% бавовна

Високоякісна синьцзянска бавовна

Зовні сорочки non-iron практично не відрізняються від звичайних класичних, проте навіть в кінці робочого дня вони виглядають свіжими, як ніби тільки що з-під праски. При пошитті таких сорочок використовується 100% бавовняна тканина найвищої якості, що робить їх «дихаючими» і приємними в носінні. Для пошиву використовується особлива бавовна, вирощена в Синьцзянскому районі Китаю. Її особливість - дуже довгі (до 35 мм) і прямі волокна бавовни. Після того, як тканина для сорочки виткана, бавовна обробляється і вона "запам'ятовує" своє початкове положення, до якого повертається кожен раз після прання.

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

Збереження складок

Складки і гострі кути там, де потрібно

Запатентована технологія збереження складок і вигинів Multi-Bone-Valve демонструє прекрасне збереження складок і обрисів сорочки. Навіть після багаторазових прань рукава, манжети, плечі зберігають правильну форму і "гостру" форму, яка у звичайних сорочок досягається тільки тривалою і правильної прасуванням.

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

Комір-стійка

Вертикальний комір навіть після довгого дня

Вертикальний комір в сорочках використовується ще з 19 століття, коли він служив символом висококласних чоловічих сорочок. Наглаженный і накрохмаленний комір досі надає впевненість в собі і своєму зовнішньому вигляді. Тепер, з появою сорочок RunMi 90 wrinkle-free ironing, комір навіть після напруженого робочого дня все одно буде зберігати свою ідеальну форму.

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

Перламутрові гудзики

Натуральні гудзики з раковин молюсків

Для виробництва гудзиків сорочки використаний натуральний перламутр, гладкий і елегантний. Ці гудзики вирізають з раковин молюсків, у яких знаходять перли. Товщина гудзиків становить 3 мм, вони дуже добре тримають навантаження, а текстура, що переливається на світлі, відтіняє матовий блиск розкішної бавовни сорочки.

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

Правила догляду

Для довгої служби сорочка вимагає особливого догляду

Сорочку необхідно прати в режимі ручного прання, зі слабким віджимом (300-400 оборотів), без використання ополіскувача, тільки порошком. Після прання струсніть її, розвісьте на широкі пластикові плічка, застебніть верхній гудзик, щоб висохла сорочка тримала форму. При необхідності сорочку можна злегка пропрасувати праскою з парою.

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

xiaomi-RunMi-90-wrinkle-free-ironing-shirt

Назва: Сорочка RunMi 90 wrinkle-free ironing shirt
Бренд: Runmi
Матеріал: 100% бавовна 
Розмір: M
Комплектація: Сорочка, манжети, подкладной комір, запасні гудзики
Колір: Білий